Burun Yağlanması Nasıl Geçer?

Burun Yağlanması Nasıl Geçer? Burun Yağlanması Nedenleri Nelerdir? Burun yağlanması neden olur? hakkında bilmeniz gerekenleri sayfamızdan bulabilirsiniz.

Burun Yağlanması Nasıl Geçer? Burun Yağlanması Nedenleri Nelerdir?

Burun Yağlanması Nasıl Geçer
Sayfa İçeriği: Burun Yağlanması Nasıl Geçer, Burun Yağlanması Nedenleri Nelerdir, Burun Yağlanması Neden Olur, Burun Yağlanması İçin Öneriler, Burun Yağlanmasına İyi Gelen Yöntemler, Burun Yağlanması İçin Yumurta Akı, Burun Yağlanması İçin Salatalık, Burun Yağlanması Geçirme Yöntemleri, Burun Yağlanması Tedavisi

Burun yağlanması nasıl geçer hakkında bilinmesi gerekenleri sizler için hazırladık. Burun yağlanması nedenleri nelerdir? ile ilgili tüm merak edilenleri sayfamızdan bulabilirsiniz. Burun yağlanması hakkında yazımızın devamına giderek detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Peki burun yağlanması neden olur?

Burun yağlanmasının bir çok nedeni bulunmaktadır. Bunların başlıcaları ise, kullanılan ilaçlar, yaşam alışkanlıkları vede beslenme tarzı gibi faktörlerden kaynaklıdır. Uzman hekimler bu duruma ise T bölgesi ismini vermektedir. T bölgesin de yer alan burun da aktif yağ bezelerinin daha aşırı olması vede büyük gözenekler sebebi ile diğer bölgelere göre daha fazla görülmektedir. Bazı durumlar da kişiler bu yağlanmayı kendileri de evde giderebilmektedir.

BURUN YAĞLANMASINA İYİ GELEN YÖNTEMLER

BURUN YAĞLANMASI İÇİN YUMURTA AKI

Yumurta akının içeriğinde oldukça aşırı bulunan 4 vitamini ile cilt lekelerinden kurulmanıza aynı zaman da cildin yağ dengesinin eşitlenmesini sağlamaktadır. Çatal yardımı ile yumurta akını hızlıca köpük köpük olacak şekilde çırpın. Sonra burnunuza sürerek kurumasını bekleyin. Kuruduktan sonra ise yüzünüzü yıkayın. Uygulama işlemini haftada iki kez yapmanız yeterlidir.

BURUN YAĞLANMASI İÇİN SALATALIK

Salatalık maskesini tüm kadınlar bilmekte vede günümüz de hala kullanılmaktadır. Salatalık gözenek sıkıştırma etkisi ile burun yağlanmasını da kısa sürede yok etmektedir. Salatalığı rendeleyerek, süzgeçten geçirin. Limon suyu ile salatalığın çıkan suyunu karıştırın vede burnunuza sürün. 15 dakika kadar bekleterek, su ile yüzünüzü yıkayın. Salatalık karışımını hergün uygulayabilirsiniz.

Burun Yağlanması Nasıl Geçer, yazımız da hazırladığımız burun yağlanması nedenlerini vede iyi gelen yöntemleri öğrenebilirsiniz. Eğerki sizin de burun yağlanması nasıl geçer, yazımız hakkında kafanıza takılan sorularınız varsa, bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Burun yağlanması nasıl geçer, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Vücut Nasıl Şekillendirilir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed