Evde Saç Balyajı Nasıl Yapılır?

Evde Saç Balyajı Nasıl Yapılır? Evde Saç Balyajı Yapımı, Evde balyaj yapımı ile ilgili bilmeniz gereken pratik önerileri yazımızdan bulabilirsiniz.

Evde Saç Balyajı Nasıl Yapılır? Evde Saç Balyajı Yapımı

Evde Saç Balyajı Nasıl Yapılır
Sayfa İçeriği: Evde Saç Balyajı Nasıl Yapılır, Evde Saç Balyajı Yapımı, Evde Balyaj Yapımı, Balyaj Nasıl Yapılır, Kolay Balyaj Saç Yapımı, Pratik Balyaj Nasıl Yapılır, Balyaj Yapımı Önerileri, Evde Balyaj Yapımı Yöntemleri

Evde saç balyajı nasıl yapılır hakkında kadınların merak ettiklerini yazımız da derledik. Evde saç balyajı yapımı ile ilgili tüm merak ettiklerinize ulaşabilir vede sizde öğrenebilirsiniz. En pratik evde saç balyajı yapımını sayfamızdan bulabilirsiniz. Saç balyajı nasıl yapılır? hakkında bilgiler öğrenebilir vede evde uygulayabilirsiniz. Peki evde balyaj nasıl yapılır?

Balyaj son zamanlar da kadınların en çok tercih ettiği, doğal saç renginin bozulmaması, yalnız saçlara renk katmak için uç ksıımlarına uygulanan saç rengi açma tekniğine denmektedir. Eski zamanlar da röfle olarak geçen balyaj, 2017 yılından beri kadınların kuaförde sık sık yaptırdığı işlemler arasındadır. Kuaförler de balyaj yapımı oldukça maliyetlidir, eğerk isizde evde pratik şekilde balyaj yapmak istiyorsanız, yazımızın devamından öğrenebilirsiniz.

BALYAJ NASIL YAPILIR?

Balyaj yapımına başlamadan önce, ilk yapmanız gereken saçlarınıza vede teninize uygun olan renk tonunu bulmaktır. Renk tonu cildinizden vede saçınızdan açık ise eğerki, çirkin bir görünüme sebep olabilmektedir. Renk tonu seçimini yaptıktan sonra balyaja nereden başlamak istediğinize karar verin. Dikkat etmeniz en önemli nokta ise, saçlarınızın uzunluğudur. Saçlarınız omuz hizası uzunluğunda ise, köprü kemiğinin bir tık altı olmalıdır. Saçlarınıza boyanın uygulanacağı hizaya karar verdikten sonraki aşama, saçlarınızı güzel şekilde tarayın. Karışmış şekilde olmamasına özen gösterirseniz, saç boyasının eşit şekilde saçınızda dağılmasını sağlayabilirsiniz. Doğal bir görünüm de oluşturmuş olursunuz.

Saçlarınızı tarama işlemini bitirdikten sonra, üzerinize eski birşeyler giymeniz de fayda vardır boya üzerinize bulabilir. Elinize de bir eldiven geçirerek işleme başlayabilirsiniz. Saç açısını iyice karıştırın sonra tokalar yardımı ile saçlarınızı tutamla ayırın. En önemli ayrıntı saçlarınızı tutamlara ayırırken, kalınlığına vede uzun olmasına dikkat etmenizdir. Saçlarınızı tutamlara ayırdıktan sonraki işlem ise, lastiğin altında kalan kısımlara boyayı sürmektir. Saç açıcısının üzerinde yazan süre kadar beklemelisiniz. Daha sonra ise saçlarınızı güzelce yıkayın. Saçlarınızın kurumasını bekleyin vede eldivenleri tekrar takarak, saçlarınızı tutamlara ayırın. Tutamlara boyayı uygulayarak, boyanın üzerinde yazan süre kadar bekleyin. En son işlem ise saçlarınızı güzel şekilde yıkayarak, kurulayın.

Evde Saç Balyajı Nasıl Yapılır, yazımız da hazırladığımız evde saç balyajı yapımı hakkında yöntemleri öğrenebilirsiniz. Sizde evinizde saç balyajı uygulamasını pratik olarak yapabilirsiniz. Eğerki evde saç balyajı nasıl yapılır, yazımız hakkında kafanıza takılan sorularınız varsa, bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Evde saç balyajı nasıl yapılır, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Pratik Kurdele Nakışı Nasıl Öğrenilir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed