Burun Ameliyatı Acıtıyor Mu?

Burun Ameliyatı Acıtıyor Mu? Burun Ameliyatı Nasıl Olunur? Günümüz bir çok insan burun estetiği olmakta, burun ameliyatında dikkat edilmesi gerekenler.

Burun Ameliyatı Acıtıyor Mu? Burun Ameliyatı Nasıl Olunur?

Burun Ameliyatı Acıtıyor Mu
Sayfa İçeriği: Burun Ameliyatı Acıtıyor Mu, Burun Ameliyatı Nasıl Olunur, Burun Ameliyatı Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler, Burun Ameliyatı Sonrası, Burun Ameliyatı Sonrası Ne Zaman İyileşir, Burun Ne Zaman Geçer, Burun Estetiği Acıtırmı, Burun Ameliyatı Ağrı Yapar Mı

Burun ameliyatı acıtıyor mu hakkında yazımız da sizler için hazırladığımız burun ameliyatı nasıl olunur? ile ilgili bilgileri hazırladık. Sizde burun ameliyatında dikkat edilmesi gerekenleri maddeler halinde yazımızın devamında bulabilir vede öğrenebilirsiniz. Burun ameliyatı acıtır mı? sorusunun cevabına yazımısın devamına giderek ulaşabilirsiniz. Burun ameliyatı sonrası bazı dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır.

Burun ameliyatı estetik bakımında en çok olarak kadınlar tercih etmektedir. Peki burun ameliyatı sonrası nelere dikkat edilmeli? Burun estetiği her kişiye özel olarak yapılmakta vede tasarlanmaktadır. Bazı geliştirilmiş yöntemler sayesinde artık daha basit vede kolay yapılabilen burun ameliyatlarında dikkat edilmesi gereken noktaları sizler için düzenleyip, hazırladık. Burun ameliyatı yaşayacak kişilerin, burun ameliyatı sırasında anestezi uygulandığı için acı hissetmemektedir. Burun ameliyatı bittikten sonrada ağrı filan hisssedilmemekte yalnız şişlikler vede morluklar yüzde görülebilmekte bunlar ise 20 günlük süre zarfında geçecektir.

BURUN AMELİYATI SONRASI DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Burundan pembemsi sızıntılar geliyor ise mutlaka doktora haber verilmelidir.

Ameliyat bittikten sonra 4 saat su tüketilmemelidir. 4 Saat dudakların kuru kalmaması için ise su ile ıslatılabilir.

Silikonlarınız doktor tarafından çıkarıldığı zaman morluklar vede ödem artacaktır. Yatarken başınız kalp seviyesinin üzerinde kalacak şekilde yüksek bir yastıkta yatılmalıdır.

Ameliyat bitiminden sonra 4/7 gün boyunca silikon takılması doktor tarafından önerilmektedir. Silikonlar hava kanalları kabuklar ile daralıp, boğaz içinde kuruluk hissi yapabilmektedir. Bu durumda lokal ağrı kesicili sprey yada boğaz pastilleri kullanılabilir.

Burun Ameliyatı Acıtıyor Mu, hakkında bilmeniz gerekenleri yazımız da bulabilir vede öğrenebilirsiniz. Sizde burun ameliyatı geçirdiyseniz, ameliyat sonrası bilmeniz gerekenlere yazımızdan ulaşabilir vede uygulayabilirsiniz. Eğer sizin de burun ameliyetı acıtıyor mu yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Burun ameliyatı acıtıyor mu sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Toz Şekerin Nemlenmemesi İçin Neler Yapılmalı?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed