Delik ve Çatlak Küvet Temizliği Nasıl Yapılır?

Delik ve Çatlak Küvet Temizliği Nasıl Yapılır? Çatlak Küvet Nasıl Yapılır? Delik ve çatlak küvet tamiri nasıl yapılır? ile ilgili öneriler…

Delik ve Çatlak Küvet Temizliği Nasıl Yapılır? Çatlak Küvet Nasıl Yapılır?

Delik ve Çatlak Küvet Temizliği Nasıl Yapılır
Sayfa İçeriği: Delik ve Çatlak Küvet Temizliği Nasıl Yapılır, Çatlak Küvet Nasıl Yapılır, Delik Küvet Nasıl Yapılır, Çatlayan Küvetlere Pratik Öneriler, Delik Küvet Temizliği Nasıl Yapılır, Çatlak Küvet Temizliği Nasıl Yapılır

Delik ve çatlak küvet temizliği nasıl yapılır ile ilgili bilmeniz gereken pratik bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz. Çatlak küvet nasıl yapılır, hakkında tüm merak ettiğiniz herşeyi sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Sizde çatlak küvet tamiri ile ilgili önerileri yazımızın devamından bulabilirsiniz. Peki delik ve çatlak küvet temizliği nasıl yapılır?

Evlerdeki küvetler 90’lı yıllardan bu zaman kadar gelmektedir. Kuvet çeşitleri bir çok farklılıklar göstermektedir. Bir çok küvet çeşiti, şekillerine göre de farklı işlevlere sahiptir. Araların da dikdörtgen, köşeli, yuvarlak, oval, kare küvet çeşitleri oldukça kullanışlı olanları olarak günümüz de tercih edilmektedir. Zamanla yıpranan vede su aşınmasından dolayı da delinen yada çatlayan küvetler için bazı pratik yöntemler bulunmaktadır.

ÇATLAYAN KÜVETLERE PRATİK ÖNERİLER

ÇATLAK VE DELİK KÜVET NASIL TEMİZLENİR?

Epoksi macunu satın alarak, küvetiniz de çatlak yada delik olan yere sürebilirsiniz. Epoksi macunu beyaz bir renk olduğu için küvet için ideal bir kapatıcı yöntemidir.

Zeminin daima kuru olmasına dikkat edin. Zemini her zaman mutlaka temiz bir bez yada havlu ile kurulamaya özen gösterin.

Yapıştırıcıyı deliye yada çatlak yere dikkatlice sıkın vede düzgün şekil de yayın. Kenarlarına sıkma işlemini uygulayın.

Epoksi macununu 15 dakika kadar bekletin. O sırada musluğu kullanmayın vede su değdirmeyin.

Epoksi macunu tam olarak kurumadan yüzeyi güzelce zımparalayabilirsiniz. Böylelikle daha pürüzsüz bir küvet elde etmiş olursunuz.

Delik ve Çatlak Küvet Temizliği Nasıl Yapılır, yazımız da hazırladığımız delik ve çatlak küvet temizliği ile ilgili yöntemleri öğrenebilirsiniz. Eğerki sizin de delik ve çatlak küvet temizliği nasıl yapılır, yazımız ile ilgili kafanıza takılan sorularınızı bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Delik ve çatlak küvet temizliği nasıl yapılır, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Japon Yapıştırıcı İzi Nasıl Geçer?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 + two =

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2018 Kardesiz Blog Designed