Kadınların Bilinmeyen Özellikleri Hakkında

Kadınların Bilinmeyen Özellikleri Hakkında Kadınların İlginç Özellikleri, kadınlar hakkında bir çok bilinmeyen özellikler bulunmaktadır…

Kadınların Bilinmeyen Özellikleri Hakkında Kadınların İlginç Özellikleri

Kadınların Bilinmeyen Özellikleri Hakkında
Sayfa İçeriği: Kadınların Bilinmeyen Özellikleri Hakkında, Kadınların İlginç Özellikleri, Kadınların Bilinmeyen Özellikleri, Kadın Vücudunun Sahip Olduğu İlginç Özellikler, Kadın Bedeni İle İlgili İlginç Özellikler, Kadınların Şaşırtan Yönleri, Kadınlar Hakkında Bilinmeyen İlginç Özellikler, Kadınların Özellikleri

KADINLAR HAKKINDA BİLİNMEYEN ÖZELLİKLERİ

Kadınlar hakkında bir çok bilinmeyen özellikler bulunmakta. Bazı özellikler henüz bilinmese de çok kişi tarafından bilinmekte. Kadınların ilginç özellikleri peki neler? Siz değerli kullanıcılarımız için hazırladığımız kadınların bilinmeyen özellikleri hakkında bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Düzenlediğimiz vede hazırladığımız kadınların ilginç özelliklerini okuduğunuz da sizde şaşıracaksınız.

Kadın milyonlara dayanan yumurta ile doğmakta vede ömürlerinin altı yılını ise uyumakla geçirmektedir. Kadın bedeninin sahip olduğu ilgiç özellikler arasında bazıları sadece. Ortalama yaşama ömrü 77 yıllık olan kadınlar anatomi bakımından değişiklik göstermekteler. Kadın vücutları bilgisayardan farksız olduğunuz dile getiren uzmanlar araştırmaları sonuçlarında ortaya bir çok kadın bedeni ile ilgili ilginç özellikler bulmuştur.

KADIN BEDENİ İLE İLGİLİ İLGİNÇ ÖZELLİKLER

Kadınların beyni, vücudunun toplam ağırlığının %2’i kadardır. Kadınların beyninde mesajlar, spinal olarak sinirlere 432 km hızla gelmektedir. Kadınların beyni dakika olarak 100 bilgi alabilmektedir. Gün olarak 7 milyon beyin hücresi kullanabilen kadınlar, ortalama olarak 7 saat uyumaktadır. Yani ömrümün 6 yılı rüyada geçmektedir. Kadınların en güçlü kası ise, dildir. Kadınların dil izleri ise parmak izi gibi tektir. Kadınların dil üzeri 10 bin tat alma, siniri ile kaplı vede bu sinirler 50 farklı tadı ayırt edebilmektedir. 70 yaşından sonra ise kadınların dil tat alma duygusu önemli derece azalmaktadır.

Kadınlar milyonlarca yumurta ile doğmaktadır. Erkek spermlerine göre 15 bin kat daha büyüktür. 37 yaşına ulaşan kadının yaklaşık olarak 25 bin yumurta bulunmaktadır. 25 bin yumurta ilerleyen yaşlar da yani 50’li yaşlarında ise menopoza girmesi ile de azalmaktadır. Kadınların kalbi dakika da 10, yaşamı boyunca ise 2,5 milyar atmaktadır. Kadınlar da, damalar yollarında yaklaşık olarak 5 lt kan dolaşmaktadır. Kadınların kanı ise vücutların da tam olaşımı gün de 1440 kez tekrarlanmaktadır. Kadınlar dakika da 15 kez nefes alıp vermektedir. 23 bin ortalama günde nefes alıp vermekteler. İskeleti 206 kemikten oluşan kadınlar, erkek iskeletine naziren kadın kemikleri daha ince yapılı olmaktadır. Vücutların da en büyük organı cilt en ince olarak göz kapaklarında, en kalın olarak ise topuklarında bulunmaktadır.

KADIN VÜCUDUNUN SAHİP OLDUĞU İLGİNÇ ÖZELLİKLER

Kadınlar 9 bin adımı 200 kasını kullanarak atmaktadır. Günümüz de kadınların ortalama olarak ayak ölçüleri ise 36-38 arası değişmektedir. Kadınların ayak tırnakları ise keratinden oluşmakta vede hafta da 1 milimetre uzamaktadır.

Merkezi sinir sistemi bulunan kadınlar da 2 ana bölüm yer almakta, beyin vede omurganın bulunduğu. Kadınlar da beynin davranışları kontrol edebilen mekanizmadır. Kadınlar da mesajlar 100 milyar sinir hücresiyle fiziksel vede zihinsel aktiviteleri belirlemektedir. Kadınların vücutları %27’si yağdan oluşmakta, %37’si kastır vede %12’si iskeletten oluşmaktadır. Kadınların vücutlarının geri kalanını ise kan,plazma vede saçlardan oluşturmaktadır. Kadınlar günde ortalama olarak 1800 ile 2600 kalori almaktadır. Kadınların kalçaları vede üst bacakları erkeklerden daha geniştir. Kadınların saçları hafta da ortalama olarak ise 5 milimetre uzamaktadır.

Kadınların Bilinmeyen Özellikleri Hakkında, kadınlar için ilginç özellikleri hazırladık. Sizde eğerki kadınların bilinmeyen özelliklerini merak ediyorsanız yazımızdan öğrenebilirsiniz. Kadınların bilinmeyen özellikleri hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Sizde sayfamızı arkadaşlarınızın bilgisi olması için onlarla paylaşabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Aşırı Halsizliğe Ne İyi Gelir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed