Vazelin Neye İyi Gelir?

Vazelin Neye iyi Gelir? Vazelinin Cilde Faydaları Nelerdir? Vazelinin bir çok faydalarını sizler için yazımız da derledik.

Vazelin Neye İyi Gelir? Vazelinin Cilde Faydaları Nelerdir?

Vazelin Neye iyi Gelir
Sayfa İçeriği: Vazelin Neye İyi Gelir, Vazelinin Cilde Faydaları Nelerdir, Vazelinin Yüze Cilde Faydaları, Vazelin Nerelerde Kullanılır, Vazelin Kaş Uzatır Mı, Vazelin Yüze Sürülür Mü, Vazelin Kirpik Uzatır Mı, Vazelin Kirpiklere Sürülür Mü, Vazelin Kirpik Çıkarır Mı

Vazelin neye iyi gelir ile ilgili bilinmesi gereken bazı bilgileri siz değerli dostlarımız için sayfamız da mercek altına aldık. Vazelinin cilde faydaları nelerdir? hakkın da tüm merak edilenleri yazımızın devamına giderek ulaşabilirsiniz. Vazelin kirpik çıkarır mı? ve vazelin kaş uzatır mı? gibi soruların tüm cevaplarına yazımızın devamına giderek öğrenebilirsiniz. Peki vazelin neye iyi gelir? detayları ile yazımız da bulabilirsiniz.

Vazelin, ham petrolden üretilmektedir. Yoğun kıvamlı, renksiz mineral yapısı bulunmaktadır. Robert Chesebrough tarafından keşfedilmiştir. Vazelin, her evde bulunan vede ömrü uzattığı iddia edilerek kimyager tarafından 1 kaşık yediği söylenmiştir. Vazelin, bir çok el kremi, losyon, yüz bakım ürünlerinde bulunmaktadır. Herkes tarafından bilindiği gibi kuruluğu gidererek pul pul dökülmelerin de önüne geçmektedir.

VAZELİNİN YÜZE CİLDE FAYDALARI

Araştırmalara göre vazelinin içinde yüksek miktar da doğal yağlar yer almaktadır. Bu nedenle kaş vede kirpik uzatma da oldukça etkili bir üründür. Eğerki sizde kaş şeklinizin düzgün görünmesini istiyorsanız, vazelini benmari usulü eriterek, her gece yatmadan önce kaşınıza sürün. Bunu yaparken kreminin iyice erimiş olmasına dikkat edin. Çünkü katı kıvamda iken vazelin kaşların dökülmesine neden olabilmektedir. Vazelini kış ayların da kuruyan tüm bölgelere kullanabilirsiniz. Çatlayarak kuru hal almış dudaklara uygulandığın da, kurumuş vede çatlamış dudakları nemlendirir, onarır, bakımını sağlayarak da pürüzsüz yumuşak hale gelmesini desteklemektedir.

Saç boyayanları büyük dertten kurtaran vazelin, saçlarınızı boyarken alınınıza veya kulaklarınıza bulaştığından şikayet ediyorsanız, saç boyama işlemine başlamadan önce bulaşmasını istemediğiniz vede yüzün bitiş çizgilerine vazelin sürebilirsiniz. Vazelin yüzünüzdeki makyajı zahmetsiz bir şekilde kolaylıkla çıkarmaktadır. Dudaktaki ruju, kurumuş rimeli vede göz kalemini bile acıtmadan kolaylıkla çıkarmaktadır. Bunun için pamuğa vazelin sürerek, temizlemek istediğiniz noktaya ovalayarak sürebilirsiniz.

Gün içinde dağılan veya karışık duran kaşlarınızı sabitlemek için vazelini tercih edebilirsiniz. Kaş jeline benzer yapısı olan vazelinin, kaşları sabitlemede de etkili olduğu söylenmektedir. O yüzden kaşlarınız için vazelini özgürce kullanabilirsiniz.

Vazelin Neye İyi Gelir, yazımız da hazırladığımız vazelin neye iyi gelir? ile ilgili pratik bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğerki sizin de vazelin neye iyi gelir, yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Vazelin neye iyi gelir, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Şalgam Suyu Lekesi Nasıl Çıkar?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twenty − 2 =

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2018 Kardesiz Blog Designed