Çocuklar İçin En Güzel Oyuncaklar Nelerdir?

Çocuklar İçin En Güzel Oyuncaklar Nelerdir?

Çocuklar İçin En Güzel Oyuncaklar Nelerdir; Çocuklar zaman iledikçe büyüdüklerini hepimiz bilmekteyiz, her yaşta çocuklar için oyuncak şarttır. Güzel oyuncaklar onları, mutlu eder vede güzel zaman geçirmelerini sağlar.

Çocukların hoşuna gidecek oyuncakların yanı başlarını her zaman erkekler olarak araba çekmektedir. Araba türü oyuncakları çok sevmektedirler. Kız çocuklarının ise, en çok oynadıkları oyuncak sindy bebeklerdir.

Bu yazımızda sizlere, çocuklarınıza en güzel ne tür oyuncak alabilirsiniz onları sıralayacağız. Sizlere alışverişte yardımcı olmaya çalışacaz. Bazı anneler, çocuklarına oynamayacakları bir çok oyuncak alırlar, onlarda 1 saat sonra o oyuncaktan sıkılırlar vede ertesi gün o oyuncakla vakit geçirmezler.

Her çocuk bir yerde oyuncak gördüğünde hep yeni yeni oyuncaklar almak ister bizlerde size en iyi oyuncak türlerini belirteceğiz.

EN İYİ OYUNCAK TÜRLERİ

EĞİTİCİ ÇOCUK OYUNCAKLARI NELERDİR?

Clementoni, Oyuncak 2 ile 7 yaş arasına hitap etmektedir, bu oyuncak hem eğitici hemde eğlencelidir. Çocukların el becerilerini vede mantıklarını geliştirmek için tasarlanmıştır. Yapboz gibi birşeydir, tehlikesi asla yoktur. Sıkılıp bunalmazlar.

Wooden Toys, Çok güzel bir ahşap tutmalı puzzle meyveler çocuklarınız bu oyuna bağılacaklar. Eğitici bir oyun olan Wooden toys, çocuklarınızın zekasını geliştirmektedir.

Akar Oyuncak, Yaş aralıkları 2 ile 7 yaş arasıdır. Test programlarına tabi oyundur. EN 71-1:2014 ve EN 71:3:2013+A1:2014 Test raporu mevcuttur. Çocuklarınız bu oyunla harfleri tanımasını vede onları bir araya getirerek kelime üretme öğrenirler…

Akros Eşleştirme Oyunu, Bu oyunun özelliği ise rakamların yazılışını vede sayı saymayı eşleştiren oyundur. Genellikle kreşlerde vede anasınıflarında kullanılmaktadır. Çocukların eğitimlerinde kullanabilirsiniz. Zekasını geliştirir.

Orchard Hafıza Kartları, Hafıza kartları çocuklarınızın zekasını bir üst seviyeye taşıyacaktır. Her evde olması gereken bu oyun çocuklarınızın gelişimini daha hızlandıracak. Yaş aralığı ise 2 ile 7’dir. Kutunun içerisinde 50 adet hafıza kart vardır. Çocuklarınız 50 kart ile ingilizce öğreneceklerdir.

Disney Princess, Kız çocukları için güzel bir yapboz, puzzle oyunu‘dur. 2 ile 7 yaş arasıdır. 24 parçadan oluşmaktadır. Gayet eğitici bir oyundur. Sıkılmayacak ve hergün oynayacaklardır. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz…

Güzel Oyuncaklar Nelerdir?

guzel-oyuncaklar-nelerdir

KIZ ÇOCUKLARI İÇİN OYUNCAKLAR:

Oyuncak Pizza Hazırlama Seti
Kız Oyuncakları Winx Aksesuarlı Ev Seti
2 Katlı Oyuncak Ev 4 Adet Parmak
Kız Oyuncak Kozmetik Seti
Masal Anlatan ve Altını Islatan Beşikli Bebeğim
Kız Oyuncakları Heidi Et Bebek
Barbie Şık Kıyafetli Bebek
Kız Oyuncakları Makyaj Seti
Barbie Market Kasası
Kız Oyuncakları Winx Çay ve Ocak Seti
Barbie Mega Oyuncak Hediye Seti

Kız çocuklarınız yukarda sıraladığımız oyuncakları çok sevecekler vede onlar ile çok güzel vakitler geçirecekler, değer verdiğiniz çocuklarınıza almanız gereken oyuncaklar. Onları oyuncaklar ile ödüllendirip sevindirin.

ERKEK ÇOCUKLARI İÇİN OYUNCAKLAR:

Erkek Oyuncakları Stres Çarkı
Balık Tutma Seti
Erkek Çocuk Oyuncakları Dart
Erkek Oyuncakları İlk Tamir Setim
Erkek Oyuncakları Çantalı Doktor Seti
Erkek Çocuk Oyuncakları Kurbağalar
Erkek Çocukları Puzzle Seti
Polis Arabası Sesli ve Işıklı
Batı Ekspresi Oyuncak Tren Seti
Dede Oyuncak Tamir Seti
Erkek Oyuncakları Cars Transforming Mack Tower Jump

Erkek çocuklar, aslında arabaları çok severler ama biz size arabaların çok alınmamasınından yana olduğumuzu söyleyelim. Arabalar ile çocuklarımızın zekası gelişmemektedir. Onun için onlara yukarda yazdığımız listeden oyuncakları almanız sizler için daha iyi ve onların eğitimi içinde en güzel seçim olduğunu göreceksiniz. Bizler elimizden geldiğince ilerleyen zamanlarda sizlere daha sıkı bilgilendirme yapmaya devam edeceğiz.

Unutmayalım ki çocuklarımız bizim geleceğimizdir, onları en iyi şekilde yetiştirmek vede büyütmek bizlerin borçudur. Hepimizin çocuğu, kendimize özel olduğumuzdan diğer çocuklarada şevkatla yaklaşalım kimseyi hor görmeyelim.

Sizlerde yazımızı beğendiyseniz bize destekte bulunabilirsiniz, isteklerinizi yorumla bildirebilir en kısa zamanda dönüş yapmaktayız. Merak ettiğiniz herşeyi sorabilirsiniz, gerekirse email üzerinden bize ulaşabilirsiniz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed