Sezeryan Ameliyat İzi Geçer Mi?

Sezeryan Ameliyat izi Geçer Mi? Sezeryan Doğum İzi Nasıl Geçer? Bir çok anne adayının merak ettiği sorulardan biri, sezeryan doğum izi geçer mi?

Sezeryan Ameliyat İzi Geçer Mi? Sezeryan Doğum İzi Nasıl Geçer?

Sezeryan Ameliyat izi Geçer Mi
Sayfa İçeriği: Sezeryan Ameliyat İzi Geçer Mi, Sezeryan Doğum İzi Nasıl Geçer, Sezeryan Doğum İzi İçin Bitkisel Yöntemler, Sezeryan Ameliyat İzi Nasıl Geçer, Sezeryan Doğum İzi Nasıl Geçer, Sezeryan Doğum İzi Tedavisi

Sezeryan ameliyat izi geçer mi ile ilgili bilinmesi gerekenleri yazımız da hazırladık. Sezeryan doğum izi nasıl geçer? hakkında bitkisel yöntemleri sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Bir çok anne adayının araştırdığı, sezeryan doğum izi nasıl geçer? hakkında bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Anne adayların da, sezeryan ameliyatından sonra kalan kadınlarda göbek çevresinde sezeryan izi olarak adlandıran lekelere denmektedir. Sezeryan izini yok etmek için, iz yok edici kremler, lazer tedavi yöntemleri bulunmaktadır. Sezeryan doğum izi bitkisel yöntemler ile de geçirilebilmektedir. Doğal yöntem olarak sezeryan izini bitkisel yöntemlerle geçirebilirsiniz.

SEZERYAN DOĞUM İZİ İÇİN BİTKİSEL YÖNTEMLER

KANTARON YAĞI: En etkili sezeryan izini geçirmek için kantaron yağı kullanabilirsiniz. Sezeryan ile doğum yaptıktan sonra yara kuruduğun da, az iyileştikten sonra ilk günden itibaren günde 3 defa kantaron yağını sezeryan bölgesine sürebilirsiniz.

PATATES SUYU: Sezeryan izi yok edici diğer yöntem ise patates suyudur. Patates suyu cildi aydınlatmakta vede izleri soldurmaktadır. Bir patatesi ortadan ikiye kesin vede nazik şekilde sezeryan izi üzerinde ovalayın. Sonra 20 dakika kadar bekleyin vede suyla yıkayın.

ELMA SİRKESİ: Elma sirkesi sayesinde sezeryan izinden kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Asidik özellikleri cildinizi yumuşatacak vede pul pul dökecektr. Bir tatlı kaşığı suyu vede iki tatlı kaşığı elma sirkesini bir bardak içinde karıştırın. Sezeryan izi olan bölgeye karışımı uygulamak için pamuk kullanın. Yarım saat kadar bekleyin vede su ile durulayın. 2 hafta boyunca günde 3 defa uygulayabilirsiniz.

LİMON SUYU: Sezeryan izlerini yok etmede etkili diğer yöntem ise limon suyudur. Limon suyu sadece sezeryan izleri için değil, farklı tür yara izlerinden kurtulmanıza da yardımcı olmaktadır. Limon suyu güçlü antioksidan vede C vitaminine sahiptir. Limon suyunda bulunan diğer elementler hasarlı cildi onarmaya vede yeniden yapılandırma destekte bulunur.

Sezeryan Ameliyat İzi Geçer Mi, yazımız da hazırladığımız sezeryan doğum izi geçer mi? hakkında bilgiler öğrenebilirsiniz. Eğerki sizin de sezeryan ameliyat izi geçer mi, yazımız hakkında kafanıza takılan sorularınız varsa, bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Sezeryan ameliyat izi geçer mi, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Elektrikli Süpürge Nasıl Temizlenir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

16 + 9 =

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2020 Kardesiz Blog Designed