Pratik Haftasonu Temizliği Nasıl Yapılır?

Pratik Haftasonu Temizliği Nasıl Yapılır? Cumartesi Temizliği Nasıl Yapılır? Haftasonu temizliğini en pratik şekilde nasıl yapılır? ile ilgili öneriler…

Pratik Haftasonu Temizliği Nasıl Yapılır? Cumartesi Temizliği Nasıl Yapılır?

Pratik Haftasonu Temizliği Nasıl Yapılır
Sayfa İçeriği: Pratik Haftasonu Temizliği Nasıl Yapılır, Cumartesi Temizliği Nasıl Yapılır, Haftasonu Temizliğini En Hızlı Şekilde Yapma Yöntemleri, Haftasonu Ev Temizliği Nasıl Yapılır, En Pratik Ev Temizliği Nasıl Yapılır, En Pratik Ev Temizliği, Ev Temizlemenin Pratik Yolları, Haftasonu Ev Temizliği Önerileri

Pratik haftasonu temizliği nasıl yapılır ile ilgili bilinmesi gereken pratik önerileri siz değerli dostlarımız için hazırladık. Cumartesi temizliği nasıl yapılır? hakkında bir kaç yöntem ile birlikte kolaylıkla ev temizliği yapabilirsiniz. Ev hanımlarının haftasonu evde toplu bir temizlik için pratik haftasonu temizliği önerilerini yazımızdan öğrenebilirler. Peki pratik haftasonu temizliği nasıl yapılır?

Haftasonları aslında en önemli zamanlardandır. Hele ki cumartesi günleri, duş almak, gezmek, alışveriş yapmak, market alışverişi gibi benzeri aktivitileri yapmak için ideal günlerdendir. Hele birde ev hanımları için cumartesi gününü temizliğe de ayırdığında vakitin nasıl geçtiğini anlamak hayli bir zor olmaktadır. Sizler için yazımız da cumartesi günü en kolay vede pratik şekilde hızlı temizlik yapma yöntemlerini derledik.

HAFTASONU TEMİZLİĞİNİ EN HIZLI ŞEKİLDE YAPMA YÖNTEMLERİ

Çamaşır suyunu duşakabinin içine dökün duşa girmeden önce vede bekleyin. Sonra iyice durulayıp öyle duşunuzu yapın. Duştan sonra ise, nemlenen camları yahut bazı banyo eşyalarını kuru bez yardımı ile siliniz. Çünkü nemli olan yerleri temizlemek daha kolaydır.

Salonunuzdaki bulunan eşyalarınızın gözle görünür bölgelerindeki tozlarını alın. Sonra halıları elektrik süpürgesi yardımı ile süpürün. Elektrikli süpürge kullanmıyorsanız, fırça ile de süpürebilirsiniz. Salona fresh kokular sıkabilir vede havalandırmasını yapabilirsiniz.

Cumatesi günleri kalktığınız da güzel bir kalvaltı arkasından hemen bulaşıklarınızı yıkayın. Sonra mutfak lavabosunun, mutfak eşyalarını vede mutfak tezgahını silin. Eğerki eviniz de tütsü var ise, mutfağınızın temiz kokması için yakabilirsiniz. Tütsü tüm mutfaktaki kokuları emecek vede eşyaların üzerine de güzel koku bırakacaktır.

Yatak odanız da bulunan eşyalarınızın tozunu alın. Yatak odanızdaki halınız büyük ise, elektrik süpürgesi yardımı ile süpürün. Eğerki küçük bir halı kullanıyorsanız, balkon veya camdan çırpmanız yeterli olacaktır.

Oturma odanızdaki eşyalarınızın tozunu alın. Oturma odanızda bulunan halılarınızın da, süpürge yardımı ile temizleyin. Eğerki fırça yardımı ile halılarınızı süpürseniz az su ile ıslatarak hem tozları, hemde kılları almanız daha kolay olmaktadır.

Pratik Haftasonu Temizliği Nasıl Yapılır, yazımız da hazırladığımız haftasonu temizliği ile ilgili en pratik yöntemleri öğrenebilirsiniz. Eğerki sizin de pratik haftasonu temizliği nasıl yapılır, yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Pratik haftasonu temizliği nasıl yapılır, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Saç Toneri Nasıl Kullanılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 × three =

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2020 Kardesiz Blog Designed