Çam Reçinesi Nasıl Çıkar?

Çam Reçinesi Nasıl Çıkar? Çam Reçinesi Nasıl Eritilir? Çam ağaçı reçinesinin nasıl çıkarılacağı hakkında bilmeniz gerekenler…

Çam Reçinesi Nasıl Çıkar? Çam Reçinesi Nasıl Eritilir?

Çam Reçinesi Nasıl Çıkar
Sayfa İçeriği: Çam Reçinesi Nasıl Çıkar, Çam Reçinesi Nasıl Eritilir, Çam Yapışkanını Çıkarma Önerileri, Çam Yapışkanı Nasıl Çıkar, Çam Yapışkanını Çıkarma Yöntemleri, Çam Reçinesi İzi İçin Ne Yapılır, Çam Reçinesi Faydaları, Çam Reçinesi Tesbih, Çam Yapışkanı Araba Üzerinden Nasıl Çıkar, Çam Yapışkanı Saçtan Nasıl Çıkar, Çam Reçinesi Elbiseden Nasıl Çıkar, Çam Reçinesi Halıdan Nasıl Çıkar

Çam reçinesi nasıl çıkar ile ilgili bilinmesi gereken pratik bilgileri sizler için sayfamızda hazırladık. Sizde çam reçinesi nasıl eritilir? hakkında yazımızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Çam reçinesi yani çam yapışkanı nasıl çıkar? ile ilgili tüm püf noktaları yazımızdan bulabilirsiniz.

Çam ağaçları oksijan kaynağı olan harika bitkilerdir. Çam reçinesi ismi verilen zorlu lekeler oluşturabilir. Çam ağaçı reçinesinin nasıl temizleneceği hakkında pratil bilgileri yazımızdan bulabilirsiniz. Çam ağaçların da her defasında görülen özel damlayan çam reçineleri bazen günlük hayatta insanları zora sokmaktadır. Çam ağaçı reçinesinin eritilmesi aslında oldukça kolay vede pratik. Bazı yöntemler sayesinde sizde kolaylıkla çam reçinesinden kurtulabilirsiniz.

ÇAM YAPIŞKANINI ÇIKARMA ÖNERİLERİ

Elbisenize yapışan cam reçinesi, yapışkan donduktan sonra metal bıçak yardımı yada metal keskin uçlu bir alet ile kazıyın. Sonra kalan izleri ise el dezenfektanı kullanarak izlerin üzerine sürerek geçirin.

Saçlarınıza yapışan, çam reçinesinde yapmanız gereken, saçlarınızı mayonez yada fıstık ezmesi sürmenizdir. Sonra ise ince uçlu tarak yardımı ile saçlarınızı tarayın. Saçınızdan arınmış olarak eski haline gelecektir.

Halınızın üzerindeki çam reçinesini çıkarmak için, el dezenfektanı kullanabilirsiniz. Bulaşık deterjanı izin üzerine dökün vede biraz bekledikten sonra o belgeyi yıkayın.

Arabanızın üzerine cam reçinesi yapıştı ise, buz koyarak yapışkanın donmasını sağlayabilir sonra ise WD-40 yağ kırıcı ile izin üzerine sıkın. Eliniz de WD-40 yoksa eğerki benzin yardımı ile de izleri geçirebilirsiniz. Ahşap vede benzeri malzemeler için karbonat vede su karışımı ile olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Deri vede benzeri yapılar üzerinde ise zeytinyağı dökerek ovalayarak çam reçine yapışkanından kurtulabilirsiniz.

Çam Reçinesi Nasıl Çıkar, yazımızda çam reçinesi yapışkanı çıkarma ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Sizin de eğerki çam reçinesi nasıl çıkar yazımız hakkında kafanıza takılan sorularınız varsa bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Çam reçinesi nasıl çıkar sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Evde Keratin Bakımı Nasıl Yapılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed