Cam Eşyalar Nasıl Parlatılır?

Cam Eşyalar Nasıl Parlatılır? Matlaşan Bardakları Parlatma Yöntemi, Matlaşan bardakları parlatmanın püf noktalarını sayfamızdan bulabilirsiniz.

Cam Eşyalar Nasıl Parlatılır? Matlaşan Bardakları Parlatma Yöntemi

Cam Eşyalar Nasıl Parlatılır
Sayfa İçeriği: Cam Eşyalar Nasıl Parlatılır, Matlaşan Bardakları Parlatma Yöntemi, Matlaşan Bardakları Parlatma Önerileri, Cam Eşyaları Parlatma Önerileri, Pratik Matlaşan Bardakları Parlatma Yöntemi, Matlaşan Bardakları Parlatmanın Püf Noktaları, Cam Eşyalar En Kolay Nasıl Parlatılır

Cam eşyalar nasıl parlatılır ile ilgili bilmeniz gereken püf noktaları siz değerli dostlarımız için yazımız da hazırladık. Sizde matlaşan bardakları parlatma yöntemi hakkında bilgilere yazımızın devamına giderek ulaşabilirsiniz. Cam eşyaları parlatma önerilerini sayfamızdan bulabilirsiniz. Matlaşan bardakları parlatma ile ilgili önerilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Peki cam eşyalar nasıl parlatılır?

Şeffat parlayan bardaklar, uzun süre kullanıldığında parlaklığını kaybetmektedir. Uzun süre kullanılmakta olan parıl parıl parlayan şeffaf bardakların, korunmasını tüm kullanan kişiler istemektedir. Şeffaf olan bardakların görünümündeki matlaşma, bardağın her ne kadar kalitesi yüksekte olsa değişmeler görülebilmektedi.r Kafein bulunduran, kahve vede çay gibi renk çıkaran içeceklerin bardaklar da, deforme oluşturduğu bilinmektedir. Şeffat bardaklarda matlaşmanın olmasını önlemek için izleyeceğiniz yolları siz değerli dostlarımız için mercek altına yazımızda aldık. Matlaşan bardaklarınızı yeniden parlatmak için uygulayacağınız yöntemleri sayfamızda derledik.

MATLAŞAN BARDAKLARI PARLATMA ÖNERİLERİ

Parlatlığını yetirmiş, mat görünüme dönmüş bardaklarınızın içine, yarısına kadar karbonat koyun vede ağzına kadar su doldurun. Ertesi güne kadar bekletin vede iyice durulayın. Bu yapmış olduğunuz işelmi bardakları kullanım düzeninize göre haftada bir yada iki defa yapın. Bu işlemi uygularken derin bir kabın içinde yapmanız iyi olur.

Geniş bir kabın içine ılık su doldurun vede bir fincan kadar çamaşır suyu ekleyin. Matlaşmış bardaklarınızı bu çamaşır su karışımına koyun. Yaklaşık olarak 10 dakika kadar bekletin. Bekletme ardından ise, bardaklarınızı güzelce durulayın.

Limonu ortadan ikiye keserek, matlaşmış bardaklarınızı teker teker limon ile ovalayın. Yaklaşık olarak 10 dakika kadar bekleterek her birini durulayın.

Geniş bir kap yardımı ile, içine su doldurun vede bir miktar kadar elma sirkesi ilave edin. Matlaşmış bardaklarınızı bu karışımın içine koyun vede gözle görülür düzelme olana kadar bekletin. Sonra güzelce durulama işlemini yapın.

Cam Eşyalar Nasıl Parlatılır, yazımız da hazırladığımız cam eşyalar nasıl parlatılır hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sizde pratik matlaşan bardakları parlatma önerileri yazımzıdan öğrenebilirsiniz. Eğerki sizin de cam eşyalar nasıl parlatılır, yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Cam eşyalar nasıl parlatılır, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da, sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Doğum İçin En Uygun Ay Nedir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one × one =

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2020 Kardesiz Blog Designed