Çorapla Mı Yatmalı Çorapsız Mı?

Çorapla Mı Yatmalı Çorapsız Mı? Yatarken Çorapları Çıkarma, Bazı insanlar gece yatarken çoraplarını çıkarır, bazıları ise çıkarmadan uyur. İşte detaylar…

Çorapla Mı Yatmalı Çorapsız Mı? Yatarken Çorapları Çıkarma

Çorapla Mı Yatmalı Çorapsız Mı
Sayfa İçeriği: Çorapla Mı Yatmalı Çorapsız Mı, Çorapla Mı Yatmalı, Çorapsız Mı Yatmalı, Yatarken Çorapları Çıkarmanın Nedenleri, Uyurken Çorapları Çıkarmanın Yararı, Gece Yatarken Çorap Giyenler, Gece Uyurken Çorapsız Yatanlar

UYURKEN ÇORAPLARI ÇIKARMA

Hayat şartları ile uyumsuzluk yaşayan bazı insanlar, geceleri yatağa girdiğinde çoraplarını çıkarır, bazı insanlar ise çorapları ile uyumayı tercih ederler. Peki çorapla uyumak mı yoksa çorapsız mı uyumak gerekli? Dünyada bulunan insanların yüzde 70 nerde ise çorapsız yatağa girerken geri kalan kesim ise çorapları ile uyumayı seçmektedir.

Bazı insanların çorapsız yatması imkansız dururken, bazılarının da çorapla uyuması imkansızdır. Çorapsız yatamayanlar geceleri üşümekte uykularını bölerek kalkıp çorap giyme ihtiyaçı hissederler. Diğer insanlar için ise, yatağa çorap ile girmek rahatsızlık vericidir. Kendilerini bunalmış vede havasız kalmış gibi hissederler. Aşırı sıcak gibi olurlar vede rahatsızlık duyarlar.

GECE YATARKEN ÇORAP GİYENLER

Gece yatarken çorap giyiniyorsanız, soğuğa karşı çok duyarlı olmanızdandır. Fiziksel yapnızın bir çok farklı tipleri ile ilişkili durum olabilmektedir. Derinizin kalınlığı vede vücudunuzun metabolik hızına kadar etkilemektedir. Metabolizması çok çalışan kişiler, kendilerini sürekli sıcak vede terli hissederken, metabolizması yavaş vede kan dolaşımı zayıf kişilerde diğerlerine ziyade daha çok üşümektedirler.

Fiziksel vede biyoljik bakımından ilgili bir durum olsada özellikleriniz mekan vede ısı durumu ile oldukça bağlıdır. Fiziksel, özellikleri ile alakalı benzer olan kişiler dışarıdan gelen sıcağıda çok farklı şekilde algılayabilmektedir. Uyurken ayaklarında çorap olan kişiler, genellikle korunma arayışı arasındadır. Eğerki sizde gece yatarken, çorap giymeyi seviyorsanız sıcak yerlerden hoşlanıyor vede derin, samimi ilişkiler kurma çabasındasınız.

GECE UYURKEN ÇORAPSIZ YATANLAR

Bazı insanlar, çorapla yatağa girip uyumaya tahammül edemiyorlar. Geceleri ayaklarında birşeyler sarılı olması bile onları rahatsız etmektedir. Bu denli şeylerin metabolizmanın hızlı vede kan dolaşımının güçlü yahut derinizin kalın oluşundandır. Çorapsız yatma girişiminiz ile alakalı ısıyı korumaya vede üretme gibi biyolojik bir yanınız bulunmaktadır. Bu yüzdende ayaklarınızda birşeylerin olmasına ihtiyaç duymuyor vede örtme eylemini bile gerçekleştirmiyorsunuz. Fiziksel olmayan bu eylem, soğuğa hassas olmamak gibi kişilerin etkileşime geçme yöntemleriyle ilişkilidir. Eğerki sizde gece uyurken çoraplarınızı çıkarıyor, yalınayak uyuyorsanız bağımsız bir insanlığa sahipsiniz. Kişisel özeniniz oldukça derin vede çok değer verdiğinizin kanaatı vede yalnız etkileşime girmek için istediğiniz zaman insanlarla iletişime geçiyorsunuz.

Çorapla Mı Yatmalı Çorapsız Mı Çorapsız uyumak, ilişki sırasında korumacı bir rol üstlenmeye sahip olduğunuzu, dürüst vede samimi bazen de mücadeleci olmanızdandır. Değerli insanlarla nasıl ilgileneceğinizi iyi seçiyor vede biliyorsunuz. Bu yüzden ayağınız da sevdiğiniz çorapla sıcak kalmasından hoşlanmanız veyahut uyurken çoraplarınızı çıkartmanız özgürlükten keyif duymanız çok da önemli bir durum değildir, önemli olan gece uyurken güzel bir uyku vede huzurlu bir güne yeniden başlayabilmektir. Sizinde eğerki çorapla mı yatmalı, çorapsız mı yazımızla ilgili merak ettiklerinizi bize yorum bölümünden yazabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Zeytinyağı Dişleri Parlatır Mı?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2023 Kardesiz Blog Designed