Eski Gazetelerden Ne Yapılır?

Eski Gazetelerden Ne Yapılır? Eski Gazete İle Yapılan İlginç Şeyler, Evde bulunan eski gazeteleri değerlendirmenin için ilginç yöntemler…

Eski Gazetelerden Ne Yapılır? Eski Gazete İle Yapılan İlginç Şeyler

Eski Gazetelerden Ne Yapılır
Sayfa İçeriği: Eski Gazetelerden Ne Yapılır, Eski Gazete İle Yapılan İlginç Şeyler, Eski Gazeteleri Değerlendirme Alanları, Eski Gazeteler Nerde Değerlendirilir, Eski Gazeteler Nerde Kullanılır, Eski Gazeteleri Değerlendirme Önerileri

Eski gazetelerden ne yapılır hakkında bilmeniz gerekenleri yazımız da sizler için hazırladık. Eski gazete ile yapılan ilginç şeyler ile ilgili birbirinden güzel kullanım alanlarını öğrenebilirsiniz. Sizde eviniz de bulunan eski gazeteleri değerlendirerek, onları kullanabilirsiniz. Peki eski gazeteler nasıl değerlendirilir?

Gazeteler insanların hayatında, oldukça büyük yer etmemiş olsa da, günlük yaşantı da, okunduktan sonra belli köşelere kaldırılmaktadır. Yalnız gazete parçalarını daha sonra çok farklı yerlerde kullanılabilmektedir. Eski gazeteleriniz ile hem işinize yarar sağlamış olacaksınız, hemde eviniz de yer açılmış olacak. Eski gazetelerin kullanım bir çok alanı bulunmaktadır.

ESKİ GAZETELERİ DEĞERLENDİRME ALANLARI

Eğerki ateş yakmak için uğraşıyor iseniz, gazete parçalarını kullanabilirsiniz. En ideal yanıcı madde gazetedir.

Eski gazete parçaları ile çeşitli birbirinden güzel el sanatları yapabilirsiniz. Eviniz de belli köşeleri süsleyerek yada aksesuar olarak evinizde kullanabilirsiniz.

En ideal ayna vede cam temizleyici olarak bilinen gazete kağıdı, Yapmanız gereken ise cam silinizi camın yada aynının üzerine sıkın vede gazete kağıdı ile kurulayın.

Eski gazete parçalarını, ayakkabıların içine sıkıştırarak kalıp görevi yapabilirsiniz. Hemde ayakkabınızın şeklinin bozulmamasında yarar sağlamış olacaksınız.

Eviniz de her hangi bir kafes hayvanı besliyor iseniz, kafesin içine gazete serin. Gazetenin kalın olmasına dikkat edin ki, su döküldüğünde yada ıslandığın da çabuk yırtılma olmasın. Koku vede sineklenme yapmaması için gün içinde gazeteleri yenileri ile değiştirmelisiniz. Gün içinde değiştirmek yorucu geliyor ise, haftada bir değiştirin.

Eski gazete kağıtlarını arabaların iç mekanında ayakkabı konan yerlere serebilirsiniz. Her gün düzenli olarak gazeteleri temizlediğiniz takdir de arabanızın içi her zaman oldukça temiz olacaktır.

Eğerki tatile yada bir yere giderken valizinizi hazırladığınız da, kırılacak herhangi eşyalarınız bulunuyor ise, onları gazete parçalarına sarın. Bu sayede eşyalarınızı korumu olursunuz. Ev taşırkende bu yöntemi yaparsanız, mutfak eşyalarınızı korumuş olursunuz.

Boyama işleriniz de gazete parçalarını zemine serebilirsiniz. Böylelikle bulunan ortam kirlenmemiş olur.

Eski Gazetelerden Ne Yapılır, yazımız da hazırladığımız eski gazetelerden neler yapılır? öğrenebilirsiniz. Eğerki sizin de eski gazetelerden ne yapılır, yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Eski gazelerden ne yapılır, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Bıttım Sabunu Nasıl Kullanılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 × four =

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2020 Kardesiz Blog Designed