Selülitler Nasıl Giderilir?

Selülitler Nasıl Giderilir? Selülitleri Gideren Yosun Maskesi Yapımı, Kış ayların da okadar sorun edilmese de yaz aylarında takılan selülitler için maske.

Selülitler Nasıl Giderilir? Selülitleri Gideren Yosun Maskesi Yapımı

Selülitler Nasıl Giderilir
Sayfa İçeriği: Selülitler Nasıl Giderilir, Selülitleri Gideren Yosun Maskesi Yapımı, Yosun Maskesi İle Selülitleri Yok Etme, Yosun Maskesi Nasıl Yapılır, Yosun Maskesi Malzemeleri, Selülite Son Vermenin Yolu, Selülit Oluşumu Nasıl Yok Edilir, Selülit Nasıl Yok Olur

Selülitler nasıl giderilir ile ilgili merak edilenlenleri siz değerli dostlarımız için yazımız da hazırladık. Selülitleri gideren yosun maskesi yapımını yazımızın devamına giderek öğrenebilir vede sizde selülitlerden kurtulabilirsiniz. Son zamanlar da en çok aranmakta olan selülitler nasıl yok olur? hakkında bilinmesi gerekenler ve selülitleri gideren maske tarifini sayfamızdan bulabilirsiniz.

Selülitlerin meydana gelmesi, kilo alıp, verme ile vücudun çatlaması vede portakal kabuğu gibi görünmesine denmektedir. Sizde evde yapabileceğiniz pratik vede kolay yosun maskesi sayesinde selülit sorunundan kurtulabilirsiniz. Bacak vede kalça bölgelerinde oluşan selülitlere yosun maskesi ile çözüm bulabilirsiniz.

YOSUN MASKESİ İLE SELÜLİTLERİ YOK ETME

YOSUN MASKESİ İÇİN MALZEMELER

60 Ml misket limon suyu.
125 Ml yeşil kil.
20 Gram çekilmiş su yosunu.
1 Yemek kaşığı bal.
3 Yemek kaşığı sıcak su.

YOSUN MASKESİ HAZIRLANIŞI VE UYGULANIŞI

Yosun maskesi için öncelikle, su yosunu vede kili kabın için de güzelce karıştırın. Daha sonra üzerine, bal, limon suyu vede sıcak suyu’da ilave ederek bolca karıştırın. Karışımı hazırladıktan sonra, haftada bir defa duş almadan yarım saat önce selülitli yerlerinize sürün vede streç film ile sarın. Yarım saat bekledikten sonra, duşunuzu alırken durulama işlemini yapın. Düzenli olarak yapılan yosun maskesi ile yaz aylarına selülitsiz rahat vede endişe duymadan tatil yapabilirsiniz.

Selülitler Nasıl Giderilir, yazımız da hazırladığımız selülitler nasıl yok olur? öğrenebilirsiniz. Sizler için yazımız da selülitler için yosun maskesi tarifini hazırladık. Sizde haftada bir kere yaparak, selülitli bölgelerden kurtulabilirsiniz. Eğerki sizin de selülitler nasıl giderilir, yazımız hakkında kafanıza takılan sorularınız varsa, bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Selülitler nasıl giderilir, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Kaymak Dolması Nasıl Yapılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed