Arızalı Musluk Nasıl Tamir Edilir?

Arızalı Musluk Nasıl Tamir Edilir? Damlayan Musluk Nasıl Tamir Edilmeli? Mutfak vede banyo gibi yerlerde yoğun kullanılan muslukların tamiri hakkında…

Arızalı Musluk Nasıl Tamir Edilir? Damlayan Musluk Nasıl Tamir Edilmeli?

Arızalı Musluk Nasıl Tamir Edilir
Sayfa İçeriği: Arızalı Musluk Nasıl Tamir Edilir, Damlayan Musluk Nasıl Tamir Edilmeli, Damlayan Muslukları Tamir Etmenin Püf Noktaları, Damlayan Musluk Nasıl Tamir Edilir, Musluk Tamiri Nasıl Yapılır, Damlayan Musluklar Nasıl Tamir Edilir, Arızalı Musluklar Nasıl Tamir Edilir, Akıtan Musluklar Nasıl Tamir Edilir

Arızalı musluk nasıl tamir edilir ile ilgili bilinmesi gerekenler vede damlayan musluk nasıl tamir edilmeli? hakkında yöntemleri sayfamızdan bulabilir vede öğrenebilirsiniz. Sizde damlayan musluk tamirini kendiniz yapabilirsiniz. Mutfak vede banyo da yoğun şekilde kullanılan musluklar belli zaman sonra akıtmalar yapabilmekte. Bu gibi sorunlarda arızalı musluk nasıl tamir edilir? yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Her evde olabilecek muslık arızalanması problemi, ansızın başınıza gelebilir. Bu gibi durumlarda küçük vede pratik teknikler bilmeniz sizi büyük dertten kurtaracaktır. Damlayan musluğun tamiri oldukça kolay vede basittir. Damlayan musluğun nasıl tamir edildiği hakkında merak ettiklerinizi yazımızın devamına giderek öğrenebilirsiniz.

DAMLAYAN MUSLUKLARI TAMİR ETMENİN PÜF NOKTALARI

Damlayan musluğu tamir etmeye başlamadan önce, suyu ana merkez girişinden iyice kapatın. Daha sonra damlayan musluğun yerine, o bölgeye uygun gelecek musluk modeli alın. Musluk anahtarlarını her zaman edarik edin, doğru işlem uygulaması açısından. Teflon yada keçe bantı önemli temel parçadır. Bu malzemeyi mutlaka elinizin altında bulundurun. İşlemlere başlamadan önce, mutlaka temiz bez yardımı ile etrafını temizleyin ondan sonra değiştirme işlemine başlayın.

Eski damlayan musluğunuz anahtar yardımı ile yerinden çıkartılır. Çıkarmış olduğunuz musluktaki çıkartılan bölgedeki keçe parçalarını bez yardımı ile silin. Musluğunuzun vida kısmına leflon yada keçe bandı tabaka haline gelecek şekilde sarın, sonra el yardımı ile vida bozmayarak dikkatli şekilde musluğu vida kısmına yuvaya yerleştirip, saat yönünde sıkı yapana kadar döndürün. İşlem oldukça kolay vede pratiktir. Evinizdeki muslukları da bu yöntem ile değiştirebilirsiniz. Eviniz de bozuk vede arızalı musluklarınızı zahmetsiz şekilde tamir edebilirsiniz.

Arızalı Musluk Nasıl Tamir Edilir, yazımız da arızalı musluk nasıl tamir edilir ile ilgili bilmeniz gerekenlere ulaşabilirsiniz. Damlatan musluk tamiri hakkında bilmediklerinizi sayfamızan öğrenebilirsiniz. Eğerki Sizin de arızalı musluk nasıl tamir edilir yazımız hakkında kafanıza takılan sorularınız varsa bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Arızalı musluk nasıl tamir edilir sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Evde Soğuktan Korunmanın Pratik Yolları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

15 + eleven =

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2020 Kardesiz Blog Designed