Çamurlu Paspaslar Nasıl Temizlenir?

Çamurlu Paspaslar Nasıl Temizlenir? Ev Paspası Nasıl Temizlenir? Günümüz de bir çok insan paspas temizliği hakkında bilgi araştırmakta…

Çamurlu Paspaslar Nasıl Temizlenir? Ev Paspası Nasıl Temizlenir?

Çamurlu Paspaslar Nasıl Temizlenir
Sayfa İçeriği: Çamurlu Paspaslar Nasıl Temizlenir, Ev Paspası Nasıl Temizlenir, Çamurlu Paspas Temizleme Yöntemleri, Paspas Temizliği, Pratik Paspas Temizliği, Araba Paspas Temizliği, Ev İç Mekan Paspas Temizliği, Ev Dış Mekan Paspas Temizliği

Çamurlu paspaslar nasıl temizlenir hakkında sizler için yazımız da paspas temizliği nasıl olmalı? öğrenebilirsiniz. Ev paspas nasıl temizlenir? ile ilgili bilmeniz gerekenleri de yazımızın devamına giderek ulaşabilirsiniz. En fazla kire maruz kalan evin dışın yada dükkan dışında kalan paspasların temizliği nasıl olmalı?

Temizliği ihmal edildiğinde, paspasın üzerinde bulunan mikroplar da içerlere kadar girmektedir. Bazı pratik bilgiler sayesinde sizde paspaslarınızı ilk günkü gibi tertemiz gözükmesini sağlayabilirsiniz. Paspaslar aslında gerektiğinden az sıklıkla değiştirildiğinden çabukta kirlenmesi gözden kaçmamaktadır. Çabuk kirlenen paspaslar kapının önündeki kirli durması hem sizin, hemde misafirleriniz için hoş olmayabilir. Sizde bazı pratik yöntemler ile paspaslarınızı tertemiz yapabilir vede ilk günkü gibi kullanabilirsiniz. Uygulayacağınız yöntemleri sizler için yazımız da hazırladık.

ÇAMURLU PASPAS TEMİZLEME YÖNTEMLERİ

Paspaslarınızı temizlerken, aşırı kirli olmaması için ise duruma göre ayda bir yada daha az temizliğini düzenli olarak yapmalısınız. Kış aylarında toprak, toz, çamura maruz kalındığından paspasın üzerine streç kağıdı kaplayabilirsiniz.

Kirli paspasınızı çamaşır suyu dolu geniş leğen içine koyun vede 10 dakika kadar bekleyin. Sıcak su ile temiz su akana kadar paspasınızı durulayın.

Paspasınızın üzerine bir paket karbonat dökün, daha sonra üzerine kola yada doğal maden suyu ilave edin. Köpürmesi geçtikten sonra fırça yardımı ile paspası arındırın.

Süpürge yardımı ile paspasın yüzeyindeki çamuru yada tozu süpürün. Sonra hafifçe paspasınızı çırpın vede bir kovanın içine sirke, bulaşık deterjanı vede limon suyu ilave edin. Fırça yardımı ile paspası güzelce temizleyin.

Çamurlu Paspaslar Nasıl Temizlenir, ile ilgili paspas temizliği nasıl yapılır? hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğerki sizin de çamurlu paspaslar nasıl temizlenir yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden sorubilirsiniz. Çamurlu paspaslar nasıl temizlenir sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Kenevir Tohumunun Faydaları Nedir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2023 Kardesiz Blog Designed