Sanal İlişkilerde Bilmeniz Gereken Kurallar

Sanal ilişkilerde Bilmeniz Gereken Kurallar Sanal Flört Kuralları, Günümüz teknolojisinin ilerlemesi vede gelişmesiyle dünyada ilişkiler de değişmektedir.

Sanal İlişkilerde Bilmeniz Gereken Kurallar Sanal Flört Kuralları

Sanal ilişkilerde Bilmeniz Gereken Kurallar
Sayfa İçeriği: Sanal İlişkilerde Bilmeniz Gereken Kurallar, Sanal Flört Kuralları, Sanal İlişkilerde Dikkat Etmeniz Gerekenler, Sanal İlişki Kuralları, Sanal Flörtte Bilmeniz Gereken Kurallar, Flört Döneminde Kadın Nasıl Davranmalı, Flört Aşamasında Mesajlaşma, Erkeklerin Flört Taktikleri, Flört Dömeninde Erkekler, Flört Dönemi Ne Kadar Olmalı, Flört Nasıl Anlaşılır, Erkeklerle Nasıl Flört Edilir

Sanal ilişkilerde bilmeniz gereken kurallar, hakkında kullanıcılarımız için hazırladığımız bazı bilinmesi gerekenleri sıradık. Sanal ilişkiler genç, yetişkinlerin bir çok insanın hayatının parçası olarak görülmektedir. Peki sanal ilişkiler hakkında bilmeniz gereken kurallar nelerdir? İlişkilerinizin sanal olarak dilediğiniz gibi sürmesi için bu gibi kurallara göre hareket etmeniz sizin için faydalı olacaktır. Sanal ilişkileriniz de, kişisel bilgilerinizi çok paylaşmaktan kaçınmalısınız. Her zaman, her insana kişisel bilgileriniz vermeyin.

Sanal ortamında yapmış olduğunuz yanlışlardan biri de her tanıştığınız insana hemen güvenmek vede hemen kişisel bilgilerinizi vermektir. Bu yapmış olduğunuz yöntem hiçte doğru bir yol değildir. Hemen tanışmış olduğunuz kişiye, kendiniz hakkında çok fazla bilgi vermemeye dikkat etmelisiniz. Sanal ilişkilerde genellikle, yaşandığı heyecanın gizemi, iki tarafında hiçbir zaman karşılarında kimin olduğunu bilmemesinden kaynaklanmaktadır. Sanal ilişkilerde, tanıdığınız kişinin eğerki bilgilerinizi nasıl kullanacağı hakkında bilginiz yoksa bilgi paylaşımı yapmamanız vede gizli tutmanız sizin için yarar sağlamaktadır. Dikkat edip, özen göstermelisiniz.

SANAL İLİŞKİ KURALLARI

Sanal ilişki de sizin çizdiğiniz sınırların ötesine geçmesine izin vermemenizdir. Her zaman aranız da sizin tarafınız da belirlediğiniz sınırların olması gerekmektedir. Karşı tanıştığınız şahısın bu sınırları aşmasına izin vermemek sizin elinizdedir. Sizin istek veya talebiniz olmadan buluşma ayarlaması konusunda çok ısrarcı davranıyorsa, sizin biraz daha çekingen olmanız vede davranmanız gerekmektedir. Tanımadığınız biri ile hemen buluşma biraz riskli olmaktadır.

Sanal ilişki kuralları doğrultusunda, yapacağınız hareketler, karşı taraf istiyor diye yapmamalısınız. İki tarafın uyuşması vede karşılıklı ilerlemeye olarak yapın. Birlikte kararlar alarak, güvenli adımlar şeklinde davranarak dikkat edin. Tanıştığınız insanı iyi araştırın, internet ortamı bildiğiniz gibi birileri ile tanışıp arkadaşlık kurmanın en kolay olmasını sağlamaktadır. Yalnız insanların birbiri hakkında bilgi almasını da kolaylaştırmaktadır.

Size sunmuş olduğu bilgilerin doğruluğunu farklı sosyal hesapları yada arama motorları üzerinden bakabilirsiniz. Ona ait doğru olduğna emin olduğunuz bilgilere erişmeye özen gösterin. Araştırmalarınız sonuçlarında eğerki olumsuz yada yanlış bilgilere ulaşmazsanız sorunsuz şekilde sanal ilişki de o kişiye güvenebilirsiniz. Tanıştığınız kişi ile mutlaka telefon görüşmesi yapın, bunun amacı yaşı küçük kişiler yada cinsiyetini farklı bildiren kişiler için bu tarz bir ilişkiyi keyfi olarak yada tehlikeli amaçlı kullanmaktadır. Kısa zaman sonra telefon numarasını siteyerek sanal ilişkinizi telefon üzerinden devam ettirebilirsiniz. Vermiş olduğu telefonun ona ait olmadığını, telefonu aldığınız anda öğrenebilirsiniz. Hiç bir arama beklemediği anda arayarak onunla yakınlaşabilirsiniz. Tanıştığınız kişinin telefon numarasını almanız önemlidir. Çünkü dilediğiniz zaman, aradığınız da size cevap verip, vermediği güvenilir birisi olup, olmadığını göstermektedir.

SANAL İLİŞKİLERDE DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER

Görüşme, buluşmaya kadar geldi ise sanal ilişkiniz, görüşme planlamasını da siz ayarlayın mekanı siz seçin. Karşılıklı olarak görüşmek için bir karar verdiyseniz sizin seçmiş olduğunuz yeri kabul edip etmediğine bakın. İlk defa göreceğiniz kişinin, sizin belirlediğiniz alanda vede yerde olmasını talep edin. Sanal ilişkilerde dikkat etmeniz gerekenler arasında önemlidir. Rahat edeceğiniz vede istediğiniz zaman kalkabileceğiniz bir yerde olmanız ilk buluşmanızda sizi oldukça rahat edecektir.

Sanal İlişkilerde Bilmeniz Gereken Kurallar, Başka insanların sizin nerede ne yaptığınızı bilmesine izin vermeyin. Diyaloglarınızı mutlaka arkadaşlarınızla paylaşın, sürecin nasıl ilerlediğini anlatmakta fayda vardır. Onların da sizi değerlendirmesine izin vermelisiniz. Arkadaşlarınızın güveniniz için önemli rol oynadığından onların yorumları sizin için önemli olmalıdır. Sorunsuz sanal ilişki için sizden haberdar olan birilerinin olması, güvenliğiniz için önemlidir. Bunlara dikkat ederek hareket etmelisiniz. Sizin de eğerki sanal ilişkilerde bilmeniz gereken kurallar, yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Sanal ilişkilerde bilmeniz gereken kurallar, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Bel Fıtığı Ameliyatından Sonra Yapılması Gerekenler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed