Halıdan Saç Boyası Lekesi Temizleme Önerileri

Halıdan Saç Boyası Lekesi Temizleme Önerileri Saç Boyası Nasıl Çıkar? Saç boyası lekesini eşyalardan vede mobilyalardan çıkarma yöntemleri…

Halıdan Saç Boyası Lekesi Temizleme Önerileri Saç Boyası Nasıl Çıkar?

Halıdan Saç Boyası Lekesi Temizleme Önerileri
Sayfa İçeriği: Halıdan Saç Boyası Lekesi Temizleme Önerileri, Saç Boyası Nasıl Çıkar, Saç Boyası Lekesini Çıkarma Önerileri, Halıdan Saç Boyasını Temizlemenin Yolları, Halının Üzerinde Saç Boyası Lekesi Nasıl Çıkar, Koltuğun Üzerindeki Saç Boyası Lekesi Nasıl Çıkar, Kurumuş Saç Boyası Kıyafetten Nasıl Çıkar, Saç Boyası Mobilyadan Nasıl Çıkar, Halıdna Boya Lekesi Naısl Çıkar, Saç Boyası Halıdan Nasıl Çıkar, Saç Boyası Lekesi Dolaptan Nasıl Çıkar, Saç Boyası Sandalyeden Nasıl Çıkar, Saç Boyası Kapıdan Nasıl Çıkar, Saç Boyası Lavabodan Nasıl Çıkar

Halıdan saç boyası lekesi temizleme önerileri ile ilgili bilinmesi gereken pratik önerileri sizler için yazımız da hazırladık. Saç boyası nasıl çıkar? hakkında bilgilere yazımızın devamından ulaşabilir vede saç boyası lekesi temizleme yöntemlerini öğrenebilirsiniz.

Saç boyası lekesi, bir çok kez temizlendiğinde kalıcı lekeler arasındadır. Zor vede inatçı leke olarak bilinen saç boyası lekesi, eşyalarınıza bulaştığında bazı pratik yöntemler sayesinde çıkarmanız mümkün. Saç boyası lekesi, evde halınıza bulaştığı zaman hemen müdahale edilip silinse bile belli bir süre sonra halıda koyu bir renk bırakabilmektedir. Bu yüzden saç boyası lekesine kesin temizleme yöntemlerini sizler için derledik.

SAÇ BOYASI LEKESİNİ ÇIKARMA ÖNERİLERİ

Saç boyası lekesinin bulaştığı yere, hidrojen peroksit sürün vede bir gece bekletin. Ertesi gün ise o bölgeyi güzelce halı şampuanı ile temizleyin vede durulayın.

Halı üzerine bulaşan saç boyası lekesini, bıçak yardımı ile dikkatli şekilde kazıyın vede yoğunluğunu alın. Sonra üzerine leke sökücü sıkarak, 5 dakika bekleyin vede köpüklü sabunu nemli bezin üzerini sıkın. Nemli beziniz ile halı üzerinde dairesel hareketler ile silin. En son olarak bezi iyice durulayarak halınızdaki köpükleri temizleyin.

Bir kaşık beyaz sirke ile bir kaşık bulaşık deterjanını karıştırın. Sonra karışımı saç boyası lekesi bulaşmış yere sürün 10 dakika bekleyin vede temiz bir bez yardımı ile durulama işlemi yapın.

Saç boyası lekesi üzerine amonyak dökün. Amonyağı saç boyası lekesi üzerinde 15 dakkika bekletin vede soğuk su ve temiz bez yardımı ile temizleyin.

Halıdan Saç Boyası Lekesi Temizleme Önerileri, yazımız da hazırlamış olduğumuz halıdan saç boyası lekesi temizleme yöntemlerini bulabilirsiniz. Eğerki sizin de halıdan saç boyası lekesi temizleme önerileri yazımız hakkında kafanıza takılan sorularınız varsa, bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Halıdan saç boyası lekesi temizleme önerileri sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Dekoratif Çamaşır Düzenleme Teknikleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

16 + 10 =

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2020 Kardesiz Blog Designed