Doğal Antibakteriyel Jel Nasıl Yapılır?

Doğal Antibakteriyel Jel Nasıl Yapılır? Antibakteriyel Jel Nasıl Hazırlanır? Evde antibakteriyel jel nasıl hazırlanır? İle ilgili pratik bilgiler…

Doğal Antibakteriyel Jel Nasıl Yapılır? Antibakteriyel Jel Nasıl Hazırlanır?

Doğal Antibakteriyel Jel Nasıl Yapılır
Sayfa İçeriği: Doğal Antibakteriyel Jel Nasıl Yapılır, Antibakteriyel Jel Nasıl Hazırlanır, Doğal Yollarla Antibakteriyel Jel Nasıl Yapılır, Antibakteriyel Jel Yapımı Yöntemi, Antibakteriyel Jel Yapımı, Evde Antibakteriyel Jel Nasıl Hazırlanır

Doğal antibakteriyel jel nasıl yapılır ile ilgili bilmeniz gereken bazı pratik bilgileri siz değerli dostlarımız için yazımız da hazırladık. Antibakteriyel jel nasıl hazırlanır? Hakkında yazımızın devamına giderk merak ettiğiniz her şeyi bulabilir ve öğrenebilirsiniz. Antibakteriyel jel yapımı ve Evde antibakteriyel jel nasıl hazırlanır? Sorularının cevaplarına sayfamızdan yardım alarak ulaşabilirsiniz. Peki doğal antibakteriyel jel nasıl yapılır? Detayları ile yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Kalabalık ve ortak kullanım alanlarda bulunduğumuz süre hastalık kapma riski oldukça yüksektir. Antiseptiklerin tıbbi ortamlarda vede tıbbi ortamlar dışında bir çok kullanım şekli yer almaktadır. Kimyasal içerikli sentetik olmayan ürünleri satın almak yerine sizde evinizde kendiniz doğal antibakteril yel yapabilirsiniz. Sizler için yazımız da doğal yollarda antiibakteriyel jel yapımı ile ilgili pratik yöntemleri hazırladık.

DOĞAL YOLLARLA ANTİBAKTERİYEL JEL NASIL YAPILIR?

ANTİBAKTERİYEL JEL YAPIMI YÖNTEMİ

Eviniz de hazırlayacağınız antibakteriyel jel için gerekli malzemeler 170 ml temiz su, 2 sofra kaşığı doğal aloe vera jel, 20 damla limon yağı, 10 damla tarçın yağı, 10 damla okaliptus yağı, 10 damla kekik yağı ve 10 damla da karanfil tomurcuğu yağı bulundurmalısınız. Kullanacağınız aloe vera jeli sayesinde lleriniz tahriş olmaz. Kekik yağı ise bağışıklık sistemini kuvvetlendirir. Tarçın yağı antibakteriyel özelliğe sahip ve limon yağı mikropları kırmaktadır. Karanfil tomurcuğu ise böcek kovucu olarak kullanılabilir. Okaliptus yağı mevsim alerjilerini engeller.

Antibakteriyel jeli hazırlamak için kapaklı şişeye suyu vede aloe vera jelini boşaltın. İçine malzemedeki diğer yağları da dökün ve şişenin kapağını kapatarak iyice çalkalayın. Çalkalama işleminden sonra antibakteriyel jel kullanıma hazır. Bu jeli farklı şişelere aktararak çantanız da ya da iş yeri dolabınız da bulundurmayı da ihmal etmeyin. Sağlıklı ve koruyucu antibakteriyel jel ile artık elleriniz daha hijyen.

Doğal Antibakteriyel Jel Nasıl Yapılır, yazımız da hazırladığımız doğal antibakteriyel jel hazırlanışının yöntemlerini öğrenebilirsiniz. Sizin de eğer ki doğal antibakteriyel jel nasıl yapılır, yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümden sorabilirsiniz. Doğal antibakteriyel jel nasıl yapılır, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Çay Ağacı Yağı Ne İşe Yarar?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed