Çam Sakızı Ağdası Nasıl Kullanılır?

Çam Sakızı Ağdası Nasıl Kullanılır? Çam Sakızı Ağdası Nasıl Hazırlanır? Doğadan gelen mucizevi yöntemleri ile istenmeyen tüylerinizi yok edebilirsiniz.

Çam Sakızı Ağdası Nasıl Kullanılır? Çam Sakızı Ağdası Nasıl Hazırlanır?

Çam Sakızı Ağdası Nasıl Kullanılır
Sayfa İçeriği: Çam Sakızı Ağdası Nasıl Kullanılır, Çam Sakızı Ağdası Nasıl Hazırlanır, Çam Sakızı Ağdası Nasıl Yapılır, Çam Sakızı Ağdası Hakkında Bilmeniz Gerekenler, Çam Sakızı Ağdası Nedir, Çam Sakızı Ağda Nasıl Yapılır, Doğal Çam Sakızı Nasıl Kullanılır, Çam Sakızı Ağda Özel Bölge, Çam Sakızı Ağda Yapmanın Püf Noktalar, Çam Sakızı Ağda Zararları, Çam Sakızı Ağda Tüyleri Azaltır Mı

Çam sakızı ağdası nasıl kullanılır hakkında bilinmesi gerekenleri yazımız da bulabilir vede çam sakızı ağdası nasıl hazırlanır? ile ilgili tüm merak edilenleri öğrenebilirsiniz. Sizler için hazırladığımız çam sakızı ağdası hakkında tüm bilinmeyenleri sayfamızdan bulabilirsiniz. Çam sakızı ağdası doğal yöntemler arasında yer almaktadır. Çam sakızı ağdasını evde kendiniz yapabilirsiniz. Peki çam sakızı ağdası nasıl yapılır?

Çam sakızı ağdası yüzyıllar öncesinde kadınların istenmeyen tüylerden kurtulmak için kullandıkları yöntemdir. Çam sakızı ağdası, hem tüylerin azalmasına yardımcı olmakta, hemde uzun süre çıkmamasını sağlamaktadır. Günümüz de sıklıkla kullanılan tüy alma yöntemi, marketlerde vede kozmetik dünyasında satılmaktadır. Çam sakızı ağdasının yapılması oldukça basittir vede diğer yöntemlere göre daha etkilidir. Çam sakızı ağdası yöntemi ile alınan tüyleri kökünden almasının yanı sıra cildi havalandırarak bol oksijen almasını sağlamakta vede kokusu ile de ferahlık vermektedir. Çam sakızı ağdası yöntemini vücudunuzdaki tüm bölgelerde kolaylıkla kullanabilirsiniz.

ÇAM SAKIZI AĞDASI NASIL YAPILIR

Çam sakızı ağdası hazırlamak için öncelikle cezve yardımı ile su kaynatın. Sonra kabın içerisinde yer alan çam sakızı ağdası kavanozunu bu suyun içerisine koyun. 15 dakika kadar bekleyin vede çıkartın. Ağdanın kıvamı akışkan değil, sakız gibi olmalıdır. İçerisine su kaçırmamaya dikkat edin. Daha sonra elinizle ağdanın sıcaklığını kontrol ediniz. Sıcaklığına dayanabileceğiniz ağdayı, mutfağınızda bulunan mermerin veya betonun üzerine kullanacağınız miktarda dökün. Az ılık hale geldikten sonra iki parmağınızla çam ağdayı kaldırarak, sakız gibi uzatıp katlayın.

Bu yapılan yöntem ile çam sakızının özdeşleşip, sarı bir hale gelmesini sağlayacaktır. Hazır hale getirdiğiniz çam sakızı ağdasını istenmeyen tüylerin olduğu bölgeye yapıştırın. Yapıştırma işlemi yapmadan önce dikkat etmeniz gereken ise, cildinizin temiz olması, terli vede ıslak olmamasıdır. Daha sonra yapışan ağdayı eski bir bez yada pamuklu kumaşı kesip üzerine bastırın. Az bekledikten sonra iyice yapışan ağdayı bir kerede hızlıca çekin. En son aşama olarak ise, sabunla güzelce yıkayarak temizleyebilirsiniz.

Çam Sakızı Ağdası Nasıl Kullanılır, yazımız da çam sakızı ağdası nasıl yapılır? hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sizde evde rahatlıkla çam sakızı ağdası ile istenmeyen tüylerinizi alabilirsiniz. Eğerki sizin de çam sakızı ağdası nasıl kullanılır yazımız hakkında kafanıza takılan sorularınız varsa, bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Çam sakızı ağdası nasıl kullanılır sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla da paylaşarak, arkadaşlarınızı sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Mutfakta Nasıl Tasarruf Edilir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed