Lavabolarda Oluşan Sarı Lekeler Nasıl Çıkar?

Lavabolarda Oluşan Sarı Lekeler Nasıl Çıkar? Sarı Lekeleri Çıkarma Yolu, bir çok ev hanımının uğraştığı vede baş edemedi lavabollarda oluşan sarı lekeler…

Lavabolarda Oluşan Sarı Lekeler Nasıl Çıkar? Sarı Lekeleri Çıkarma Yolu

Lavabolarda Oluşan Sarı Lekeler Nasıl Çıkar
Sayfa İçeriği: Lavabolarda Oluşan Sarı Lekeler Nasıl Çıkar, Sarı Lekeleri Çıkarma Yolu, Lavaboda Oluşan Sarı Lekeleri Çıkarma Yöntemi, Banyolarda Oluşan Sarı Leke, Sarı Lekeler Nasıl Çıkar, Lavabolarda Oluşan Sarı Lekeler, Lavabo Temizliği, Lavabo Temizliği Yapmak, Lavabolarda Oluşan Sarı Lekeleri Çıkarmanın Püf Noktaları, Lavabo Nasıl Temizlenir, Sararan Lavabo Nasıl Temizlenir, Sararmış Tuvalet Taşı Nasıl Temizlenir, Tuvaletteki Fayans Arasındaki Sarı Lekeler Nasıl Çıkar, Kararan Lavabo Nasıl Temizlenir, Klozet İçindeki Sarı Lekeler Nasıl Çıkar, Tuvalette Oluşan Sarı Lekeler Nasıl Çıkar

Lavabolarda oluşan sarı lekeler nasıl çıkar, hakkında merak edilenleri vede lavabolar üzerinde oluşan sarı lekelerden kurtulma yöntemi ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Tüm ev hanımlarının baş belası olarak görülen lavabolarda oluşan sarı lekeler, pratik olarak çıkarmak mümkün… Peki lavabo üzerinde biriken vede oluşan sarı lekelerden nasıl kurtulunur? Tüm hepsinin cevabımı yazımızın devamında detayları ile bulabilirsiniz. Sizde sarı lekelerden kurtulmak istiyorsanız, hazırlayacağınız bu yöntem sayesinde kolayca lavabolarda oluşan sarı lekelerden kurtulabilirsiniz.

Beyaz renkli lavabolar zaman içerisinde kendini sarı lekelere bırakmakta vede bu oluşum tüm ev hanımlarının canını sıkmakta. Uzun uğraşlar ile fırçalanmayla da üstesinden gelinemeyen sarı lekeler aslında basit bir yöntemle kolaylıkla çıkarılmakta. Kadınların en çok zorlandığı vede temizlikte sinirlendiği yerler banyodur. Sarı lekelerin oluştuğu yerler genellikle musluklar vede lavaboların kenarlarıdır. Bu lekeler çıkarılırken oldukça zorlamaktadır. Peki lavabolarda oluşan sarı lekeler nasıl çıkar?

LAVABODA OLUŞAN SARI LEKELERİ ÇIKARMA YÖNTEMİ

Eski diş fırçası.
Yarım çay bardağı beyaz sirke.
8 Damla hoş kokulu yağ.
2 Tatlı kaşığı karbonat.
Yarım bardak su.

Yukarda vermiş olduğumuz malzemeler doğrultusunda hazırlayacağınız karışım sayesinde lavabolarda oluşan sarı lekeleri kolaylıkla çıkarabilirsiniz. Yapmanız gereken tüm malzemeleri, derin bir kaba boşaltmak vede daha sonra karıştırmak bolca karıştırdıktan sonra malzemeleri sprey şişesinin içine dökün vede çalkalayın. Sonra karışımı güzelce lavabolarınız da sarı lekelerin bulunduğu yerlere sıkın vede eski olan diş fırçanız ile güzelce fırçalayın. Göreceksiniz zahmetsizce lekelerin çıktığını.

Lavabolarda Oluşan Sarı Lekeler Nasıl Çıkar, ile ilgili hazırlayacağınız yöntem sayesinde lavabolarda oluşan sarı lekelerden kurtulabilirsiniz. Sizde eğerki lavabolarda sarı lekeleri çıkaramıyorsanız yazımız da bulunan karışımı uygulayarak, tüm lavabolarınız da bulunan sarı lekeleri çıkarabilirsiniz. Lavabolarda oluşan sarı lekeler nasıl çıkar yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Lavabolarda oluşan sarı lekeler nasıl çıkar sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Börülcenin Faydaları Nelerdir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed