Yaz Aylarında Güzel Cilt İçin Öneriler

Yaz Aylarında Güzel Cilt için Öneriler Yaz Aylarında Kusursuz Ciltler, yaz aylarının yoruculuğu vede sıcaklığı cildinizi etkilemesin…

Yaz Aylarında Güzel Cilt İçin Öneriler Yaz Aylarında Kusursuz Ciltler

Yaz Aylarında Güzel Cilt için Öneriler
Sayfa İçeriği: Yaz Aylarında Güzel Cilt İçin Öneriler, Güzel Cilt İçin Öneriler, Işıltılı Cilt İçin Tavsiyeler, Kusursuz Bir Cilt İçin Yapılması Gerekenler, Bebek Gibi Bir Cilt İçin Ne Yapmalı, Cilt Bakımı, Cilt Güzelliği İçin Öneriler, Porselen Cildin Sırrı

Yaz aylarında her insan için yorucu vede bazı sorunları bulunmaktadır. Yaz ayların da bir çok kişi ciltte ki oluşan hasarlardan şikayetçidir. Cilt bakımı için yaz aylarnda ışıltılı bir cilt için yapmanız gerekenleri yazımız da hazırladık. Yaz ayların da, kış ayların da yediğiniz yağlı vede ağır yiyeceklerden kurtulma zamanı… Yazın tercih edeceğiniz yiyecekler, hafif vede serinletici olmalıdır. Yaz ayların da cilt bakımı için değişiklik yapılması gereklidir. Cildinizi yazın mutlaka nefes aldırmalısınız vede bu yüzden cildin 5.5 pH değeriyle uyumlu vede doğal koruyucu tabakasını sağlıklı tutan ürünleri tercih etmelisiniz.

Peki cilt için yaz ayların da ne gibi bakım yapmalısınız. Cildinizi korumak için uygulayacağınız yöntemler, güzelliğinizi de, ışıltınızı da yansıtacak. Sizde yazımız da cilt için bulunan önerileri okuyarak yaz aylarında güzel cilde kavuşabilirsiniz.

GÜZEL CİLT İÇİN ÖNERİLER

Parfüm vede kolonya gibi ürünler güneşte kullanıldığında cildiniz de lekeler oluşabilir. Yaz aylarında parfüm vede kolonyayı direk olarka cildinize değil giysinize sıkın.

Yaz aylarınız da bol bol su tüketimi yapmalısınız. Sıcakların gelmesi ile terleyerek kaybedilen su, içildiğinde cildi içeriden nemlendirmiş olursunuz.

A vitaminini yaz ayların da daha çok tüketmelisiniz. Lekesiz cilde sahip olmak istiyorsanız, biber,kayısı,marul,havuç gibi besinler a vitamini bakımından zenginlerdir.

C vitaminini genellikle kışın tüketiriz ama unutmayın ki c vitamini yaz aylarındada bol bol tüketilmelidir. C vitamini güneşin zararlı etkilerine karşı koruma sağlayacaktır.

Güneş koruyucusu mutlaka kullanılmalıdır. Hava ister kapalı olsun, isterse açık sabahları evden çıkmadna 20 dakkika önce kullanılmalıdır. Gün içinde güneş kremini yenilemenizde fayda var.

Havuzdaki klorlu su, güneş ışınları ile birlikte deniz suyu’da cildinize zarar verebilmektedir. Cildinizi temizlerken yada nemlendirirken hassas davranmaya özen gösterin. Cildin doğal olarak koruyucu tabasını sağlıklı korumak için tıpkı cildiniz gibi pH değerli 5.5 olan ürünleri tercih edin.

Yaz Aylarında Güzel Cilt İçin Öneriler sayfamız da hazırladığımız güzel cilt için önerileri bulabilir vede yaz aylarında ışıltılı ve güzel cilt için tavsiyeleri öğrenebilirsiniz. Sizin de eğerki yaz aylarında güzel cilt için öneriler yazımzı hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden yazabilir vede sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Yeşil Çayın Sağlık Sırları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed