Güzellik Adına Yapılan Hatalar

Güzellik Adına Yapılan Hatalar Güzellik Hataları Nelerdir? Bir çok insan güzellik için yaptıkları hataların sonraki zamanlarda sorunlarını yaşamakta…

Güzellik Adına Yapılan Hatalar Güzellik Hataları Nelerdir?

Güzellik Adına Yapılan Hatalar
Sayfa İçeriği: Güzellik Adına Yapılan Hatalar, Güzellik Hataları Nelerdir, Güzellik Adına Yapmamanız Gereken Hatalar, Güzellikte Yapılan Hatalar, Güzellik Önerileri, Kaş Almanın Zararları, Saçtaki Beyazların Koparılması, Güzellik Hataları, Güzellikte Yapılan Hatalar

Güzellik adına yapılan hatalar üzerine hazırlamış olduğumuz yazımız da, güzellik hataları nelerdir? hakkında bilgilere ulaşabilir vede sizde yaptığınız güzellik hatalarını öğrenebilirsiniz. Günümüz de bir çok insan güzelliği için yaptıkları hataların farkında değiller. Oysa ki bu sorunlar ilerki zamanlar da kişiye problemler yaratmakta. Güzellik hataları hakkında daha çok bilgiye ulaşmak için yazımızın devamına gidebilirsiniz.

Günlük hayatımız da yapmış olduğumız hatalar vede alışkanlıklar güzelliğinizi olumsuz etkileyebilmektedir. Kişiler kendilerine güzellik katmak için bazen ister, istemez hatalar yapmaktadır. Bu yapılan hatalar ise ilerleyen günler de cilt, makyaj vede saç bakım gibi rutinlerinizi ciddi olarak problem oluşmasına da sebep olmaktadır. Siz de bu yazımız da yapmamanız gereken hataları bulabilir vede öğrenebilirsiniz.

GÜZELLİK ADINA YAPMAMANIZ GEREKEN HATALAR

– GÜNEŞ KREMİNİ ES GEÇMEK : Güneş kremini günlük hayatımız da es geçerek yanlış yapmaktayız. Aslında güneş kremlerini sadece plaj için olduğunu düşünürüz oysa güneş kremi dışarı çıkıldığında güneş ışınlarından korumak için gereklidir.

– SIK SIK OJE SÜRMEK : Sık sık oje kullanmak tırnakların hava almamasına neden olmaktadır. Özen durumlarınız da veya seyahat ettiğiniz de kullanmış olduğunuz ojeleri hafta da bir kez silerek tırnaklarınızın hava almasını sağlamalısınız.

– SAÇTAKİ BEYAZLARI KOPARMAK : Saçınız da bulunan beyazları koparmak uzadığın da daha kısa görünürler vede daha çok dikkat çekerler. Beyaz saçlarınızı kopararak kıl köküne de vermiş olduğunuz kalıcı hasar sebebi ile saç kaybı problemi de yaşayabilirsiniz.

– GEREĞİNDEN FAZLA KAŞ ALMAK : Bir çok kadın gereğinden fazla kaş almaktadır. Kaşları almak için kullanılan cımbız’da kıl köklerine zarar vermektedir. Bu durum ise kalıcı olarak dökülmelere neden olabilmektedir. Sizde kaşlarınızı alırken daha dikkatli davranmalısınız.

– NEMLENDİRİCİYİ YANLIŞ KULLANMAK : Her insan nemlendiriciyi yanlış kullanmakta, duşa girmeden kullanılan nemlendiricinin hiç bir faydası bulunmamaktadır. Sizde eğerki doğru kullanmak istiyor iseniz nemlendiricinizi duşa girdikten sonra kullanmaya özen gösterin. Duştan hemen sonra cildiniz hala nemliyken vücudunuza vede yüzünüze kullanabilirsiniz.

– KİRLİ SAÇ FIRÇASI KULLANMAK : Dudak vede göz makyaj fırçalarınızı her gün düzenli şekilde yıkamak vede diğer fırçalarınızı ise hafta da bir kez düzenli olarak yıkamanız gerekmektedir. Eğerki temizliklerine özen göstermez iseniz makyaj fırçalarınız bakteri yuvasına dönebilir.

– 40 YAŞ SONRASINDA IŞILTILI ÜRÜNLER KULLANMAK : Bazı malzemeler içinde bulundurduğu pırıltılar ile göz vede dudak kenarlarındaki çizgilerin içinde birikerek, çizgilerin daha fark edilir olmasına sebep olurlar.

GÜZELLİK HATALARI

– MASKARA FIRÇASI İLE OYNAMAK : Maskaranın havayla dolması vede ürünün kuruyup bozulmasına neden olan daha fazla ürün almak adına yapılan küçük dokunuşlardır.

– YOĞUN CİLT MAKYAJI YAPMAK : Aşırı vede kat kat fondöten sürmek yüzünüzde maskemsi görünüm yaratmaktadır. Yapmanız gereken nemli bir sünger ile birlikte kullandığınız fondöteni ince bir katman şeklinde iyice etraflara yayarak sürmektir.

Güzellik Adına Yapılan Hatalar ile ilgili kadınların yapmış olduğu güzellik hatalarını hazırladık. Sizde eğerki güzellik adına yapılan hatalar yazımız hakkında sormak istediğiniz sorular varsa bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Güzellik adına yapılan hatalar sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Sürekli Geğirme Neden Olur?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed