Emekli Bayram İkramiyeleri Ne Zaman Ödenecek?

Emekli Bayram ikramiyeleri Ne Zaman Ödenecek? Ne Kadar Verilecek? Emekli bayram ikramiyesi ne zaman alacak? Bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Emekli Bayram İkramiyeleri Ne Zaman Ödenecek? Ne Kadar Verilecek?

Emekli Bayram ikramiyeleri Ne Zaman Ödenecek
Sayfa İçeriği: Emekli Bayram İkramiyeleri Ne Zaman Ödenecek, Emekli Bayram İkramiyesi Ne Kadar Verilecek, Emekli Bayram İkramiyesi Ne Zaman Alacak, Emeklilere Bayram İkramiyesi 2019, 2019 Emekliye Bayram İkramiyesi Ne Zaman Ödenecek

Emekli bayram ikramiyeleri ne zaman ödenecek ile ilgili tüm merak edilenleri siz değerli dostlarımız için yazımız da derledik. Emekli bayram ikramiyeleri ne kadar verilecek? Hakkın da merak ettiklerinizi yazımızın devamına giderek öğrenebilirsiniz. Emekli bayram ikramiyesi ne zaman alacak? ve emeklilere bayram ikramiyesi 2019 hakkın da sorularınızı da sayfamızdan bulabilirsiniz. Peki emekli bayram ikramiyeleri ne zaman ödenecek? Yazımız da detayları ile paylaştık.

Devletin geçtiğimiz yıl başlatmış olduğu uygulamada tüm emeklilere ramazan vede kurban bayramların da 1000’er TL ikramiye vermektedir. Emeklilerin bazıları bu uygulamadan memnun iken, bazı emekliler ise memnun kalmamıştır. Emeklilerin gelecek bayramlar da ikramiye alıp, almayacakları merak edilmektedir. 2019 Yılı ramazan bayramı 4 haziran salı günü olduğundan emekliler bayram ikramiyesini bayramdan önceki 27/31 mayıs haftasının ilk yarısın da alacaklarını düşünmektedir. Peki bayram ikramiyesi emeklilere ödenecek mi? detaylarını yazımızın devamından öğrenebilirsiniz.

2019 Emekliye BAYRAM İKRAMİYESİ NE ZAMAN ÖDENECEK?

2018 Yılın da çıkarılan bayram ikramiyesi uygulamasının tutarı yasa ile sabit olarak belirlendi. Bayram ikramiyesinin ise arttırılabilmesi için yasa değişikliği yapılmalıdır. Haziran ayın’da emekli olan birey ikramiyesini kurban bayramında almaktadır. Ağustos ayın da emekliler yine ikramiye alabilecek. 2019 yılında emekliler yine bayram ikramiyesi alacaklar. 2019 yılında kurban bayramı ise 11/14 ağustos başlamaktadır. Arefe günü ise 10 ağustos cumartesi gününe gelmektedir. Bayram ikramiyesi ise emeklilere 5/9 ağustos’ta verilmesi beklenmektedir. Bu tarihlere kadar emekli olan vatandaşlar da, 1 bin tl’lik ikramiyeden yararlanacak. İlk ikramiyeden sonra emekli aylığı alan emekliler ise, 2019’u 1 bin tl’lik ikramiye ile kapatabilecek. Bu kişilere ise ikramiye ödemelerinin yapılacağı kesin tarih sgk tarafından duyurulacaktır. Bir çok emekli vatandaşın gözleri, sosyal güvenlik kurulunun kesin tarihini beklemektedir.

Emekli Bayram İkramiyeleri Ne Zaman Ödenecek, yazımız da hazırladığımız emekli bayram ikramiyeleri hakkın da bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer ki sizin de emekli bayram ikramiyeleri ne zaman ödenecek, yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Emekli bayram ikramiyeleri ne zaman ödenecek, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Bankalar Saat Kaçta Kapanıyor?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three × 4 =

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2020 Kardesiz Blog Designed