Doğal Yumuşatıcı Nasıl Yapılır?

Doğal Yumuşatıcı Nasıl Yapılır? Çamaşır Yumuşatıcısı Nasıl Yapılır? Evde yapabileceğiniz doğal yumuşatıcı ile elbiseleriniz daha yumuşak görünüm kazanacak.

Doğal Yumuşatıcı Nasıl Yapılır? Çamaşır Yumuşatıcısı Nasıl Yapılır?

Doğal Yumuşatıcı Nasıl Yapılır
Sayfa İçeriği: Doğal Yumuşatıcı Nasıl Yapılır, Çamaşır Yumuşatıcısı Nasıl Yapılır, Evde Doğal Yumuşatıcı Yapma Yöntemleri, Çamaşır Yumuşatıcı Nasıl Yapılır, Çamaşır Yumuşatıcı Nasıl Kullanılır, Evde Doğal Çamaşır Yumuşatıcı Nasıl Yapılır, Çamaşır Yumuşatıcı Yerine Ne Kullanılır

Doğal yumuşatıcı nasıl yapılır ile ilgili ev hanımları için hazırladığımız yazımız da, evde doğal yumuşatıcı yapılışını öğrenebilirsiniz. Çamaşır yumuşatıcısı nasıl yapılır? hakkında sayfamız da sizlere bazı yöntemler vede püf noktaları derleyerek, sizde evde doğal çamaşır yumuşatıcısı yapabilirsiniz. Peki doğal yumuşatıcı evde nasıl yapılır?

Doğal yapılacak olan yumuşatıcılar, hem makinenizin, hemde elbiselerinizin uzun ömürlü olması nedeni ile uygulayabilirsiniz. Sizde bazı yöntemler ile evde doğal yumuşatıcı yapabilir vede kullanabilirsiniz. Hem pratik, hemde kolay olarak hazırlayabileceğiniz evde doğal çamaşır yumuşatıcı yapmanın pratik yöntemlerini sizler için hazırladık.

EVDE DOĞAL YUMUŞATICI YAPMA YÖNTEMLERİ

DOĞAL YUMUŞATICI MALZEMELERİ;

1/3 Bardak karbonat.
2 Bardak su.
1 Bardak beyaz sirke.
6 Damla bitki özü yağı.

EVDE DOĞAL YUMUŞATICI HAZIRLANIŞI;

Hazırlık aşamasında öncelikle 2 bardak suyun içine, 1 bardak sirkeyi ilave edin. Sonra karbonatı ilave ederken, kabarma yaşanacağından dikkatli olmalısınız. Karbonatı asla birden dökmeyin, yavaş yavaş eklemerek dikkat edebilirsiniz. Kaşık yardımı ile tüm malzemelerin çözülmesine destekte olacak şekilde karıştırın. Bitki özü yağını karıştırdığınız malzemelerin içine ilave edin. Karıştırdığınız malzemelerin güzel kokmasına olanak sağlayacaktır. Evde hazırlamış olduğunuz doğal yumuşatıcınızı, diğer yumuşatıcılarınızı nasıl kullanıyorsanız aynı o şekilde çamaşır makinenizde kullanın. Elbiselerinizi, beyazlar vede renkliler gibi ayırt etmeksizin aynı derece vede ayarda yıkayabilirsiniz. Kuruma esnasından sonra elbiselerinizin doğal yöntemle yumuşadığını görebilirsiniz.

Doğal Yumuşatıcı Nasıl Yapılır, yazımız da hazırladığımız evde doğal yumuşatıcı hazırlanışı hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğerki sizin de doğal yumuşatıcı nasıl yapılır yazımız hakkında kafanıza takılan sorularınız varsa, bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Doğal yumuşatıcı nasıl yapılır? sayfamızı da arkadaşlarınızın, bilgisi olması için onlarla da paylaşarak, arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Soğuk Havalarda Cildi Koruma Önerileri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8 − four =

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2018 Kardesiz Blog Designed