Pimapen Temizliğinin Pratik Yolları

Pimapen Temizliğinin Pratik Yolları Pimapen Temizliği Püf Noktaları, Bir çok ev hanımının şikayeti sararmış pimapenler, sararmış pimapen temizliği hakkında.

Pimapen Temizliğinin Pratik Yolları Pimapen Temizliği Püf Noktaları

Pimapen Temizliğinin Pratik Yolları
Sayfa İçeriği: Pimapen Temizliğinin Pratik Yolları, Pimapen Temizliği Püf Noktaları, Sararmış Pimapen Temizlemenin Pratik Yöntemi, Pimapen İnşaat Temizliği, Pimapen Temizliği, Pimapen Temizliği Nasıl Yapılır, Doğal Yolla Pimapen Temizliği, Pimapen ve Camlar Nasıl Temizlenir, Sararmış Pimapen Kapı Naısl Temizlenir, Pimapen Lekeleri Nasıl Çıkar, Asetonla Pimapen Temizliği, Akıllı Bez Kullanımı, Sararmış Pimapen Nasıl Temizlenir

Pimapen temizliğinin pratik yolları hakkında hazırlamış olduğumuz yazımız da pimapen temizliği püf noktalarını bulabilirsiniz. Siz de sararmış pimapen nasıl temizlenir? hakkında bilginiz yoksa doğal yolla pimapen temizleme yöntemi için yazımızın devamına giderek öğrenebilirsiniz. Ev hanımlarına pratiklik sunacak pimapen temizliğini sizler için hazırladık. Pimapen temizliğinin püf noktalarını maddeler halinde sayfamızda bulabilirsiniz.

Pimapen çok güçlü bir malzemeden üretilerek hem dışarıdaki görültüyü, hemde soğuğu kesme açısından oldukça kullanışlı olduğu kadar vazgeçilmez olarakta çok tercih edilmektedir. Günümüz de artık nerde ise tüm evlerde ki camlar, balkon kapıları pimapen olmakta. Pimapenler oldukça kolay kirlenebilirler. Pimapen temizliği nasıl yapılır? hakkında bilgisi olmayanlar ise araştırmalar yapmaktadır. Sararmış pimapenleri beyazlatmanın yolları hakkında sizler için hazırladığımız yazımızda pimapen temizliği bulabilirsiniz. Bir çok evde tercih edilen pimapen, beyaz renkleri daha çok tercih edildiğinden çabuk kirlenmektedir. Kirlenmiş vede sararmış pimapenler bir kaç pratik yöntem sayesinde temizlenmesi oldukça kolay vede rahattır.

SARARMIŞ PİMAPEN TEMİZLEMENİN PRATİK YÖNTEMİ

Bir tane temiz bez yardımı ile, öncelikle ıslatın daha sonra üzerine bir miktar çamaşır suyu damlatın. Çamaşır suyunun beyazlatma özelliği vede kirleri çıkarma etkisi ile sararmış lekelerin pimapen üzerinden yok olduğunu göreceksiniz. Bezinize amonyak gibi başka maddeler kesinlikle kullanmayın.

Temiz bir bez alarak, üzerine bulaşık deterjanını dökün vede köpürterek pimapenlerinizi silin. Daha sonra ise temiz kuru bezle durulayın. Eğerki hala pimapen üzerinde kalan lekeler görüyor iseniz, cam sil yardımı ile yok edebilirsiniz. Pimapenleri kurulama işlemlerini cam için satılan akıllı bezler ile yapmayı unutmayın.

Limon vede karbonat karışımın beyazlatma güçünü herkes bilmektedir. Eğerki pimapenleriniz oldukça tozlanmış vede sararmış ise, önce limon vede karbonot karışımı hazırlayarak bir bez yardımı ile üzerinden geçin. 5 dakika kadar bekleyerek, temiz su ile durulayın. Eğerki ihtiyaç görülürse işlemi bir kez daha yapabilirsiniz.

Beyaz sirke bir çok inatçı lekenin üstesinden gelmektedir. Pimapen temizliğinde de işinize yarayacak beyaz sirkeyi tercih edebilirsiniz. Beyaz sirkeyi bir bez yardımı ile sararmış yada tozlanmış pimapenize sürün vede 5 dakika bekleyin. Daha sonra ise temiz bir bez yardımı ile durulama işlemini yapın.

Pimapen Temizliğinin Pratik Yolları ile ilgili bilmeniz gereken sararmış pimapen temizliği hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sizde evde doğal yolla pimapen temizliği yapabilirsiniz. Artık tozlu vede sararmış pimapenlerinizi rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Eğerki sizin de pimapen temizliğinin pratik yolları yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Pimapen temizliğinin pratik yolları sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak sayfamızdan haberdar olmalarını sağlayabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Lamba Temizliğinin Püf Noktaları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed