Derz Arası Nasıl Temizlenir?

Derz Arası Nasıl Temizlenir? Fayans Arası Nasıl Temizlenir? Kirli derz aralarını temizleme ile ilgili yöntemleri sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Derz Arası Nasıl Temizlenir? Fayans Arası Nasıl Temizlenir?

Derz Arası Nasıl Temizlenir
Sayfa İçeriği: Derz Arası Nasıl Temizlenir, Fayans Arası Nasıl Temizlenir, Fayans Arası Temizleme Yöntemleri, Derz Arası Temizleme Yöntemleri, Fayans Temizliği Nasıl Yapılır, Fayans Arası Temizliğinde Alınacak Önlemler, Fayans Nasıl Parlatılır, Derz Arası Nasıl Parlatılır

Derz arası nasıl temizlenir ile ilgili pratik bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz. Fayans arası nasıl temizlenir? hakkında yöntemleri yazımızın devamına giderek bulabilir vede sizde pratik olarak fayans temizliği yapabilirsiniz. Kirli derz aralarını temizleme yöntemleri ile ilgili tüm merak ettikleriniz sayfamızdan. Peki derz arası nasıl temizlenir?

Derz araları, işlemli duvarlarda kendini en çok gösterenlerdendir. Derz araları temizliği oldukça inatçı da olsa, kolay temizliği ile bilinmektedir. Görsellik konusunda büyük ölçüde önem katan derz aaları parlak vede orjinal rengin de olması tüm kadınların arzu ettiği durumlardandır. Derz aralarının diğer adı fayans araları olarak halk arasında bilinmektedir. Peki fayans alanlarını temizleme yöntemleri nelerdir?

FAYANS ARASI TEMİZLEME YÖNTEMLERİ

Marketler de bulunan fayans arası için özel fayans boyama kalemleri bulunmaktadır. Kalemler yaklaşık olarak 5 metrekare civarında yer boyabilmektedir. Boyayı kullanmadan önce fayans aralarının kuru olmasına dikkat edin.

Sert ve temiz bezi çamaşır suyuna sokun ve fayans arasında gezdirin. Belli bir süre bekledikten sonra ılık su yardımı ile temizleyin.

Kirli derz aralarını yağlı boya yardımı kullanarak tertemiz görünüme sokabilirsiniz. İnce fırça yardımı ile çift katlı boyama yapmanız gerekmektedir. Yapılan boya ise bir gün beklemesi gerekmekte.

Fırça gibi sert yüzeyi temizleyici yardımı vede beyazlatan deterjan kullanarak derz aralarındaki kirlerin üzerine deterjanı fırça ile yayın. 10 dakika kadar bekleyin vede sonra su ile temizleyin.

Derz Arası Nasıl Temizlenir, yazımız da hazırladığımız derz arası temizliği yöntemlerini bulabilirsiniz. Sizin de eğerki derz arası nasıl temizlenir, yazımız hakkında kafanıza takılan sorularınız varsa, bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Derz arası nasıl temizlenir, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Ispanak Çorbası Nasıl Yapılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 − 15 =

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2018 Kardesiz Blog Designed