Pratik Ahududu Örgü Nasıl Yapılır?

Pratik Ahududu Örgü Nasıl Yapılır? Basit Ahududu Örgü Yapımı, En kolay ahududu örgü yapımını sizler için yazımız da derledik…

Pratik Ahududu Örgü Nasıl Yapılır? Basit Ahududu Örgü Yapımı

Pratik Ahududu Örgü Nasıl Yapılır
Sayfa İçeriği: Pratik Ahududu Örgü Nasıl Yapılır, Basit Ahududu Örgü Yapımı, Ahududu Örgü Nasıl Yapılır, Ahududu Atkı Örmenin Basit Yolları, Ahududu Atkı Örmenin Basit Yolları, Ahududu Atkı Nasıl Örülür, Ahududu Örgü Modelleri Nasıl Yapılır

Pratik ahududu örgü nasıl yapılır hakkında bilmeniz gereken püf noktaları siz değerli dostlarımız için yazımız da mercek altına aldık. Basit ahududu örgü yapımı, ile ilgili bilmeniz gereken yöntemleri bulabilir ve uygulayabilirsiniz. En kolay ahududu örgü nasıl yapılır? yazımızın devamına giderek öğrenebilirsiniz. Sizde ahududu örgü yapmak için pratik bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Peki pratik ahudu örgü nasıl yapılır?

Son zamanlar da en çok tercih edilen ahududu örgü modelleri hem görsellik, hem de kullanışlığı ile göz kamaştırmaktadır. Moda haline gelen bu modelleri her yaştan kitle büyük bir ilgi ile kullanmaktadır. Ahududu örgü, örgü işini en iyi biçimde göstermektedir. Bu modelleri yapmakta oldukça keyif veren bir el emeği olması neden ile trend örgüler arasında bulunmaktadır. Sizde zahmetsizce kendiniz ahududu örgü yapımını öğrenebilirsiniz.

AHUDUDU ATKI ÖRMENİN BASİT YOLLARI

Ahududu atkı için, 8 mm yada 10 mm arasın da bir şiş tercih edin. İpin çok kalın olduğu halde 12 mm şişte tercih edebilirsiniz. İlmeği istediğiniz sayıda atabilirsiniz. Ahududu modeli 6,6’ın katları ve de kenar ilmeğinden oluşmakta. İpinizin kalınlığına göre de ilmek sayınızı belirlemeniz gerekmektedir. Şişe öncelikle ilmek takın ve de 10 sıra 1 düz ve 1 ters lastik örün. Bu şekil de ahududu atkı örneğini oluşturmuş olursunuz. 4 yada 5 sıra ahududu yaptıktan sonra istediğiniz uzunluğu elde ettikten sonra haraşa stilin de örün. Haraşo stilin de örme işlemi bitiminden sonra aynı sayı kadar ahududu yapın. Sonra lastik uygulayın vede lastik uygulama bittiminden sonra ise lastik ve de ahududunun birleştiği kısıma ip dolayın. Bu sayede ahududu atkınızı bitirmiş olursunuz.

Pratik Ahududu Örgü Nasıl Yapılır, yazımız da hazırladığımız pratik ahududu örgü yapımını öğrenebilirsiniz. Eğerki sizin de pratik ahududu örgü nasıl yapılır, yazımız hakkında kafanıza takılan sorularınız varsa, bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Pratik ahududu örgü nasıl yapılır, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Evde Sömestr Tatili Nasıl Geçirilir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed