Bol Gelen Ayakkabı Nasıl Daraltılır?

Bol Gelen Ayakkabı Nasıl Daraltılır? Büyük Ayakkabı Nasıl Küçültülür? Günümüz de her insan almış oldukları ayakkabı, giyindikten sonra bol gelmekte.

Bol Gelen Ayakkabı Nasıl Daraltılır? Büyük Ayakkabı Nasıl Küçültülür?

Bol Gelen Ayakkabı Nasıl Daraltılır
Sayfa İçeriği: Bol Gelen Ayakkabı Nasıl Daraltılır, Büyük Ayakkabı Nasıl Küçültülür, Büyük Gelen Ayakkabıyı Daraltma, Büyük Gelen Spor Ayakkabı Nasıl Küçülür, Spor Ayakkabı Nasıl Küçültülür, Büyük Gelen Bot Nasıl Küçültülür, Ayakkabı Küçülten Tabanlık, Ayakkabı Numarsı Küçültme Taban

Bol gelen ayakkabı nasıl daraltılır ile ilgili bilmeniz gerekenler vede büyük ayakkabı nasıl küçültülür? hakkında yazımız da bilgilere ulaşabilirsiniz. Kişiler internet sitelerinden aldıkları, denemeden ayakkabıların taban numaraları giydikleri ayakkabı numaraları ile aynı olsada bazen aksilikler olabilmekte evde ayakkabı bol gelmekte. Peki bol gelen ayakkabı nasıl daraltılır?

Mağazadan aldığınız ayakkabı bir kaç gün giydikten sonra, bollaşma yaptı ise kolay yöntem sayesin de bol gelen ayakkabıyı daralta bilir, bir numara küçültebilirsiniz. Kolay yöntemler sayesinde sizde evde uygulayabileceğiniz tavsiyeler ile rahatlıkla ayakkabılarınızı ayağınıza göre yapabilirsiniz. Bol gelen ayakkabıları, ayağınıza tam oturmalık yapmanın bazı noktaları bulunmaktadır. Ayakkabı ayağınıza bol geliyor ise tabanlık kullanarak, bir numara küçültmeniz mümkün. Peki bol gelen ayakkabı nasıl daraltılır? Büyük gelen ayakkabıları daraltma ile ilgili merak ettiğiniz herşeyi yazımızın devamından bulabilirsiniz.

BÜYÜK GELEN AYAKKABIYI DARALTMA

Ayağınıza bol gelen yada büyük gelen bir ayakkabınız var. Yeni aldınız vede giymek istiyorsunuz ama ayağınızdan yürürken çıkıyor. Yapmanız gereken, ayakkabınızın taban bölümünü kaldırarak, gazete kağıdı yada karton koymak daha sonra da tabanı geri yapıştırmaktır. Bu yöntem sayesinde büyük gelen ayakkabılarınzı ayağınıza tam oturacaktır. Diğer yöntem ise, küçükken hep yaptığımız yöntemlerden birisi ayakkabının parmak uçlarına pamuk koymaktır. Ayakkabın içine pamuk koyarak, büyük gelip çıkmasını önleyebilirsiniz. Günümüz de satılan tabanlıkları da satın alarak, bol gelen ayakkabınızı ayağınıza tam oturmasını sağlayabilirsiniz.

Bol Gelen Ayakkabı Nasıl Daraltılır, ile ilgili hazırladığımız yazımız da bol gelen ayakkabı daraltma hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sizde yeni ayakkabı aldınız vede ayağınıza büyük geldi ise, yazımızda bulunan yöntem sayesinde küçülte bilirsiniz. Eğerki sizin de bol gelen ayakkabı nasıl daraltılır yazımız hakkında sormak istediğiniz sorular varsa bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Bol gelen ayakkabı nasıl daraltılır sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Gözlük Camı Buharlaşmaması İçin Ne Yapılmalı?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed