Sesu Sir Ağda Nasıl Uygulanır?

Sesu Sir Ağda Nasıl Uygulanır? Sesu Sir Ağda Acıtır Mı? Sesu sir ağda nasıl yapılır? İle ilgili bilmeniz gereken merak edilenleri öğrenebilirsiniz.

Sesu Sir Ağda Nasıl Uygulanır? Sesu Sir Ağda Acıtır Mı?

Sesu Sir Ağda Nasıl Uygulanır
Sayfa İçeriği: Sesu Sir Ağda Nasıl Uygulanır, Sesu Sir Ağda Acıtır Mı, Sesu Sir Ağda Nasıl Kullanılır, Sesu Sir Ağda Nasıl Yapılır, Sesu Sir Ağda Nasıl Sürülür, Sesu Sir Ağda Kullanımı, Sesu Sir Ağda Nedir, Sesu Sir Ağda Nerede Bulunur

Sesu sir ağda nasıl yapılır, ile ilgili bilinmesi gereken bazı noktaları siz değerli dostlarımız için yazımızda derledik. Sesu sir ağda acıtır mı? Hakkında tüm merak ettiğiniz her şeyi siz de yazımızın devamına giderek öğrenebilirsiniz. Sesu sir ağda nasıl yapılır? ve Sesu sir ağda nedir? Soruları ile ilgili cevaplara sayfamızdan yardım alarak ulaşabilirsiniz. Peki sesu sir ağda nasıl uygulanır? Detayları ile yazımız da paylaştık.

Sesu sir ağda son zamanlarda kadınlar da oldukça büyük ilgi görmektedir. Etkisi ise oldukça yüksek olan bu ağda hem yumuşak, hemde pürüzsüz bir cilde kavuşmanız için güzel tüy alma yöntemidir. Bir çok çeşidi bulunan bu ağdanın, set halinde satışa sunulmaktadır. Markanın kendi sitesi üzerinde bulunan ürünler çeşitleri ile kadınların ilgi odağı olmaktadır. Isıtıcı makinesi, roll on ağda kartuşu, ağda bantları vede temizleyici mendilleriyle set halinde bulunmaktadır. Kutu içeriğin de kullanma kılavuzu da yer almaktadır. Daha önce bu ürünü kullanmamış kişilerin, ürün hakkında tüm bilgileri kılavuzdan öğrenerek detaylı şekilde öğrenmelerini sağlamaktadır. Sizde sesu sir ağda hakkında merak ettiğiniz her şeye yazımızın devamına giderek bulabilirsiniz.

SESU SİR AĞDA NASIL YAPILIR?

SESU SİR AĞDA KULLANIMI

Sesu roll sir ağdayı set içinden çıkan makinenin iç kısmına yerleştirerek, makineyi fişe takın ve ısıtmaya bırakın. Ağda kartuş şeklinde kutuda yer almakta. Kartuşu makineye taktıktan sonra makineyi fişe takarak 15 dakika ağdanın ısınmasını bekleyin ve ısındığında ağda kullanıma hazır hale gelmiş oluyor. Diğer aşamada ise ısınan ağdayı makineyi de kullanarak vücudunuzdaki tüylerin çıkış yönüne doğru uygulayın. Diğer aşamada kutudan çıkan ağda bezlerini ağdayı sürdüğünüz yerlere yine tüylerin çıkış yönünde yapıştırın vede bez ile bir kaç defa vücudunuzu ovalayın. Ağda bezlerini çeker iken bir eliniz ile ağdayı gergin bir şekilde tutmalı diğer eliniz ile de bezi tüylerinizin çıkış yönünün tersine doğru hızlı şekilde çekmelisiniz.

Kalıntı ağda lekelerini de temizlemek için kutuda yer alan mendili ya da yağları kullanabilirsiniz. Böylece işlem sonrasında vücudunuzu nemlendirebilir ve daha pürüzsüz yumuşak olmasını sağlayabilirsiniz. Ağda mendilleri vede yağını kullanmak cildinizin ağda sonrası tahriş olmasını, kurumasını vede kızarmasını önemli ölçüde önlemektedir.

SESU SİR AĞDA ÇELİTLERİ NELERDİR?

Normal, kalın ve ince tüy yapısına göre hazırlanmış ağdanın hassas ciltler için de ayrı ürünü vardır. Ağdayı satın alır iken tüylerinizin tipini vede cilt yapınızı da mutlaka göz önüne alın. Aşırı hassas cildiniz var ise markanın hassas ciltler için özel olarak üretmiş olduğu ürünü tercih edin. Böylelikle ufak bir işlem sonrasın da bile tahriş olan, kabaran ve kızaran cildinizi ağdaya en iyi şekilde hazırlayabilirsiniz. Ağda işleminin yol açtığı acıyı vede ağrıyı azaltmış olursunuz. Bu sayede ağda işleminden en iyi sonucu elde edebilirsiniz.

Sesu Sir Ağda Nasıl Uygulanır, yazımız da hazırladığımız sesu sir ağda ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi bulabilirsiniz. Sizin de eğer ki sesu sir ağda nasıl uygulanır, yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Sesu sir ağda nasıl uygulanır, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Yer Fıstığı Hangi Hastalıklara İyi Gelir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed