Kapı Tutacağı Nasıl Yapılır?

Kapı Tutacağı Nasıl Yapılır? Kapı Çarpması Nasıl Önlenir? Kapı tutacağı yapmanın en pratik yöntemlerini yazımızdan bulabilirsiniz.

Kapı Tutacağı Nasıl Yapılır? Kapı Çarpması Nasıl Önlenir?

Kapı Tutacağı Nasıl Yapılır
Sayfa İçeriği: Kapı Tutacağı Nasıl Yapılır, Kapı Çarpması Nasıl Önlenir, Kolay Kapı Tutacağı Yapımı, Kapı Tutacağı Yapmanın En Pratik Yöntemi Nedir, Kapı Tutacağı Nasıl Yapılır, Kapı Tutacağı Yapımı, Kapı Çarpması Nasıl Engellenir, Kapının Çarpmaması İçin Neler Yapılır, Ev Yapımı Kapı Tutacağı, Pratik Kapı Tutacağı Yapımı

Kapı tutacağı nasıl yapılır ile ilgili yöntemi yazımız da sizler için hazırladık. Kapı çarpması nasıl önlenir? hakkında öğreneceğiniz öneriler ile kapı tutacağı yapabilirsiniz. Sizde işinize yaramayan tahta parçacıkları ile kapı tutacağı yapabilir vede kullanabilirsiniz. Peki kapı tutacağı yapmanın en pratik yöntemi nedir?

Kış aylarında olsun yaz aylarında olsun rüzgarlı havalar da, evdeki kapı, bacaların çarpmaması için kullanılmakta olan kapı tutacakları baya iş görmektedir. Kapıların kapanmamasını sağlamakta olan bu tutacakları eviniz de kendiniz yapabilirsiniz. En kolay kapı tutacağı yapımı için yazımızın devamına giderek öğrenebilirsiniz. Ev yapımı kapı tutacağı ile pratik şekil de, kapılarınız da rüzgarlı hava da kullanabileceğiniz kapı tutacağını en kolay şekilde yapabilirsiniz. Kapının çarpmaması için hazırlayacağınız kapı tutacağı yöntemini sizler için hazırladık.

KOLAY KAPI TUTACAĞI YAPIMI

KAPI TUTACAĞI MALZEMELERİ

Tahtayı kesmek için kullanılacak, malzeme.
Tahta parçası.

KAPI TUTACAĞI YAPIMI

Kapı tutacağı yapmanız için gerekli malzemeleri hazırladıktan sonra, kullanmadığınız yahut, hazırladığınız tahta parçasını en kısmı 5 cm olabilecek şekilde dik üçgen levha şeklin de kesiniz. Kesmiş olduğunuz bu parçayı, dik pozisyon da kapının önüne yerleştirin. Daha sonra ise, kapının yükseklik boyutuna göre, tutacağın uç tarafını yontarak inceltin. Son olarak, tahta parçasını dilediğiniz renk vede desene boyayabilirsiniz. İsteğinize kalmış birşey tabiki de, boyamadan da kullanabilirsiniz.

Kapı Tutacağı Nasıl Yapılır, yazımız da hazırladığımız kapı tutacağı hazırlama ile ilgili yöntemleri bulabilirsiniz. Sizde kapı tutacağı nasıl yapılır? hakkında önerileri yazımız aracılığı ile ulaşabilir vede öğrenebilirsiniz. Eğerki sizin de kapı tutacağı nasıl yapılır yazımız hakkında kafanıza takılan sorularınız varsa, bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Kapı tutacağı nasıl yapılır sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Bileklik Takmanın Püf Noktaları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five × two =

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2020 Kardesiz Blog Designed