Ahşap Lekesi Nasıl Giderilir?

Ahşap Lekesi Nasıl Giderilir? Ahşap Mobilya Temizliği Nasıl Yapılır? Ahşap üzerinde bulunan izler nasıl çıkarılması gerektiği hakkında püf noktalar…

Ahşap Lekesi Nasıl Giderilir? Ahşap Mobilya Temizliği Nasıl Yapılır?

Ahşap Lekesi Nasıl Giderilir
Sayfa İçeriği: Ahşap Lekesi Nasıl Giderilir, Ahşap Mobilya Temizliği Nasıl Yapılır, Ahşap Mobilya Temizliği, Ahşap Mobilya Üzerindeki Beyaz Lekeleri Çıkarma Yöntemleri, Ahşap Üzerindeki Beyaz Lekeler Nasıl Çıkar, Ahşap Lekesi Nasl Çıkar, Mobilyalardaki Bardak İzini Çıkarmanın Kolay Yolu, Ahşap Üzerindeki İzi Yok Etme, Ahşap Lekesine Kesin Çözüm, Ahşap Nasıl Temizlenir

Ahşap lekesi nasıl giderilir ile ilgili bilmeniz gereken püf noktaları siz değerli dostlarımız için yazımız da hazırladık. Ahşap mobilya temizliği nasıl yapılır? hakkında merak ettiğiniz tüm detaylara sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ahşap üzerindeki izleri yok etme ile ilgili yöntemleri yazımızdan öğrenebilirsiniz. Peki ahşap lekesi nasıl giderilir?

Günümüz de en yaygın olarak kullanılan ahşap mobilya, bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bir çok ahşap mobilyalar, kullanım sırasında hassasiyetten dolayı ısıya maruz kalmış bölgelerinde beyaz lekeler çıkmaktadır. Beyaz lekeleri çıkarmak için belli başlı çözüm yöntemlerine gidilse de, olumsuzluklar ile sonuçlanan zor bir süreç yaşanmaktadır. Ahşap üzerindeki beyaz lekeleri çıkarmanın en kolay yöntemlerini sizler için yazımız da derledik.

AHŞAP MOBİLYA ÜZERİNDEKİ BEYAZ LEKELERİ ÇIKARMA YÖNTEMLERİ

Ahşap üzerindeki beyaz lekeyi yok etmek için, saç kurutma makinesinin düşük ayarını çalıştırın. Lekenn bulunduğu bölgeye dairesel bi şekilde üzerinde gezdirin. Belli bir süre sonra lekenin yavaş yavaş gittiğini görebilirsiniz.

Limon kolonyası vede çakmak ile de ahşap üzerindeki beyaz lekeleri rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit, limon kolonyasını beyaz lekenin üzerine dökün. Kolonyanın üzerine daha sonra çakmak çakın, bir kaç saniye içerisinde lekenin gittiğini görebilirsiniz. Sizde o sırada temiz bir bez yardımı ile alevi söndürün vede bez ile lekeli bölgeyi temizleminiz yeterlidir.

Beyaz diş macunu vede kuru bez yardımı ile de ahşap mobilya üzerindeki beyaz lekeyi yok edebilirsiniz. Yapmanız gereken, lekenin olduğu bölgeye diş macunu sürün sonra parmak yardımı ile lekenin bulunduğu bölgede macunu yayın. 30 saniye kadar bekledikten sonra bez ile silin. Sildikten sonra göreceksiniz beyaz lekenin ahşap mobilyadan çıktığını.

Nemli havlu yada bezi ahşap mobilyadaki beyaz lekenin üzerine koyun. Nemli bezin üzerinde buharlı ütüyü gezdirin vede bir süre sonra lekenin ahşap mobilya üzerinde yok olduğunu görebilirsiniz.

Ahşap Lekesi Nasıl Giderilir, yazımız da hazırladığımız ahşap mobilya üzerinden beyaz leke çıkarma önerilerini bulabilirsiniz. Eğerki sizin de kafanıza takılan ahşap lekesi nasıl giderilir, yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Ahşap lekesi nasıl giderilir, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Boya Göre İdeal Kilo Nasıl Hesaplanır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed