Huysuz Bebek Nasıl Uyutulur?

Huysuz Bebek Nasıl Uyutulur? 2 Aylık Bebek Nasıl Uyutulur? Emzik almadan bebek nasıl uyutulur? Hakkında annelerin bilmesi gereken bazı noktaları hazırladık.

Huysuz Bebek Nasıl Uyutulur? 2 Aylık Bebek Nasıl Uyutulur?

Huysuz Bebek Nasıl Uyutulur
Sayfa İçeriği: Huysuz Bebek Nasıl Uyutulur, 2 Aylık Bebek Nasıl Uyutulur, Bebeklerde Uyku Düzeni Oluşturma Yöntemleri, Bebek Uyutmada Peçete Yöntemi Nedir, Emzik Almadan Bebek Nasıl Uyutulur, 6 Adımda Bebek Nasıl Uyutulur, Sallamadan Bebek Nasıl Uyutulur, 20 Saniyede Bebek Uyutma, Yenidoğan Bebek Nasıl Uyutulur, Bebek Uyutmada Altın Kural Nedir

Huysuz bebek nasıl uyutulur, ile ilgili annelerin bilmesi gereken bazı püf noktaları siz değerli dostlarımız için yazımız da mercek altına alarak, ayrıntılı şekilde düzenleyip hazırladık. 2 Aylık bebek nasıl uyutulur? Hakkında tüm her şeyi yazımızın devamına giderek öğrenebilirsiniz. Emzik almadan bebek nasıl uyutulur? ve 20 saniyede bebek uyutma yöntemlerini de sayfamızdan yardım alarak ulaşabilirsiniz. Peki huysuz bebek nasıl uyutulur? Detayları ile yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Bebeğiniz eğer ki geceleri birden kalkıp, ağlamaya başlaması ile birlikte tekrar uyumuyorsa yazımız da tam size göre yöntemleri hazırladık. 40 saniyede bebeğinizi uyutabileceksiniz. Bu yöntemler bazı anneler için ilginç gelse de, etkili olduğunu görünce şaşıracaksınız. Peçete yöntemi ile bebeğinizi kolay şekilde uyutabilirsiniz. Bebeğinizi uyutmak için bir mendil veya peçete ihtiyacınız var.

BEBEKLERDE UYKU DÜZENİ OLUŞTURMA YÖNTEMLERİ

BEBEK UYUTMADA PEÇETE YÖNTEMİ NEDİR?

Bebeklerin aylarına göre uyku düzeni değişiklik göstermektedir. Mesela; Yenidoğan, günde 16/20 saat. 6 Haftalık, günde 15/16 saat. 4 Aylık, 9/12 saat artı 2 kısa uyku. 6 Aylık, 11 saat artı 2 kısa uyku. 9 Aylık, 11/12 saat artı 2 kısa uyku. 1 Yaş, 10/11 saat artı 2 kısa uyku şeklindedir.

Bebeğinizi uyutmak için kullanacağınız mendik yada peçetenin temiz olmasına öncelikle dikkat etmelisiniz. Öncelikle bebeğinizin yüz hızasına aşağı/yukarı hareketler şekilde yaparak mayışmasını sağlayın. Bu yöntem sayesinde göreceksiniz ki, bebeğiniz kolaylıkla ağlamadan uykuya dalacaktır. Bu şekilde bir çok anne bebeğini rahatlıkla uyutmaktadır.

Huysuz Bebek Nasıl Uyutulur, yazımız da hazırladığımız bebeklerde uyku düzeni oluşturma yöntemlerini bulabilirsiniz. Bebek uyutmada peçete yöntemi ile bebeklerinizi kolay şekilde uykuya daldırabilirsiniz. Sizin de eğer ki huysuz bebek nasıl uyutulur, yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden ya da sosyal ağlarımızdan sorabilirsiniz. Huysuz bebek nasıl uyutulur, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Meyve Tüketimi Nasıl Olmalı?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed