Pelin Çift Kaç Yaşında?

Pelin Çift Kaç Yaşında? Pelin Çift Nereli? Pelin Çift Ne İş Yapıyor? Hakkında merak edilen, bazı bilgileri ayrıntılı olarak bulabilirsiniz.

Pelin Çift Kaç Yaşında? Pelin Çift Nereli? Pelin Çift Ne İş Yapıyor?

Pelin Çift Kaç Yaşında
Sayfa İçeriği: Pelin Çift Kaç Yaşında

Pelin çift, Habertürk Tv’nin, altın saatler saatlerinde yayınlanan Gündem ve Öteki Gündem adlı programlarını sunmaktadır. Yazımızın içeriğin de, siz değerli dostlarımız için Pelin çift ne iş yapıyor? ve Pelin çift nereli? Sorularının cevaplarına ayrıntılı olarak ulaşabilirsiniz. Peki Pelin çift kaç yaşında?

İzmir doğumlu olan Pelin çift, 1978 doğumludur. Şuan da yaptığı mesleği ise Türk sunucu ve habercidir. Notre Dame de Sion Fransız lisesinden vede İstanbul üniversitesi iktisat fakültesinden mezun olmuştur. Galatasaray üniversitesi, Radyo-Televizyon gazeteciliği bölümün de yüksek lisansını bitirmiştir. 2019 yılından beri TRT 1 kanalında yayınlanan 3’te 3 Tarih isimli yarışma programını sunmaktadır. Yazımızın devamına giderek Pelin çift kimdir, ile alakalı daha fazla bilgilere ayrıntılı olarak ulaşabilirsiniz.

Pelin Çift Nereli?

Pelin Çift Kimdir?

Pelin çift’in ilk canlı yayın deneyimi 1997’de NTV ekranlarında başladığı hava durumu sunuculuğudur. Bundan sonrada haber sunuculuğu görevine başlamıştır. 2001 yılında bu kanaldan ayrıldıktan sonra, yüksek lisansını bitirmiş vede bir dönem Skytürk’te işe başlamıştır. 2004/2009 yılları arasında CNN Türk kanalında devam eden, 5 yıllık kariyerinden sonra 2009 yılında Habertürk TV’de işe başlamıştır. 2013’te Show Tv kanalında yayınlanan Bir milyon kimin? isimli programın sunuculuğunu yapmıştır. 2015 yılı itibarı ile TRT 1’de Pelin Çift ile Gündem Ötesi programını sunmuştur. 2016 yılında Ayasofya’nın Gizli Tarihi isimli kitabı Erhan altunay ile ve Kudüs’ün Gizemli Tarihi isimli kitabı Ömer Faruk Harman ile birlikte çıkardı.

Pelin Çift Kariyeri

1997/2001 NTV
2001/2004 Skytürk
2004/2009 CNN Türk
2013 Show TV
2009/2014 Habertürk TV
2015 TRT 1

Pelin Çift Kaç Yaşında, Pelin çift, İngilizce ve Fransızca bilmektedir. 2009 yılında Okan akbaş ile hayatlarını birleştirdi ve 2012 doğumlu Ömer adlı bir oğlu vardır. Eğer ki sizin de Pelin çift kaç yaşında doğdu, yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden ya da sosyal ağlarımızdan sorabilirsiniz. Pelin çift kaç yaşında, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da Pelin çift kimdir, hakkındaki bilgiler yazımızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Kadir Doğulu Nerede Doğdu?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed