Ayakkabı Kokusuna Ne İyi Gelir?

Ayakkabı Kokusuna Ne iyi Gelir? Ayakkabı Kokusu Nasıl Önlenir? Günümüz de nerde ise her insanın şikayeti olan ayakkabı kokusuna en etkili çözüm yöntemleri.

Ayakkabı Kokusuna Ne İyi Gelir? Ayakkabı Kokusu Nasıl Önlenir?

Ayakkabı Kokusuna Ne iyi Gelir
Sayfa İçeriği: Ayakkabı Kokusuna Ne İyi Gelir, Ayakkabı Kokusu Nasıl Önlenir, Ayakkabı Kokusuna Kesin Çözüm Yöntemleri, Ayakkabı Kokusu Nasıl Engellenir, Ayakkabı Kokusuna Pratik Bilgi Önerileri, Ayakkabı Kokusuna Çözüm, Ayakkabı Kokusuna En Etkili Çözüm, Ayakkabı Kokusunı Gidermek İçin Kesin Çözümler

Ayakkabı kokusuna ne iyi gelir hakkında bilinmesi gerekenler vede ayakkabı kokusu nasıl önlenir? ile ilgili yapılması gereken en etkili çözüm yöntemlerini yazımız da sizler için hazırladık. Sizde ayakkabı kokusundan şikayetci iseniz yazımızda bulabileceğiniz yöntemler sayesinde ayakkabı kokusuna çare bulabilirsiniz. Ayakkabı kokusunu gidermek için etkili çözümleri sizler için derledik.

Kişiler gün içinde saatlerce ayakta kaldıkları ayakkabıları zaman içinde kokma yapmaktadır. Ayakkabıların kokmaması için yapılması gereken bakımı oldukça önemlidir. Ayakkabı kokusunu önlemek için bazı yöntemler bulunmaktadır. Ayakkabı yapısına vede modeline bağlı olarak sık sık giyildiğinde koku yapmaya başlamaktadır. Kokan ayakkabılar, hem sizi, hemde çevrenizdeki insanları rahatsız edebilmektedir. Giyindiğiniz ayakkabı kokusunu gidermek için en etkili kesin çözüm yöntemlerine aşağıdan maddeler halinde ulaşabilirsiniz.

AYAKKABI KOKUSUNA KESİN ÇÖZÜM YÖNTEMLERİ

Gündelik olarak giymiş olduğunuz ayakkabınızın içine, kekik yada nane koyabilirsiniz. Kekik vede nanenin keskin kokuları sayesinde ayakkabınız da kötü kokulardan eser kalmadığını göreceksiniz.

Naftalinin güzel vede ferah kokusu sayesinde ayakkabı kokusuna da birebirdir. Kokan ayakkabınızın içine geceden birer top naftalin koyabilir vede sabah kötü kokunun gittiğini görebilirsiniz.

Geceden ayakkabınızın içine tarzın tozu serpin vede sabaha kadar bekletin. Ayakkabınızı giymeden önce ayağınızı temizleyin vede güzel kokulu krem yada gül kokulu vazelin sürün. Ayakkabınızın içi gün boyunca hoş bir koku da kalmasını sağlayacak olan tarçın, kötü kokuları da yok edecektir.

Kahve her derde deva olarak bilinmektedir. Ayaklarınıza kahve ile masaj yaparek biraz da ayakkabınızın içine serpin. Kötü kokunun kaybolması için ayakkabınızın içinde kahvenin kalması gerekmektedir.

Portakal kabuğunun aroma olarak kullanılan özelliği olduğu bilinmektedir. Ayakkabı içine konulan portakal hem kötü kokuyu emer, hemde güzel bir koku bırakmaktadır.

Mandalina kabuğunun kokusu keskin vede ferahlatıcı özelliği bulunmaktadır. Kokan ayakkabınızın içine mandalina kabuğu koyar iseniz, hem kokunun gitmesini sağlayabilir, hemde ayakkabı içinin temiz olmasını sağlamış olursunuz.

Kokan ayakkabınızın içine, bir kaç tutam karanfil koyun. Güzel vede keskin kokusu sayesinde kötü kokuları önleyecektir.

Kötü kokan ayakkabınızın içine, limon kabuğu vede bebek pudrası serpin vede ayakkabının açık havada durmasını sağlayın. Açık havada sabaha kadar bıraktığınız ayakkabınızın kötü kokusunun kaybolduğunu göreceksiniz.

Ayakkabı Kokusuna Ne İyi Gelir, yazımız da hazırlamış olduğumuz ayakkabı kokusuna ne iyi gelir hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğerki sizin de ayakkabı kokusuna ne iyi gelir yazımız hakkında kafanıza takılan sorularınız varsa bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Ayakkabı kokusuna ne iyi gelir sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak sayfamızdan haberdar olmalarını sağlayabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Tarsal Tünel Sendromu Belirtileri Nelerdir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed