Parfüm Lekesi Nasıl Çıkar?

Parfüm Lekesi Nasıl Çıkar? Parfüm Lekesi Çıkarma Önerileri, Günümüz de bir çok insan parfüm lekesini kıyafetlerden çıkarmakta zorlanmaktadır.

Parfüm Lekesi Nasıl Çıkar? Parfüm Lekesi Çıkarma Önerileri

Parfüm Lekesi Nasıl Çıkar
Sayfa İçeriği: Parfüm Lekesi Nasıl Çıkar, Parfüm Lekesi Çıkarma Önerileri, Kıyafetlerdeki Parfüm Lekesi İçin Yapılması Gereken Pratik Öneriler, Parfüm Lekesi Nasıl Çıkarılır, Parfüm Kokusu Nasıl Çıkarılır, Parfüm Lekesine Kesin Çözüm, Parfüm Kokusu Nasıl Çıkar

Parfüm lekesi nasıl çıkar ile ilgili bilmeniz gerekenleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Sizde parfüm lekesi çıkarma önerilerini yazımızdan öğrenebilirsiniz. Günümüz de bir çok insan parfüm lekesini kıyafetlerden çıkarmakta zorlanmaktadır. Sizler için hazırladığımız yazımız da kıyafetlerinizden parfüm lekesi nasıl çıkarılır? öğrenebilirsiniz. Parfüm lekesi kıyafetlerin üzerinden nasıl çıkacağı konusunda yazımızdan yardım alabilirsiniz.

İnsanların kıyafetlerinin üzerlerine vede vücutlarına sıktıkları parfümler gün içinde terleme ile leke bırakmaktadır. Parfüm lekeleri için yapmanız gereken pratik çözümler bulunmaktadır. Günlük giydiğiniz kıyafetlere sıkmış olduğunuz parfümler belli süre sonra leke bırakmaktadır. Parfüm lekesi sorunu için yapılması gereken bazı püf noktalar ile çıkarmanız oldukça basitir.

KIYAFETLERDEKİ PARFÜM LEKESİ İÇİN YAPILMASI GEREKEN PRATİK ÖNERİLER

Geniş bir kovanın içine ılık su koyun sonra kıyafetteki iz olan bölgeyi suyun içine sokun vede az miktarda sıvı sabun ekleyin. Ekledikten sonra suyu elinizle köpürtün vede köpükleri parfüm izi bulunan bölgeye getirin sonra sünger yardımı ile siliniz. Elbisenizi sudan çıkarıp, ıslak bölgeyi kuru havlu yardımı ile sıkın. Hafif nemli kalan bölgeye az miktar mısır unu koyun. Mısır unu parfümün içerisindeki yağın vede kimyasalların bulaştığı olumsuz etkileri yok edecektir. Parfüm lekesi olan bölgeyi sünger kullanarak dairesel hareketler yaparak temizlemeye devam edin. Belli süre sonra hem koku, hemde parfüm lekesi kaybolacaktır. Tüm kıyafetlerinizdeki parfüm lekesini bu yöntem ile kolaylıkla çıkarabilirsiniz.

Parfüm Lekesi Nasıl Çıkar, yazımız da parfüm lekelesi için önerileri bulabilirsiniz. Sizde parfüm lekesi nasıl çıkar? hakkında merak ettiklerinizi yazımızdan bulabilirsiniz. Eğerki sizin de parfüm lekesi nasıl çıkar yazımız hakkında kafanıza takılan sorularınız varsa bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Parfüm lekesi nasıl çıkar sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Streç Film İle Göbek Eritme Yöntemi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed