Ocak Gözleri Nasıl Parlatılır?

Ocak Gözleri Nasıl Parlatılır? Ocak Gözlerini Parlatma Yöntemleri, En kolay ocak temizleme yöntemlerini sizler için yazımız da hazırladık.

Ocak Gözleri Nasıl Parlatılır? Ocak Gözlerini Parlatma Yöntemleri

Ocak Gözleri Nasıl Parlatılır
Sayfa İçeriği: Ocak Gözleri Nasıl Parlatılır, Ocak Gözlerini Parlatma Yöntemleri, Ocak Gözlerini Temizleme Yolları, Ocak Gözlerini Sirkeli Karışım İle Temizleme Yöntemi, Ocak Gözlerini Sıcak Su İle Parlatma Yöntemi, Ocak Gözlerini Sabun İle Temizleme Yöntemi, Pratik Ocak Temizleme, Pratik Ocak Gözlerini Parlatma Yöntemleri, Ocak Gözlerini Parlatma, Kararmış Ocak Gözleri Nasıl Parlatılır, Kararan Ocak Gözlerini Temizleme Yöntemleri

Ocak gözleri nasıl parlatılır ile ilgili bilinmesi gereken pratik yöntemleri yazımız da siz değerli dostlarımız için mercek altına aldık. Ocak gözlerini parlatma yöntemleri, hakkında merak ettiğiniz püf noktaları ve yöntemleri yazımızın devamından bulabilirsiniz. Sizde ocak gözlerini temizlerken yapmanız gerekenleri yazımızdan öğrenebilirsiniz. Peki ocak gözleri nasıl parlatılır? detayları ile yazımız da paylaştık.

Son zamanlar da en çok ev hanımlarının sorunu haline gelen kararan ocak gözlerini temizleme de zorlanmaları konusun da sizlere pratik önerileri yazımız da hazırladık. Artık siz de kararan ocak gözlerini bazı yöntemler sayesin de parlatabileceksiniz. Ocak gözlerini temizlerken yapmanız gereken pratik önerileri yazımızın devamından bulabilir ve uygulayabilirsiniz. Her evde yemek yapılırken sıçrayan yağlar yada dökülen yemekler sebebi ile bir süre sonra kararan ocakların görüntüsünü kaldırmak isteyen ev hanımları için pratik yöntemleri hazırladık.

OCAK GÖZLERİNİ TEMİZLEMENİN YOLLARI

OCAK GÖZLERİNİ SİRKELİ KARIŞIM İLE TEMİZLEME YÖNTEMİ

Gerekli Malzemeler;

Demirlerin üzeri gelecek miktarda su.
2 Çay bardağı sirke.
Beyaz sabun.
Çelik tel.
4 Yemek kaşığı limon tuzu.

Eliniz de bulunan tüm malzemelerinizi karıştırın. Sonra ocak gözlerini karışımın içine koyarak kaynatın. Yumuşadıktan sonra, beyaz sabun yardımı ile ovalayın ve parladığını göreceksiniz.

OCAK GÖZLERİNİ SICAK SU İLE PARLATMA YÖNTEMİ

Sıcak su içine ocak gözlerini koyarak bekleyin. Kararmış yerlerin yumuşadığını gördüğünüz de tel ile bulaşık deterjanı yardımı ile ovalayın. Daha sonra durulayın ve kullanıma hazırlayın.

OCAK GÖZLERİNİ SABUN İLE OCAK TEMİZLEME YÖNTEMİ

El sabunu nu rendeleyin vede derin kabın içine koyun. Sonra kaynayan sıcak suyu rendelemiş olduğunuz sabunun içine dökerek ocak gözlerini de içine koyun. Bu karışım içinde ocak gözlerinizi geceden sabaha kadar bekletin ve sabah durulayın. Sonra çamaşır suyu kullanarak tel yardımı ile sert bir şekil de ovalayın. Ovalama işleminden sonra durulayıp, kurutun ve ocak gözlerini kullanabilirsiniz.

Ocak Gözleri Nasıl Parlatılır, yazımız da hazırladığımız ocak gözleri temizleme yöntemlerini öğrenebilirsiniz. Eğerki sizin de ocak gözleri nasıl parlatılır, yazımız hakkında sorularınız var ise, bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Ocak gözleri nasıl parlatılır, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla da paylaşarak, arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Kremalı Mantar Çorbası Nasıl Yapılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twenty − 12 =

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2018 Kardesiz Blog Designed