Ojeden Sararan Tırnakları Beyazlatma Yolları

Ojeden Sararan Tırnakları Beyazlatma Yolları Tırnak Sararmasına Çözüm, Oje süren kadınların ortak noktaları sararan tırnaklara çözüm yolları…

Ojeden Sararan Tırnakları Beyazlatma Yolları Tırnak Sararmasına Çözüm

Ojeden Sararan Tırnakları Beyazlatma Yolları
Sayfa İçeriği: Ojeden Sararan Tırnakları Beyazlatma Yolları, Tırnak Sararmasına Çözüm, Sararan Tırnakları Beyazlatma Yöntemleri, Sigaradan Sararan Tırnaklar Nasıl Temizlenir, Ojeden Dolayı Tırnak Sararması, Zeytinyağlı Tırnak Beyazlatma, Tırnak Sararması İçin Yöntemler, Sararan Ayak Tırnakları, Sigaradan Sararan Tırnaklar, Tırnak Sararması Neden Olur, Tırnak Sararması Nasıl Geçer, Tırnak Sararmasına Ne İyi Gelir, Sararan Tırnaklar İçin Çözümler, Ojeden Sararan Tırnaklar Nasıl Beyazlatılır, Sararan Tırnaklar Doğal Yollarla Nasıl Beyazlatılır

Ojeden sararan tırnakları beyazlatma yolları ile ilgili hazırladığımız yazımız da, tırnak sararmasına çözüm bulabilirsiniz. Tırnak sararması için beyazlatma yollarını yazımızın devamına giderek ulaşmanız mümkün. Sizde eğerki oje yüzünden tırnaklarınız sarardı ise sararan tırnakları beyazlatma yolları yazımızı okuyabilirsiniz. Sararmış tırnaklarınızı eski haline getirmek için bazı yöntemler bulunmaktadır. Kadınların uğraşarak bir türlü sararan tırnakları beyazlatamadıkları sorun haline gelmekte. Sizler için yazımızda ojeden sararan tırnakları beyazlatma yollarını derledik.

Oje kadınların vazgeçilmez güzellik ürünleri arasında yer almaktadır. Ojeler, ayakları vede elleri güzel göstermektedir. Ojeleri tırnaklarınızdan çıkardığınız da ise geriye sararmış tırnaklar kalmaktadır. Bunun nedeni ise ojenin içinde bulunan maddenin tırnaklara geçmesidir. Eğerki sizde tırnaklarınızın sararmasını önlemek istiyor iseniz, oje altına koruyucu oje kullanmak gerekmektedir. Sararan tırnaklar nasıl beyazlatılır? hakkında bilginiz yoksa yazımızın devamına giderek yöntemleri öğrenebilirsiniz.

SARARAN TIRNAKLARI BEYAZLATMA YÖNTEMİ

Sararmış tırnaklarınızı iki çeşit yöntem ile beyazlatmanız mümkün. Diş macunu kullanarak beyazlatma yada karbonat kullanarak beyazlatma yöntemidir. Peki bunlar ile sararmış tırnaklar nasıl beyazlatılmalı?

DİŞ MACUNU MASKESİ İLE SARARMIŞ TIRNAKLARI BEYAZLATMA

Bir tatlı kaşığı limon suyu.
Bir çay kaşığı diş macunu.

Kap yardımı ile diş macunu vede limon suyunu güzelce karıştırın. Daha sonra karıştırmış olduğunuz karışımı, fırça yada kulak çubuğu yardımı ile ojesiz tırnaklarınıza sürün. Sürdükten sonra 15/20 dakika bekleyin. Sonra ılık su ile ellerinizi durulayın. Tırnak etlerinizin daha yumuşak olması için de yoğun kıvamlı krem yardımı ile ellerinize masaj yapın.

KARBONAT MASKESİ İLE SARARMIŞ TIRNAKLARI BEYAZLATMA

Bir buçuk tatlı kaşığı limon suyu.
Bir çay kaşığı karbonat.

Yine kap yardımı ile karbonat ile limon suyunu güzelce karıştırın. Karıştırdıktan sonra karışımı tırnaklarınıza sürün vede 15/20 dakika bekletin. Sonra tırnaklarınızı ılık su ile durulayın vede nemlendirici krem yardımı ile ellerinizi nemlendirin.

Ojeden Sararan Tırnakları Beyazlatma Yolları, hakkında kadınlar için sararmış tırnakları beyazlatma yöntemlerini hazırladık. Sizde eğerki ojeden sararan tırnakları beyazlatma yolları yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Ojeden sararan tırnakları beyazlatma yolları sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak sayfamızdan haberdar olabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Civan Perçemi Nedir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed