Hayatta İken Söylenmiş Ünlülerin En İlginç Sözleri

Hayatta iken Söylenmiş Ünlülerin En ilginç Sözleri Ünlülerden Son Söz, ünlü kişilerin ölmeden önce söyledikleri ilginç sözleri hazırladık.

Hayatta İken Söylenmiş Ünlülerin En İlginç Sözleri Ünlülerden Son Söz

Hayatta iken Söylenmiş Ünlülerin En ilginç Sözleri
Sayfa İçeriği: Hayatta İken Söylenmiş Ünlülerin En İlginç Sözleri, Ünlülerden Son Söz, Ünlü Kişilerin Ölmeden Önce Söyledikleri İlginç Sözler, Ölmeden Önce Söylenen Son Sözler, Dünyaca Ünlü İnsanların En İlginç Son Sözleri, Tarihe Geçmiş İnsanların Ölmeden Önce Son Sözleri, Ölmeden Önce Söylenmiş Büyük Söz, Ölmeden Önce Söylenen Sözler İlginç Yazılar

Hayatları boyunca bir çok sözlere imza atmış vede tüm sözleri tutulmuş bir çok ünlü bulunmaktadır. Hayatları boyunca söylemiş olduğu sözlerin üzerine ölmeden önce söylediğikleri akıl almaz, akıl karıştırıcı son sözlerini yazımız da hazırladık. Sizde ünlülerin en ilginç son sözlerini öğrenmek isterseniz yazımızın devamına gidebilirsiniz.

Günümüz de hala sözlerini kullandığımız okadar çok ünlü bulunuyor ki, hayatların da yazmış olduğu vede bi okadar sevilerek kullanılan sözler bulunmaktadır. Bu yazımız da ise bazı ünlülerin ölmeden önce söyledikleri en ilginç son sözlerini bulabilirsiniz. Siz de okurken ilginç bulacağınız bu sözler, ünlüler tarafından son sözleri olmuş. O halde gelin birlikte baklım, ünlülerin ölmeden önce söylenmiş en ilginç sözlerine.

DÜNYACA ÜNLÜ İNSANLARIN EN İLGİNÇ SON SÖZLERİ

Leonardo da vinci, bilindiği gibi mona lisa tablosu ile tanılmış ressamdır. İnsanlara ölmeden önce bırakmış olduğu son sözü ile birlikte söyledikten sonra hayata gözlerini kapatmıştır.

Leonardo da vinci sözü;Çalışmalarım olması gereken kalitede olmadığı için Tanrı’yı ve insanları gücendirdim

Marco polo, 1969 yılında vefat etmiştir. İtalyan gezgin ölmeden önce söylediği söz de çok ilginç vede insanları merak içinde bırakmıştır.

Macro polo sözü; ‘Kimse bana inanmayacağı için gördüklerimin yarısını bile anlatmadım

Nicolay gogoy, ölmeden önce söylediği söz de fenomen sözler arasında yerini almaktadır. Rus yazar, son saatlerin de söylemiş olduğu söz de en çok ilginç sözler arasında.

Nicolay gogoy sözü; ‘Bir merdiven, çabuk bir merdiven getirin’

III. Richard, ingiltere’in kralı’dır. Savaş meydanın da hayata gözlerini kapatmıştır. Düşman tarafından esir alınıp, atı elinden alınan III. Richard askerlerine dönerek en ilginç sözünü söylemiştir.

III. Richard sözü; ‘At, bir ata krallığımı veririm’

Che guevara, ölmeden önce söylediği son söz, esir düştükten sonra idam için yanına gelen askere kararlı duruşunu göstermek için söylediği söz de en ilginç sözler arasında.

Che guevara son sözü olarak ise; ‘Vur beni korkak, yalnızca bir adam öldürmüş olacaksın. Buraya beni öldürmek için geldiğini biliyorum.’

Hayatta İken Söylenmiş Ünlülerin En İlginç Sözleri

Mozart, ünlü besteci son sözün de hayata veda etmiştir. 35 yaşında hayata gözlerini yuman ünlü besteci son sözü en ilginç sözler arasında yerini almıştır.

Mozar sözü; ‘Ölümün tadı dilimin ucunda, bu dünyadan olmayan bir şeyler hissediyorum’

Bob marley, yakalanmış olduğu deri kanserine yenik düşerek 36 yaşında vefat etmiştir. Marley’in ölmeden önceki son sözü ise en ilginç sözler arasında yer almaktadır.

Bob marley sözü; ‘Para hayatı satın alamaz’

ÖLMEDEN ÖNCE SÖYLENEN SON SÖZLER

Karl marx, Hasta yatağında ölümü bekleyen ünlü, çevresindeki kişiler ondan felsefik sözler bekliyordu. Zor durumda iken bile cevap veren marx, son sözünü söyleyerek 64 yaşında, hayata veda etmiştir.

Karl marx sözü; ‘Para hayatı satın alamaz’

Nostradamus, kendi ölüm kehanetini bilmiş vede ölmeden önce söylemiş olduğu en ilginç söz olarak tarihe geçmiştir.

Nostradamus sözü; ‘Yarından itibaren burada olmayacağım’

Charlie chaplin, şakacı tavırları ile gülümseten ünlü chaplin 88 yaşında ölmeden önce tanrıya yapmış olduğu son şakası en ilginç sözler arasında yer almaktadır.

Nostradamus sözü; ‘Neden olmasın? Ne de olsa kendi malı’

Hayatta iken Söylenmiş Ünlülerin En ilginç Sözleri, hakkında hazırladığımız ünlülerin ölmeden önce söyledikleri son sözleri bulabilirsiniz. Ölmeden önce söylenen sözleri sizlerde arkadaşlarınızla paylaşabilir onların da bilgisi olmasını sağlayabilirsiniz. Tarihe geçmiş insanların ölmeden önce son sözlerini yazımızdan ulaşabilir vede sosyal ağlarınız da paylaşabilirsiniz. En güncel ilginç bilgiler için sayfamızı takip etmeyi unutmayın.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Mutlaka İzlemeniz Gereken Yabancı Diziler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed