Oyunda AFK Ne Anlama Geliyor?

Oyunda AFK Ne Anlama Geliyor? AFK Açılımı Ne Demek? AFK nedir? İle ilgili bilmeniz gereken bazı bilgileri yazımızın içeriğin de derledik.

Oyunda AFK Ne Anlama Geliyor? AFK Açılımı Ne Demek?

Oyunda AFK Ne Anlama Geliyor
Sayfa İçeriği: Oyunda AFK Ne Anlama Geliyor

Oyunlar da en çok kullanılan kelime olan AFK son günler de merak konusu oldu. AFK kelimesinin anlamı bir çok kişi tarafından internette araştırılmaya başlandı. Yazımızın içeriğin de ise AFK açılımı ne demek? vede AFK nedir? Sorularının cevaplarına ulaşabilir vede öğrenebilirsiniz. Sizde yazımızın devamına giderek AFK ne anlama geliyor? Bulabilirsiniz. Peki Oyunda AFK ne anlama geliyor?

Away From Keyboard, İngilizce bir kelimedir. Kısaltma olarak AFK olarak kullanılır. Özellikle de bilgisayar da aktif olan insanların sıklıkla tercih ettiği kelimeler arasında bulunmaktadır. Bu kelime bir çok online oyunlar da kullanımı ile ortaya çıkmıştır. Oyun dünyasın da ise oyuncular kendi araların da bazı kelimeler vede kısaltmalar da ortaya çıkararak bir çok yeni yeni kelimeler doğmaktadır. AFK ise bunlardan biridir. Sizde AFK kelimesinin açılımı ile ilgili ayrıntılı bilgileri yazımızın içeriğinden ayrıntılı olarak bulabilirsiniz.

AFK Nedir?

AFK Açılımı Ne Demek?

AFK Nerede Kullanılır
AFK Nerede Kullanılır

AFK kelimesi türkçe’de bilgisayar başında değil veya klavye başında değil anlamı ile geçen Away From Keyboard kelimesi bir çok kullanıcı tarafından ingilizce halinin kısaltması ile AFK olarak tercih edilmektedir. Bu kelime genel olarak bir durum bildirimi olarak sık bir şekilde kullanılan bilgisayar başında değil veya klavye başında değil anlamına gelmekte. Bu kelime sayesinde uzun süreli bilgisayar başında olmamak durumların karşıdaki oyuncuya bildirilmesi için tercih edilmektedir. AFK kelimesi durum bildirisi olarak kullanılır. Genel olarak bilgisayar başında değil anlamına gelmekte. Oyuncu uzun süreli bilgisayar başında değil ise karşısındaki oyuncuya bu ifadeyi kullanmakta. Bu kelime aynı kullanılan uygulamalarda ki durum bildirimi gibidir.

Oyunda AFK Ne Anlama Geliyor, AFK kelimesinin açılımı ve anlamı hakkında merak edilen tüm her şeyi yazımızın içeriğinden okuyabilirsiniz. Sizde AFK kelimesi hakkında merak ettiklerinizi yazımızdan bulabilir vede öğrenebilirsiniz. Eğer ki oyunda afk ne anlama geliyor, yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden ya da sosyal ağlarımızdan sorabilirsiniz. Oyunda AFK ne anlama geliyor, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da oyunda afk ne anlama geliyor yazımızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Glukozaminin Faydaları Nelerdir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed