Ayakkabılarla İlgili İşe Yarar Pratik Bilgiler

Ayakkabılarla ilgili işe Yarar Pratik Bilgiler Ayabbılarla İlgili Püf Nokta, her insanın sorunu olan ayakkabıdaki sorunlarının kolaylığını hazırladık.

Ayakkabılarla İlgili İşe Yarar Pratik Bilgiler Ayabbılarla İlgili Püf Nokta

Ayakkabılarla ilgili işe Yarar Pratik Bilgiler
Sayfa İçeriği: Ayakkabılarla İlgili İşe Yarar Pratik Bilgiler, Ayabbılarla İlgili Püf Nokta, Ayakkabılarla İlgili İşe Yarar Öneriler, Ayakkabılarla İlgili İşe Yarar Bilgiler, Ayakkabılarla İlgili İşe Yarar İpucu, Ayakkabılarla İlgili İşe Yarar İpucları, Ayakkabıya Kalıp Koydurmak, Burnu Açık Ayakkabı Nasıl Kapatılır, Arkası Vuran Ayakkabı Nasıl Genişletilir, Sıkan Ayakkabı Kolonya, Ayakkabı 1 Numara Nasıl Büyütülür, Ayakkabı Sıkması Nasıl Giderilir, Ayakkabı Küçük Geliyorsa Ne Yapılmalı

YENİ AYAKKABILARLA İLGİLİ İŞE YARAR ÖNERİLER

Ayakkabı ile yaşanan bir çok sorun bulunmaktadır. Siz değerli dostlarımız için hazırladığımız bu yazımızda bulabileceğiniz ayakkabılarla ilgili işe yarar pratik bilgileri derledik. Sizde giyindiğiniz ayakkabı ile sorun yaşıyorsanız, sayfamızdan yardım alabilir vede bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayakkabı ile ilgili ilginç püf noktaları bulabileceğiniz sayfamız da, her türlü işinize yaracak ipuclarını derledik.

Bir çok insan yeni almış olduğu ayakkabıların gıçır gıçır ses çıkarması nasıl çözülür? Spor ayakkabılarının burnu sıkıyor nasıl bağlamak gerekir? Spor sonrası terle ıslanan ayakkabılara neler yapılabilir? Topuklu ayakkabı giyerken ayağınızın su toplamaması için neler yapılmalı? Ayakkabı alışverişini ne zaman yapmalıyız? sorularını aramakta. Hepsini detaylı olarak hazırladığımız yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

AYAKKABILARLA İLGİLİ İŞE YARAR İPUCLARI

Öncelikle işinize lazım olacak bir kaç malzemeleri sıralayalım. Bebek pudrası, hazır çay poşeti 2 adet, deodorant ihtiyacınız var. Gelelim şimdi bunlar ile neler yapılabileceğine.

– Gıcırdıyan Ayakkabılar: Gıcırdıyan ayakkabınız varsa eğerki işte bu tam size göre birşey olduğunu unutmayın. Evde bulunan bebek pudrası sayesinde, gıcırdıyan ayakkabını artık gıcırdamayacak. Vede terlemeden kurtulacaksınız. Gıcırdıyan ayakkabınızın içine, bebek pudrasını bir miktar dökünüz vede artık ayakkabınız gıcırtısı gidecektir. Gerçekten işinize yarayan bir yöntem vede pratik bir yoldur.

– Ayakkabı Burnunun Sıkması: Eğerki spor ayakkabınızın burnu çok fazla sıkıyorsa, yapmanız gereken tek şey bağıcıkları değişik şekilde bağlamaktır. Bağıcığınızı, ayakkabınızın burun kısmından değilde, yukarı doğru giderek bağlarsanız eğerki, artık ayakkabının burnu ayağınızı sıkmayacaktır. Unutmayın bağcığı, bir sağa, bir sola değil hep aynı yöne doğru takıyorsunuz. Paralel bir şekilde olacak gibi ayarlamalısınız. Yani iki bağcığınızıda yukarı doğru çıkarın. Daha sonra ise son iki deliğe geldiğinizde, normal çapraz ayakkabı şekline dönebilirsiniz.

– Ayakkabı İçindeki Teri Ve Nemi Alma: Saatlerce spor yaptığınız vede ayağınız terledi, terleyen ayaklarınız ise ayakkabınızın içini ıslattı vede nem yaptı. Ayakkabınızın içindeki nem vede ıslaklık gitmesi için napmanız lazım olduğunu söyleyelim. 2 poşet hazır çayı alıyorsunuz vede ayakkabınızın içine koyuyorsunuz. Buda ayakkabınızın hem terini alıyor, hemde nemini almış oluyor. Daha sonra ise kuru şekilde tekrar giyebilirsiniz.

– Topuklu Ayakkabıda Topukların Tahriş Olmaması: Her kadının sorunu olan, topuklu ayakkabıda, topukların tahriş olmasıdır. İşte tam size göre bir ipucu, eğerki sizde topuklu ayakkabı giydiğinizde, topuklarınız tahriş olmamasını istiyrosanız, içine jel deodorant sürünüz. Eğerki vuran, rahatsız eden yeriniz varsa ayakkabınızda oralarada sürdüğünüzde artık ayakkabınız vurmayacak vede rahatsız etmeden daha rahat şekilde giymiş olacaksınız.

AYAKKABILARLA İLGİLİ İŞE YARAR İPUCU

– Ayakkabı Alışverişinin En Doğru Saati: Eğerki sizde ayakkabı alışverişi yapacaksanız, en doğru zaman sizin için akşam saati olduğunu unutmayın. Çünkü akşam saati alacağınız ayakkabıda, gün boyu yürüdüğünüzden ayaklarınız işmiş olarak gideceğinziden aldığınız ayakkabı, daha sonra sıkma derdi yaşatmayacaktır.

Ayakkabılarla İlgili İşe Yarar Pratik Bilgiler, sayfamız da ayakkabı ile ilgili yarar pratik bilgileri bulabilirsiniz. Sizde eğerki ayakkabılarla ilgili işe yarar pratik bilgiler yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Ayakkabılarınız sıkıyor yada bol geliyorsa yazımızda ki pratik bilgilerden yardım alabilir vede arkadaşlarınızlada paylaşabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Cilt İçin Kullanılan En İyi Yağlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed