Yorgandaki Bitler Nasıl Temizlenir?

Yorgandaki Bitler Nasıl Temizlenir? Yorgandaki Bitlere Karşı Öneriler, Yorganlar da oluşan bitlere pratik öneriler ile temizleme yöntemleri yazımız da…

Yorgandaki Bitler Nasıl Temizlenir? Yorgandaki Bitlere Karşı Öneriler

Yorgandaki Bitler Nasıl Temizlenir
Sayfa İçeriği: Yorgandaki Bitler Nasıl Temizlenir, Yorgandaki Bitlere Karşı Öneriler, Yorgandaki Bitlenmeye Çözüm Önerileri, Yorgandaki Bitlenmeye Çözüm Yöntemleri, Bitler Nasıl Temizlenir, Yorgandaki Bitler Nasıl Çıkar, Yorgandaki Bitleri Temizleme, Yorgandaki Bitleri Temizleme Yöntemleri, Yorgandaki Bitleri Temizleme Önerileri

Yorgandaki bitler nasıl temizlenir ile ilgili hazırladığımız yazımız da bitleri yorgandan temizlemenin pratik yöntemlerini bulabilirsiniz. Yorgandaki bitlere karşı öneriler, hakkında tüm merak ettiğiniz her şeyi sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Bitler nasıl temizlenir? ve yorgandaki bitleri temizleme yöntemlerini sizler için yazımız da hazırladık. Peki yorgandaki bitler nasıl temizlenir? detayları ile yazımız da paylaştık.

Sentetik kumaş içeren yorgan, genellikle de kış dönemlerin de yünlü battaniyeler ile kullanıldığın da bitlenme riskini getirebilmektedir. Kapalı ve havasız odada bulunan yorganlar direkt çözüm olarak havalandırmanın belirli aralıklar da yapılması lazım. Bazı yöntemler ve öneriler ile ise yorganlardaki bitlenmelere çözüm bulabilirsiniz.

YORGANLARDAKİ BİTLENMEYE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ

Yorganınızı en yüksek ısı da yıkadığınız da, en yüksek derece de kurutma makinesin de kurutmaya alın. Bu şekil de bitler de yok olacaktır.

Yorganı su vede sirke karışımı olan bir leğene batırın. Sirke bitler için etkili bir çözüm yöntemidir.

Yorganınızı 45 derece yada en yüksek dereceli ısıda yıkamalısınız. Isı bitlerin ölmesine neden olmaktadır.

Yorgan da bit gibi durumlar ile karşılaşıldığın da, yorganı iyice silkeleme yapmanız gerekmektedir. Bu silkelemeyi dışarı ortamlar da, camdan yada balkoldan yapmanız daha doğru olacaktır.

Yorganlarınızı bit şampuanı ile yıkamanız, bitlenmeye karşı önlem almış olursunuz.

Yorganınızın üzerinden elektrikli süpürge ile geçin ve üzerindeki bitlerin çekildiğinden emin olabilirsiniz. Sonra elektrikli süpürgesinin torbasını da bir daha kullanmamak için çöpe atın.

Yorgandaki Bitler Nasıl Temizlenir, yazımız da hazırladığımız yorganlardaki bitlere kesin çözüm yöntemlerini öğrenebilirsiniz. Eğerki sizin de yorganlardaki bitler nasıl temizlenir, yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Yorgandaki bitler nasıl temizlenir, sayfamızı sizde arkadaşlarınızın bilgisi olması adına onlarla da paylaşarak, arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Fitoplanktonun Faydaları Nedir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × 5 =

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2018 Kardesiz Blog Designed