Ayakkabı Nasıl Genişletilir?

Ayakkabı Nasıl Genişletilir? Dar Gelen Ayakkabı Nasıl Genişletilir, Her insanın araştırmakta olduğu yeni ayakkabı nasıl genişletilir sorusu…

Ayakkabı Nasıl Genişletilir? Dar Gelen Ayakkabı Nasıl Genişletilir

Ayakkabı Nasıl Genişletilir
Sayfa İçeriği: Dar Gelen Ayakkabı Nasıl Genişletilir, Yeni Ayakkabı Nasıl Genişletilir, Ayakkabı Kalıbı, Ayakkabı Nasıl Açılır, Ayakkabı Nasıl Genişler, Ayakkabı Genişletmek, Ayakkabı Genişletme Yöntemleri Nelerdir, Ayakkabı Genişletme Kalıbı, Ayakkabı Genişletme Önerileri, Ayakkabı Büyütme, Ayakkabı 1 Numara Büyütme, Ayakkabı 1 Numara Nasıl Büyütülür

Yeni alınan ayakkabının, her zaman sıktığını fark ederiz. Vede yeni alınan ayakkabı nasıl genişletilir hakkında bilgiler aramaya koyuluruz. Peki yeni aldığınız ayakkabılar dar mı geliyor? Sizede bu yazımızda artık yeni aldığınız ayakkbıların sıkmamasını sağlayacağınız pratik yöntemler göstereceğiz. Ayakkabı nasıl genişletilir, yazımızda süet,deri,keten,bez,rugan vede spor ayakkabılarını artık kolaylıkla genişletebileceksiniz.

Her zaman beğenerek aldığınız ayakkabılar, sizi hayal kırıklığına uğratarak ayağınızı sıkabilir. Bu gibi durumlarda size aşağıda ayakkabı genişletme yöntemlerini hazırladık. İşte ayakkabı genişletmek için yapmanız gerekenler…

AYAKKABI GENİŞLETME YÖNTEMLERİ

Bir tane buzdolabı poşetini alın vede içine yarısına kadar su doldurup ağzını bağlayın. Poşetleri ise ayakkabınızın içine yerleştirerek, buzluğun boş bir yerine koyun. Poşette bulunan suların donmasını bekleyin. Buzluktan aldığınız ayakkabıları oda sıcaklığında, içindeki buzların çözümlenmesine dek bekleyin. Daha sonra ise poşetleri içinden alıp, ayakkabılarınızı giyin.

Gazete kağıtlarını sirke ile ıslatıp yada su ile ıslatıp sıkın, fazlalık olan suları gazete kağıdından alın. Islanmış gazete kağıtlarını ayakkabınızın içine koyun, 1 gün bekletin. Ertesi gün gazeteleri ayakkabıların içinden alın vede ayakkabılarınızı kurumaya bırakın. Eğerki ayakkabınız hassas vede pahalı bir ayakkabı ise bu yöntemi denememenizi öneriyoruz.

Evde bulunan yulafları bir gece suda bekletin, ertesi gün suyu süzüp ayakkabılarınızı yulafla doldurun. 1/3 gün bekledikten sonra ayakkabılarınızı giyebilirsiniz. Yada ayakkabılarınızın içine 1 günlük patates koyup bekletin vede ertesi gün ayakkabılarınızı rahatlıkla giyebilirsiniz.

AYAKKABI GENİŞLETME ÖNERİLERİ

Dar ayakkabılarınızı en iyi genişletmenin yollarından bitanesi ise profesyonel yardım almaktır. Ayakkabılarınızı, ayakkabıcıya götürüp vede ayakkabıcı ayakkabınıza gerdirme işlemi yapmasını sağlayabilirsiniz. Eczanelerde bulunan buz torbasını dondurucuda dondurun vede ayakkabınızın içine buz torbasını koyun daha sonra ise buzlukta en az 4/8 saat bekletin. Yeni ayakkabılarınızı evde giyin, 2 güne genişleyecektir.

İnternet üzerinden, sipariş verebileceğiniz ayakkabı genişletici spreylerde sizin için olumlu sonuçlar verebilmektedir. Ayakkabılarınızı genişletmek için kullanabilirsiniz. Ayağınıza kalın çorap giyinip, yeni aldığınız sıkan ayakkabıyı giyin vede saç kurutma makinesi ile sıkan bölgeyi ısıtın genellikle sık kullanılan bir yöntemdir. İnternet üzerinden ayak numaranıza göre aldığınız ayakkabı kalıbını vuran ayakkabının içine koyun, dar gelen ayakkabınız zamanla genişlediğini göreceksiniz. Yalnız bu yöntem biraz geç sonuç vermektedir.

Ayakkabı Nasıl Genişletilir hakkında ayakkabı nasıl genişler sorularını derledik, sizde yazımızı okuyarak ayakkabı genişletme yöntemlerini öğrenebilirsiniz. Ayakkabı Nasıl Genişletilir yazımız hakkında eğerki sorularınız varsa bize yorum bölümünden sorabilir vede en güncel ilginç bilgilerden de haberdar olabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Ayakta Kalabileceğiniz Düşünceler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed