Halı Püskülü Nasıl Temizlenir?

Halı Püskülü Nasıl Temizlenir? Halı Temizliği Nasıl Yapılır? Halı püskülü temizliği önerileri için pratik yöntemleri yazımız da sizler için hazırladık.

Halı Püskülü Nasıl Temizlenir? Halı Temizliği Nasıl Yapılır?

Halı Püskülü Nasıl Temizlenir
Sayfa İçeriği: Halı Püskülü Nasıl Temizlenir, Halı Temizliği Nasıl Yapılır, Halı Püskülü Temizlemek İçin Öneriler, Halı İpleri Nasıl Temizlenir, Halı İplerini Temizleme Yöntemi, Halı Temizliği, Halı Temizliği İçin Öneriler, Evde Halı Saçağı Nasıl Temizlenir, Halı Saçakları Nasıl Temizlenir, Halı Püsküllerinden Kirler Nasıl Çıkar

Halı püskülü nasıl temizlenir, ile ilgili bilmeniz gereken bazı pratik çözümleri siz değerli dostlarımız için yazımız da hazırladık. Halı temizliği nasıl yapılır? Hakkında merak ettiklerinizi yazımızın devamına giderek öğrenebilirsiniz. Halı püskülü temizliği önerileri ve halı püsküllerinin temizlik yöntemlerini sizler için sayfamız da düzenledik. Peki halı püskülü nasıl temizlenir? Detayları ile yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Halılarda bulunan püsküller zemine en yakın duran nesnelerdir. Bembeyaz rengin dezavantaj olması nedeni ile halının püskülü dışa doğru kaydığı zaman kirler meydana çıkmaktadır. Her ne kadar bu püsküller halının iç kısmında dursa da koruma altına kolay kolay alınamamaktadır. Halınızı temizler iken en fazla vakit öldüren yerler ise püsküller’dır. Kirlerin çabuk çıkmaması vede topak topak pamukçukların püsküllerin içerisine dolaşması ekstra uğraş gerektirmektedir. Sizler için halı püsküllerini pratik temizleme ile ilgili bir kaç maddeyi yazımız da paylaştık.

HALI PÜSKÜLÜ TEMİZLEMEK İÇİN ÖNERİLER

Bebek pudrası vede kuru şampuan halı püsküllerini temizleye bileceğiniz diğer malzemeler olabilir.

Halı püskülleri oldukça ıslak ip ile temizlemek yerine kuru sünger ya da fırça ile temizleyebilirsiniz.

Yeni aldığınız ya da yeni yıkanmış halının püsküllerine şerit halinde bant geçirebilirsiniz. Halının çeşidine uygun bant sizi halı ipi temizlemeden kurtaracaktır.

Islak her hangi bir metaryal püsküllerin daha fazla kirlenmesine neden olur.

İpleri fırçalı alet yardımı ile temizler iken fırçanın temiz olmasına dikkat edin. Yoksa önceden kirli bırakmış olduğunuz fırça halı iplerini daha kötü yapabilir.

Halınızın püsküllerine yoğun miktarda vazelin sürebilirsiniz. Vazelin hem iplerin yapışıp bir arada durmasını sağlamış olacak, hemde kolay toz vede kir tutmasını önleyecektir.

Halı püsküllerini gırgır gibi fırçalı aletler ile temizleyebilirsiniz. Tarama vede fırçalama işlemi halı iplerinin temizliğin de önemli yer sağlayacaktır.

Halı Püskülü Nasıl Temizlenir, yazımız da hazırladığımız halı püskülü temizliği için önerileri bulabilirsiniz. Sizin de eğer ki halı püskülü nasıl temizlenir, yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Halı püskülü nasıl temizlenir, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla da paylaşarak arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Kulaktan Ses Gelmesi Nedenleri Nelerdir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ten − one =

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2020 Kardesiz Blog Designed