Bikini ve Mayo İzleri Geçmesi İçin Ne Yapılır?

Bikini ve Mayo izleri Geçmesi için Ne Yapılır? Mayo İzleri Nasıl Geçer? Bikini izleri nasıl geçer? Hakkında merak ettiklerinizi yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Bikini ve Mayo İzleri Geçmesi İçin Ne Yapılır? Mayo İzleri Nasıl Geçer?

Bikini ve Mayo izleri Geçmesi için Ne Yapılır
Sayfa İçeriği: Bikini ve Mayo izleri Geçmesi için Ne Yapılır

Kadınların en çok şikayet ettiği durumlardan biri de, bikini ve mayo izleridir. Genellik ile giyilen bikini ve mayonun ip askılarından dolayı güneşten uzak kalan bölgeler beyaz olmaktadır. Yazımızın içeriğin de bikini izleri nasıl geçer? ve mayo izleri nasıl geçer? Sorularının cevaplarını ayrıntılı olarak derledik. Peki Bikini ve mayo izleri geçmesi için ne yapılır?

Güneş kremleri, güneşin zararlı ışınlarına karşı oldukça çok koruyuculuk yapmaktadır. Bazı dönemler de ise cilde yetersiz gelmektedir. Meydana gelen bikini ve mayo izi ciltte renk tonlarının oluşmasına da neden olur. Tatil dönüşü ise ciltte hafif bronzluk, her zaman görülmektedir. Yalnız uzun süre kalan bikini ve mayo izleri ciltte renk değişikliklerinin oluşmasına neden olacağı için, bu izlerden kurtulmak için çeşitli yöntemler bulunmaktadır. Yazımızın devamına giderek, siz de bikini ve mayo izlerini kapatma yöntemlerini öğrenebilirsiniz.

Bikini ve Mayo İzlerini Kapatma Yöntemleri

Bikini İzleri Nasıl Geçer?

Karbonat yöntemi bikini ve mayo izlerini geçirmeye oldukça yardımcı olabilecek yöntemlerdendir. Bunun için de, bir bardak su ile karbonatı birleştirin vede macun kıvamına gelene kadar güzelce karıştırın. Daha sonra bu karışımı mayo izlerine sürün vede yaklaşık olarak 15 dakika bekleyin. Sonra güzelce durulayın. Bu karışımı hafta da bir kaç defa uygularsanız, bronz çizgilerini matlaştırabilir, renginizi de oldukça hızlı şekilde açabilirsiniz.

Homojen vede düzenli bronzluk vücudunuz da olmamış olabilir. Yazın başından beri daha çok yanmış olan kollar ama hala onlara göre beyaz kalmış göbeğiniz olabilir. Bu neden ile bronzlaştırıcıyı uygular iken nerelerin daha fazlasına, nerelerin daha azına ihtiyacınız olduğunu iyi belirlemelisiniz. Çünkü yoğun kullanılan kıyafetler boyanabilir. Sıvılar vede püskürtmeliler en basit seçenekler olmaktadır. Yalnız doğrudan çizgilerin üzerin de kurutmak yerine bir tabağa sıyırdıktan sonra çizgisel olarak, bir fırça ile sürmek daha doğru olur. Gerçek renklere ulaşmak için, öncelikle cildinizin görünmeyecek yerinde deneyebilirsiniz.

Bikini ve Mayo İzleri Geçmesi İçin Ne Yapılır

Cildinizi pürüzsüz bronzluğa kavuşturmak istiyorsanız, öncesin de pürüzsüz cilt elde etmeniz lazım. Bunun için de doğal yollar ile bronzlaşan cildinizin soyulma vede dehidrasyon olasılığına karşı nazik şekilde kese tercih edin. Cildinizi kurutup, iltihaplandırmak istemiyor iseniz çok nazik olmalısınız. Pürüzsüz bir ciltten sonra bronzlaştırıcıyı mutlaka uygulayın.

Bikini ve Mayo İzleri Geçmesi İçin Ne Yapılır, bikini vede mayo altın da beyaz kalan ten giyilen elbiselerde de çirkin görüntü meydana getirmektedir. Genellikle bu durum tüm kadınların başına gelebilir ve çözümü ise oldukça kolaydır. Siz de yazımızın içeriğinden bikini ve mayo izlerini kapatma yöntemlerini öğrenebilirsiniz. Eğer ki sizin de bikini ve mayo izleri geçmesi için ne yapılır, yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden ya da sosyal ağlarımızdan sorabilirsiniz. Bikini ve mayo izleri geçmesi için ne yapılır, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da bikini ve mayo izlerini kapatma yöntemleri yazımızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Boğaz Ülseri Belirtileri Nelerdir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed