Mum Lekesi Nasıl Çıkar?

Mum Lekesi Nasıl Çıkar? Mum Lekesi Çıkarma Yöntemleri, Mum lekesi temizleme önerilerini sizler için yazımız da hazırladık…

Mum Lekesi Nasıl Çıkar? Mum Lekesi Çıkarma Yöntemleri

Mum Lekesi Nasıl Çıkar
Sayfa İçeriği: Mum Lekesi Nasıl Çıkar, Mum Lekesi Çıkarma Yöntemleri, Mum Lekesi Çıkarma Önerileri, Mum Lekesi Nasıl Çıkartılır, Mum Lekesi Çıkarmanın Püf Noktaları, Mum Lekesi Temizleme Önerileri, Mum Lekesi Temizleme Yöntemleri

Mum lekesi nasıl çıkar, ile ilgili bilmeniz gereken bazı yöntemleri siz değerli dostlarımız için yazımız da hazırladık. Mum lekesi çıkarma yöntemleri hakkın da merak ettiğiniz, her şeye yazımızın devamına giderek ulaşabilirsiniz. Mum lekesi temizleme ile ilgili pratik bilgilere sayfamızdan ulaşabilir ve öğrenebilirsiniz. Peki mum lekesi nasıl çıkar? detayları ile yazımız da paylaştık.

Mum eridiğin de donduğu için sizi korkutabilir. Donmuş madde olması nedeni ile çıkmayacağını düşünebilirsiniz. Eğer mum lekesini çıkarmak için yanlış yöntemler uygularsanız bulaştığı yüzey üzerinde kalıcı lekeler bırakabilirsiniz. Sizler için yazımız da pratik mum lekelerini çıkarma yöntemlerini hazırladık. Sizde yazımızın devamından yardım alarak öğrenebilirsiniz.

MUM LEKESİ ÇIKARMANIN PÜF NOKTALARI

Kıyafetinize mum lekesi bulaştı ise onu çamaşır makinesin de yıkarken normal yıkama ayarında yıkayın. Hassas kumaşlarınızı da sentetik ayarın da yıkayın. Böylelikle mum lekesini çıkartmış olursunuz.

Mum lekesi olan yere saç kurutma makinesi tutarak, tekrardan erimesini sağlayın. Yakıcı aletlerde tutabilirsiniz. Mum lekesi tamamen eridikten sonra temiz bir bez ile silin.

Kıyafet yada kumaşta mum lekesi var ise, su ve oksijen bazlı leke çıkarıcıyı güzelce karıştırarak üzerine yayın sonra bir kaç saat beklettikten sonra yıkayın.

Mum lekesi eğerki bir eşyanın üzerine bulaştı ise sakın silmeye çalışmayın. Mum lekesinin iyice donmasını bekleyin. Mum lekesi donduktan sonra ucu sivri bir malzeme yardımı ile kazıyarak mum lekesini çıkarabilirsiniz.

Mum Lekesi Nasıl Çıkar, yazımız da hazırladığımız mum lekesi çıkarma önerilerini öğrenebilirsiniz. Sizin de eğer ki mum lekesi nasıl çıkar, yazımız hakkın da sorularınız varsa, bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Mum lekesi nasıl çıkar, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla da paylaşarak, arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Çam Kozalağı Suyunun Faydaları Nelerdir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ten − six =

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2020 Kardesiz Blog Designed