Çamaşır Makinesi Temizlemenin Püf Noktaları

Çamaşır Makinesi Temizlemenin Püf Noktaları Çamaşır Makinesi Temizliği, Çamaşır Makinesi Nasıl Temizlenir? Hakkında bilmeniz gereken bazı bilgiler yazımızda

Çamaşır Makinesi Temizlemenin Püf Noktaları Çamaşır Makinesi Temizliği

Çamaşır Makinesi Temizlemenin Püf Noktaları
Sayfa İçeriği: Çamaşır Makinesi Temizlemenin Püf Noktaları, Çamaşır Makinesi Temizliği, Çamaşır Makinesi Nasıl Temizlenir, Çamaşır Makinesi Temizleme Yöntemi, Alüminyum Folyo İle Çamaşır Yıkama, Çamaşır Beyazlatma Yöntemi

Çamaşır makinesi temizlemenin püf noktaları ile ilgili bilmeniz gereken bazı bilgileri siz değerli dostlarımız için yazımızın içeriğin de ayrıntılı olarak düzenledik. Çamaşır makinesi temizliği hakkında merak ettiğiniz tüm her şeyi yazımızın devamına giderek ulaşabilir vede öğrenebilirsiniz. Çamaşır makinesi nasıl temizlenir? ve Çamaşır makinesi temizleme yöntemi ile ilgili soruların cevaplarına sayfamızdan yardım alarak bulabilirsiniz. Peki çamaşır makinesi temizlemenin püf noktaları nelerdir? Detayları ile yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Çamaşır makinesinin çamaşırları güzel yıkaması ve lekeleri iyi çıkarması için düzenli olarak temizliğinin de yapılması gerekmektedir. Eğer siz de çamaşırlarda ki bazı lekelerin çıkmamasından şikayetçi iseniz, çamaşır makinenizi düzenli olarak temizlemeniz gerekmektedir. Kıyafetleriniz çamaşır makinesin de yıkanırken elektriklenmesini istemiyor iseniz, çamaşır makinesinin içine bir kaç tane alüminyum folyo kağıdı buruşturarak atın. Folyo kağıtları çamaşırlarda elektriklenmeyi önleyecektir. Beyaz eşyaların daha beyaz olmasını istiyorsanız çamaşır makinesinin içine 4 aspirin atın. Sararmış çamaşırların bembeyaz olduğunu görebilirsiniz. Aşırı kirli olan çorapları sıcak su yerine, soğuk su ile yıkamayı deneyin. Soğuk su kirli olan çorapları kirlerden tamamı ile arındırmaktadır.

Çamaşırlarda bulunan meyve suyu ve çimen gibi inatçı lekeleri çıkarmak için de, lekelerin olduğu kısıma fön makinesi tutun. Sonra lekelerin üstüne deterjan koyarak, direk çamaşır makinesine atın. Lekelerin üzerini ısıttığınız, lekelerin daha hızlı çıkmasını sağlayacaktır. Kirlenmiş çamaşır vede eşyaları çamaşır makinesine attığınız da çıkanların temiz vede ferah kokması için çamaşır makinenizi temiz tutmanız gerekmektedir.

ÇAMAŞIR MAKİNESİ NASIL TEMİZLENİR?

ÇAMAŞIR MAKİNESİ TEMİZLEME YÖNTEMİ

Dış bölgesini temizlemek için, Materyal bölümlerini temizlemek için, ihtiyacınız olan malzemeler temiz bez ile bulaşık sabunudur. 2 malzeme ile çamaşır makinesinin dış bölgesini yumuşak hareketlerle silebilirsiniz. Kullandığınız deterjanın belli yerlerde tabaka halinde birikmiş olduğunu göreceksiniz. Bu kısımları temiz sünger yardımı ile ılık su kullanarak ovalayın. Kenarları vede köşeleri de pamukla silebilirsiniz. İç bölgesini temizlemek için, çamaşır makinesinin iç bölümüne dökülen deterjanların birikmesini beklemeden temiz bez yardımı ile silmeyi unutmayın.

Çamaşır makinesinin kötü kokmaması için, çamaşırları yıkadıktan sonra makinenin içinin kuruması için kapağını açık bırakmalısınız. Koku var ise, çamaşır makinesine, çamaşır yokken sıcak bir derecede içine karbonat vede sirke koyarak çalıştırın. Böylelikte çamaşır makineniz kötü kokudan arınmış olacaktır.

Çamaşır Makinesi Temizlemenin Püf Noktaları, yazımız da hazırladığımız çamaşır makinesi temizleme ile ilgili bazı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sizin de eğer ki çamaşır makinesi temizlemenin püf noktaları, yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden ya da sosyal ağlarımızdan sorabilirsiniz. Çamaşır makinesi temizlemenin püf noktaları, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için, arkadaşlarınızla da paylaşarak arkadaşlarınızı da çamaşır makinesi temizlemenin püf noktaları yazımızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Barbunya Balığının Faydaları Nelerdir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed