Ceviz Lekesi Çıkarma Önerileri

Ceviz Lekesi Çıkarma Önerileri Eldeki Ceviz Kararması Nasıl Çıkar? Ceviz lekesini çıkarma yöntemleri ile ilgili önerileri sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Ceviz Lekesi Çıkarma Önerileri Eldeki Ceviz Kararması Nasıl Çıkar?

Ceviz Lekesi Çıkarma Önerileri
Sayfa İçeriği: Ceviz Lekesi Çıkarma Önerileri, Eldeki Ceviz Kararması Nasıl Çıkar, Eldeki Ceviz Kararması Nasıl Geçer, Ceviz Lekesi Çıkarma Yöntemleri, Ceviz Lekesi Nasıl Geçer, Ceviz Kararması Nasıl Çıkar, Ceviz Lekesini Çıkarma Yöntemleri

Ceviz lekesi çıkarma önerileri hakkında bilmeniz gereken pratik yöntemleri siz değerli dostlarımız için yazımız da derledik. Sizde eldeki ceviz kararması nasıl çıkar? ile ilgili önerileri yazımızın devamına giderek ulaşabilirsiniz. Ceviz lekesi nasıl geçer? sorusu hakkında bir çok merak edilenleri sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Peki ceviz lekesini çıkarma yöntemleri nelerdir? detaylı olarak sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Cevizin insan vücuduna oldukça faydası bulunmaktadır. Hem kemikleri, hemde hafızayı güçlendiren ceviz, zekayı da arttırmaktadır. Cevizin düzenli olarak hergün tüketilmesi gerekmektedir. Kabuklu vede kabuksuz ceviz olarak pazarlarda yada marketler de satılmaktadır. Kabuklu olan cevizler, kabuğunun kırılma esnasında elde kararma lekesi bırakmaktadır. Kararma lekesi bırakan ceviz, elden nasıl çıkarılması gerektiğini kişiler araştırmaktadır. Elden ceviz kararma lekesi çıkarma yöntemlerini sizler için hazırladık.

CEVİZ LEKESİNİ ÇIKARMA YÖNTEMLERİ

Bebek yağı yada diş macunu gibi malzemeler elinize bulaşan ceviz lekesini çıkarmak için kullanılabilir.

Taze limonu ortadan ikiye bölün vede ellerinizin kararmış bölümlerine sürün. 5 dakika kadar bekleyin vede ellerinizi güzelce sabunla yıkayın.

Bir kabın içine su oldurarak, suyun içine bir miktar çamaşır suyu ilave edin. Sonra temiz bir bezi suyun içine batırın vede elinizdeki ceviz kararması olan bölgeye sürün. Güzelce temizledikten sonra bezle, ellerinizi güzelce yıkayın.

Ilık su yardımı ile ellerinizi yumuşatın sonra pamuğu ispirtoya batırarak, ceviz kararması olduğu bölgeye sürüp, ellerinizi güzelce yıkayın.

Tatlı kaşığı ile karbonat vede bulaşık deterjanını karıştırın daha sonra kullanılmayacak bir diş fırçası yardımı ile ceviz lekesi üzerine sürün sonra ellerinizi yıkayın.

Ellerinizi bir avuç toprak, çamur vede kil ile ovuşturun. Sonra yine aynı şekilde sirke yöntemi kullanarak ellerinizi güzelce yıkayın.

Eğerki elinize ceviz kararması lekesi bulaştı ise, ilk olarak yapacağınız yöntem, ceviz kararması bulaşan yeri sirke vede suyu karıştırarak bir bez yardımıyla o bölgenin üzerine sürerek temizlemek. Sonra ellerinizi güzelce soğuk su kullanarak yıkamak.

Ceviz Lekesi Çıkarma Önerileri, yazımız da hazırladığımız ceviz lekesi çıkarma önerilerini öğrenebilirsiniz. Eğerki sizin de ceviz lekesi çıkarma önerileri, yazımız hakkında kafanıza takılan sorularınız varsa, bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Ceviz lekesi çıkarma öneleri, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Süt İle Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

15 − 1 =

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2018 Kardesiz Blog Designed