Karantinada Zaman Nasıl Geçirilir?

Karantinada Zaman Nasıl Geçirilir? Karantinada Doğru Zaman Geçirme, Evde karantina sürecinde doğru zaman geçirmenin püf noktalarını yazımızda hazırladık.

Karantinada Zaman Nasıl Geçirilir? Karantinada Doğru Zaman Geçirme

Karantinada Zaman Nasıl Geçirilir
Sayfa İçeriği: Karantinada Zaman Nasıl Geçirilir, Karantinada Doğru Zaman Geçirme, Karantinada Zaman Nasıl Geçer, Evde Karantinada Ne Yapılır, Karantinada Zaman Geçirmenin Püf Noktaları, Evde Zaman Nasıl Geçer

Karantinada zaman nasıl geçirilir ile ilgili bilmeniz gereken bazı püf noktaları siz değerli dostlarımız için yazımız da derledik. Karantinada doğru zaman geçirme hakkında merak ettiğiniz tüm her şeyi yazımızın devamına giderek bulabilir vede ulaşabilirsiniz. Evde karantina sürecinde doğru zaman geçirmenin püf noktaları ve karantinada zaman nasıl geçer? Soruları ile ilgili cevapları da sayfamızdan yardım alarak bulabilirsiniz. Peki karantinada zaman nasıl geçirilir? Detayları ile yazımızda paylaştık.

Koronavirüs salgınının yayılması ile etkisini oldukça fazla göstermesi karantina günlerini beraberinde getirdi. Zorlu olan bu süreçte nasıl vakit geçirmeniz gerektiği ile ilgili sizlere yazımızın içeriğinde vakit tablosu hazırladık. Bazı püf noktaları sizde kullanarak evde zamanın nasıl geçtiğini anlamaz ve strese girmezsiniz. Karantina günlerinde doğru zaman kullanımı oldukça önemlidir, hem kendinizi zihinsel olarak, hemde ruh olarak dinç hissetmenizi sağlar. Evde bazı yapılacak şeyler ile kendinizi karamsarlığa kapatmadan, vakitleri değerlendirebilirsiniz. Sizde karantinada zaman geçirmenin püf noktalarını yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

KARANTİNADA ZAMAN NASIL GEÇER?

EVDE KARANTİNADA NE YAPILIR?

Bol vitaminli kahvaltı her şeyden önemlidir.
Erken kalk ve spor yap.
Öğlen arası ve öğlen uykusu.
Az uykudan sonra, temizlik yap.
Vaktinizin bazı kısımlarında kitap okuyun.
Akşam yemeğini yedikten sonra güzel bir film izleyin.

Karantina zamanında sabah erken kalkmanız bu püf noktalarda oldukça önemlidir. Sabah hazırladığınız bol vitaminli kahvaltıdan sonra, sevdiğiniz spor türünü yapabilirsiniz. Eğer evinizde egzersiz aleti var ise onunla çalışabilirsiniz. Yoksa kendi bildiğiniz hareketleri de yapabilirsiniz. Öğle uykusu sünnettir, iş olmadığı bu süreçte öğle uykusunu atlamayın. Öğle uykusu gün içindeki yorgunluğunuzu vede kaybettiğiniz enerjinizi yerine getirecektir. Eviniz de temizlik yaparken, tozunu aldığınız eşyaların tozunu almakla başlayabilirsiniz.

Daha sonra evinizi güzelce havalandırarak elektrikli süpürge yardımı ile halıları süpürebilirsiniz. Parkeleri ya da fanyasları hijyen olması açısından vileda yardımı ile silebilirsiniz. Akşam yemeği hazırlarken daha önce hiç denemediğiniz yemekler yapabilirsiniz. Ailenizle birlikte yiyeceğiniz bu değişik lezzetler onlarıda mutlu edecektir. Yemek sonrası güzel bir film seçerek çay içerken o filme bakabilirsiniz. Bir kaç ayrı film seçerek ailenizle bu filmleri tek tek izleyebilirsiniz. Eğer film izlemek hoşunuza gitmiyorsa, ailenizle güzel oyunlarda oynayabilirsiniz. Daha değişik oyunlar bularak evde güzel vakit geçirebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Emla Krem Nasıl Kullanılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed