Soğan Kokusu Elden Nasıl Çıkar?

Soğan Kokusu Elden Nasıl Çıkar? Soğan Kokusu Evden Nasıl Gider? Keskin kokuya sahip olan soğan, elde vede ev içine sindiğinde çıkması oldukça zordur.

Soğan Kokusu Elden Nasıl Çıkar? Soğan Kokusu Evden Nasıl Gider?

Soğan Kokusu Elden Nasıl Çıkar
Sayfa İçeriği: Soğan Kokusu Elden Nasıl Çıkar, Soğan Kokusu Evden Nasıl Gider, Soğan Kokusunu Çıkarma Yöntemleri, Soğan Kokusuna Çözüm, Soğan Kokusu Evden Nasıl Çıkar, Soğan Kokusuna En İyi Çözüm, Soğan Kokusu Evden Nasıl Gider, Ele Bulaşan Soğan Kokusu Nasıl Çıkar, Soğan Kokusu Çıkarma Yöntemleri

Soğan kokusu elden nasıl çıkar ile ilgili bilmeniz gereken ilgin bilgileri sizler için yazımız da hazırladık. Soğan kokusu evden nasıl gider? hakkında bilginiz yoksa vede pratik çözüm arıyorsanız yazımızın devamına giderek öğrenebilirsiniz. En iyi çözüm ile soğan kokusuna son diyebilirsiniz. Soğan kokusu elden nasıl çıkar? ile ilgili çözüm yöntemini yazımızın devamına giderek ulaşabilirsiniz.

Yemekler de kullanılan soğanın, çok keskin kokusu bulunmakta bu kokuyu ise evden vede elden çıkarmak kolay olmayabilmektedir. Sizler için hazırladığımız yazımızda soğanı kokusunu elden vede evden çıkmanın pratik yöntemini derledik. Her yemeğe lezzet veren vede her derde deva gelen soğan, kozmetik ürünlerinde vede salatalar da ölü derileri arındırıcı maske olarak kullanılmakta. Soğanın kokusunu çıkarmak ise mümkün olmamakta, uzun süre kokusu kalan soğanın keskin kokusuna çözüm yöntemlerini hazırladık.

SOĞAN KOKUSUNU ÇIKARMA YÖNTEMLERİ

Evinize sinmiş soğan kokusunu çıkarmak için evde yakacağınız mum yada tütsü ile soğan kokusunun üzerinize sinmesini önleyebilirsiniz.

Geniş bir kap yardımı ile ılık su doldurun. Ilık su içine beyaz sirke ekleyin vede ellerinizi içerisinde 10 dakika kadar bekletin. Daha sonra ise ellerinizi güzelce sabun yardımı ile durulayın.

Türk kahvesi mucizesini herkes bilir. Türk kahvesi telvesi yardımı ile ellerinizi güzelce ovuşturarak elinize sinen soğan kokusunu geçirebilirsiniz.

Bir kabın içine ılık su doldurun vede içerisine sirke ile karbonat ekleyerek, ellerinizi 5 dakika kadar bekletin. Daha sonra ellerinizi güzelce sabun ile durulayın.

Kap yardımı ile içine yumurta kırın üzerine ise bir yemek kaşığı tuz ilave ederek ellerinizi güzelce içinde ovulayın. Daha sonra ise ellerinizi, sabun yardımı ile durulayın.

Yumurta yardımı ile soğan kokusuna son verebilirsiniz. Bunun için ise, yumurtayı bir kabın içine kırın vede içine az miktar lavanta yağı damlatın vede parmak uçlarınıza kadar iyice ovalayın. Ovalama işlemindne sonra ise sabun yardımı ile ellerinizi durulayın.

Çelik kaşık soğan kokusunu almada üstüne yoktur. Bu yöntem genellikle tercih edilen yöntemler arasındadır. Çelik yemek kaşığını suyun altında ellerinizi ovalayarak yıkayın, daha sonra ise sabun yardımı ile ellerinizi güzelce durulayın vede soğan kokusunun çıktığını göreceksiniz.

Soğan Kokusu Elden Nasıl Çıkar, hakkında bilinmesi gereken pratik bilgileri hazırladık. Sizde soğan kokusu ile ilgili merak ettiğiniz herşeyi yazımızdan maddeler halinde bulabilirsiniz. Soğan kokusu elden nasıl çıkar yazımız hakkında kafanıza takılan soruları bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Soğan kokusu elden nasıl çıkar sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Tuz Bağımlılığından Nasıl Kurtulunur?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed